Įkraunama...
Įkraunama...

Giminės

Liudna man, kad svetur neturim seimos sad.gif Daznai norisi bent del jos pakeisti savo gyvenamaja vieta... vien del vaiko. Taciau kai pagalvoju, kokia ta mano placioji gimine - suabejoju, ar verta unsure.gif Visi lyg ir normalus, bet... Kai esi toli, esi laisvas nuo isipareigojimu ir daznai priverstinio bereikalingo eilinio sventimo. Nereikia galvoti, ka teta Maryte pagalvos, ka dede Kaziukas pasakys, ir t.t.
O KOKIA JUSU GIMINE? Nekalbu konkereciai apie anyta ar tik tevus. Kokie santykiai su ta PLACIAJA TOLIMAJA gimine ir ne tik? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Džinė: 01 vasario 2007 - 20:27
Nors gyvenu Lietuvoje, bet kaip ir uz Atlanko, gimines atzvilgiu. Musu gimine (nu artimiausi) labai maza- visi po nedaug vaiku tesusilauke. Tai va. Keli gyvena po Lietuvele issibarste, tai retai susitinkame. Kiti jau seniai ismire- nu tokia nelinksma musu tendencija. o ir siaip nesame labai baliavnykai ar megejai giminiuoti, tad belieka mama, uosviai, mano ir vyro seserys su seimom, dar vienas kitas ir tiek. Kai tekejau, man net i vestuves nebuvo ko kviesti- mano gimine lygu mano seima biggrin.gif Kaip ir nesvogeriu kraste tegyvenciau laugh.gif
Atsakyti
as savo gimine pamatau tik kai kas tuokiasi ar mirsta sad.gif
Atsakyti
as irgi svecioje salyje, ir kartais buna labai liudna kad nera artimu zmoniu. Tai susiradau sau viena lietuve drauge ir vadinam viena kita seserimi. Kartai gal net ir gerai kad ju salia nera. va kai pasiziuriu i savo vyro gimine tai net nupurto kartais. i r pagalvoju gerai kad maniskiu cia nera. Gal todel kad megstu kai zmones nesikisa. Labai jau visi man aiskino ka ir kaip daryti kai maza buvau( as pagrandukas). Taip viskas ikyrejo kad, labai gerai laisveje pabuti, be aplinkiniu ( nors ir giminiu).
Atsakyti
QUOTE (nerile @ 2004 06 18, 15:54)
Nors gyvenu Lietuvoje, bet kaip ir uz Atlanko, gimines atzvilgiu. Musu gimine (nu artimiausi) labai maza- visi po nedaug vaiku tesusilauke. Tai va. Keli gyvena po Lietuvele issibarste, tai retai susitinkame.

pas mane panašiai biggrin.gif , giminės tokios, kaip tetos, dėdės, pusbroliai, kaip tik daug, bet mažai su kuo glaudūs kontaktai, Vilniuje tik su 2 šeimom, į pusmetį porąkart susitinkam, ir pas močiutę Žemaitijon kartą ar 2 metuose nuvarom, kiti išsibarstę po visą LIETUVĄ, net ne visų vardus žinau, ne visus pažinčiau unsure.gif , ko tikrai ilgiuosi-savo tėvų ir brolio, jau senai jų nematau ir nežinau,kada matysiu, dar nežada grįžt iš svečių kraštų unsure.gif
Esant gimtoj šaly, kai vistiek teoriškai yra giminių, atrodo kitaip, nei gyvenant svetimoj, ten viską idealizuoji, va, mam irgi klausia, kaip ten, kas gyvena, gaila, kad nematau, o aš sakau-gi čia būnannt retai matydavotės, nesureikšmindavai to biggrin.gif
Mano seneliai baigia išmirt, kol turėjau iš tėčio pusės gyvus senelius, tikra atgaiva būdavo, kai metuose kokius 4 kartus varydavom toli į Žemaitijos kaimą, visa giminė susirinkdavo, dirbdavom žemės ūkio darbus, po to smagiia pramogaudavom..bet tai jau praeitis, ten visi išmirė, nebesusirenka, belieka brangūs vaikystės prisiminimai...
O kas ką pasakys, man jau seniia tas pats...seniai nereaguoju, o tėvai ir iš už Atlanto bando pareguliuot mano gyvenimėlį biggrin.gif
Atsakyti
Savo gimines neturiu, tik seima, o stai zmonos tai labai plati ir liuks gimine, jauciuosi joje kaip svas tarp savu laugh.gif
Atsakyti
Su tėvo gimine nutrūko ryšiai po jo mirties-nu kažkaip nelabai ji traukia... o motinos giminė visa toli-Klaipėdoj, todėl susitinkam labai retai. Vyro giminė maža, tačiau tieki kiek yra-tikrai malonu sutikti, nors irgi susitinkam retai. Todėl kaip ir nejaučiu jokio giminių varžymo ar jų stygiaus. labiausiai varžantys yra uošviai... jiems čia pastovus bendravimo stygius mad.gif nors dabar jau mažiau-matyt apsiprato...kad jų vienturtėlis turi savo gyvenimą. wink.gif
Atsakyti
Mano gimine gana plati, bet deja, kaip noreciau nebendraujam taip, visi, kaip cia pasakius isponejo, pasikele, netinkam mes tokie tongue.gif Bet man dzin, turiu as vyra, vaikucius ir man thumbup.gif
Atsakyti
Mano giminių nėra labai daug, bet visi labai sutaria ir pas visus malonu nuvažiuoti ( ar į svečius pasikviesti wink.gif ). Jei būtų daugiau, turbūt laikas trukdytų bendrauti, juk visų neaplakstysi, todėl ir tenka tik per didžiausias šventes susitikti sad.gif
Atsakyti
mano gimine labai siaura, vos per 10 asmenu g.gif visi labai artimi ir noreciau, kad visi gyventu arciau manes sad.gif
Atsakyti
na o aš giminės didumu tai galiu pasigirt clap.gif , mūsų labai daug, o bendrauju su didele dalimi, kadangi mes patys rodom iniciatyvą, tai jiems taip manau nėr kur dingt g.gif , o tik mus priimt, mes nepatingim iš vieno Lietuvos krašto į kitą nuvažiuot, užtat kai gimė dukra visi iš visų pakampių važiavo mus lankyt thumbup.gif clap_1.gif .
aš labai džiaugiuosi, kad mes ne tik per laidotuves susitinkam clap_1.gif clap_1.gif
Atsakyti
o as kazkaip nelabai linkusi su gimine bendraut ir visiskai netraukia. nera nei poreikio, nei intereso. Musu gimine tokia, svelniai tariant, "lietuviska" - tik pasidziaugs, kad tau nesiseka, apsnekes. Kai pagalvoju, nafig man su tokiais zmonem bendraut..
Atsakyti