Įkraunama...
Įkraunama...

Norvegija

user posted image

senoji tema: http://www.supermama...howtopic=335817

p.s. nuotraukoje Hemsedal slidinejimo trasos, 2011.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo KibirVibir: 21 birželio 2011 - 18:22
Kraustausi ir as cia
user posted image
Atsakyti
Dėl kelių mokesčių: čipų pirkt manau tikrai neverta, nes kiekvienoj srity atskiros kompanijos pinigus renkasi, tai visų neprisipirksi ir tuo labiau neišnaudosi. Susimokėt reikia arba kelyje, arba, jei automatiškai nuskaičiuoja, tai ieškot po to ženklo Kr service ir susimokėti iškart ten. Degalinės tai dažniausiai.
Aš daugiau automatinių mačiau negu aptarnaujamų.
Atsakyti
QUOTE(madrugada @ 2011 06 21, 22:23)
Dėl kelių mokesčių: čipų pirkt manau tikrai neverta, nes kiekvienoj srity atskiros kompanijos pinigus renkasi, tai visų neprisipirksi ir tuo labiau neišnaudosi. Susimokėt reikia arba kelyje, arba, jei automatiškai nuskaičiuoja, tai ieškot po to ženklo Kr service ir susimokėti iškart ten. Degalinės tai dažniausiai.
Aš daugiau automatinių mačiau negu aptarnaujamų.


Labai aciu uz atsakymus 4u.gif . Pasitikslinu ar teisinagi supratau zodziu vaziuoju as ramiai jeigu ner kioskelio kur susimoket, tada stoju degalinej kur yra zenklas Kr service. Os tot tam Kr service reikia stot po kiekvieno to fotkinimo punkto ?
Turiu dar veina praktiska klausimeli del batu i kalnus ar jie turi but kazkokie ipatingi, kiek suprantu reiktu kad butu su rifliukais. Gal galit patart kokius geriau pirkti ?
Atsakyti
QUOTE(Purkelis @ 2011 06 22, 07:28)
Labai aciu uz atsakymus 4u.gif . Pasitikslinu ar teisinagi supratau zodziu vaziuoju as ramiai jeigu ner kioskelio kur susimoket, tada stoju degalinej kur yra zenklas Kr service. Os tot tam Kr service reikia stot po kiekvieno to fotkinimo punkto ?
Turiu dar veina praktiska klausimeli del batu i kalnus ar jie turi but kazkokie ipatingi, kiek suprantu reiktu kad butu su rifliukais. Gal galit patart kokius geriau pirkti ?

Taip, po kiekvieno. Beje, prieš punktus būna dar ženklas su nuoroda, kiek km yra iki artimiausio Kr service.
Dėl batų tai nežinau, kiek aš vaikščiojau, paprastų kedukų užteko blush2.gif bet aš tai nėščia, tai su kūdikėliu, baisiai daug nelaipiojau apskritai.

Pasirodo, galima iš anksto susimokėti kelių mokesčius, autopass pirkti arba online mokėt g.gif http://www.autopass....sitors' Payment
Atsakyti
QUOTE(Purkelis @ 2011 06 22, 06:28)

Turiu dar veina praktiska klausimeli del batu i kalnus ar jie turi but kazkokie ipatingi, kiek suprantu reiktu kad butu su rifliukais. Gal galit patart kokius geriau pirkti ?


Jei ruosiates rimciau po kalnus kopti, patarciau rimtesnius kalnu batus isigyti 4u.gif Jokiu budu nekopkite su paprastais kedais ar sportiniais bateliais! Mano drauges sportiniai bateliai isejo saibom po jau vieno kopimo, teko ismesti. Su tokia avalyne lengvai galite issinarinti sanary (drauge vos sugebejo nusikrapstyti nuo to kalno). Svarbu, kad kalnu batu auliukai butu netrumpi, nes taip apsaugosite pedos sanary. Padai kalnu batu jei neklystu visi su nelygiu padu ir specialus, kad ne taip slystu per slapius akmenis. Firmos patarti negaliu, nes neysivaizduoju ka galima isigyti LT 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tosk @ 2011 06 26, 17:15)
Jei ruosiates rimciau po kalnus kopti, patarciau rimtesnius kalnu batus isigyti 4u.gif Jokiu budu nekopkite su paprastais kedais ar sportiniais bateliais! Mano drauges sportiniai bateliai isejo saibom po jau vieno kopimo, teko ismesti. Su tokia avalyne lengvai galite issinarinti sanary (drauge vos sugebejo nusikrapstyti nuo to kalno). Svarbu, kad kalnu batu auliukai butu netrumpi, nes taip apsaugosite pedos sanary. Padai kalnu batu jei neklystu visi su nelygiu padu ir specialus, kad ne taip slystu per slapius akmenis. Firmos patarti negaliu, nes neysivaizduoju ka galima isigyti LT 4u.gif

Kaip tik šiandien įsigijau ax.gif
Išvykstame liepos 18 dieną. Gal kas galite pasidalinti patirtimi apie keltus? Kurį geriau rinktis - iš Rygos ar iš Talino?
Atsakyti
Na keltais as retai naudojuosi (nors senais laikais isbandziau visus galimus lotuliukas.gif ) Man patogiausias Rygos 4u.gif Iki Talino toli belstis, kaip ir iki to kur netoli Talino (Paldilski ar kazkaip panasiai vadinas), pastarasis senais laikais plaukdavo dienos metu is Stokholmo, tad man tekdavo dvi naktis praleisti uz vairo. Ir paskutini karta kai nakty paveziojau stirna ant kapoto Svedijos miskuose, nusprendziau, kad as jau soti tuo marsrutu lotuliukas.gif Plaukiau ir is Klaipedos, pakraupau nuo keliaujancio kontingento (furu vairuotojai girti kaip tapkes slitinejo po kelta). Tad man pakenciamiausias is Rygos, nors mb buvo pakraupes, kai pakrtuojantis kelte, ji, vargsa, iskoliojo rusiskai lotuliukas.gif
Atsakyti
Gal kas skrenda airbaltic liepos 6d vilnius-riga-oslas-kirkenes? Sakykit kokia kortele banko galioja norwegijoj?
Atsakyti
QUOTE(egk @ 2011 06 28, 11:12)
Kaip tik šiandien įsigijau ax.gif
Išvykstame liepos 18 dieną. Gal kas galite pasidalinti patirtimi apie keltus? Kurį geriau rinktis - iš Rygos ar iš Talino?


aš irgi daugiau plaukiojus iš Rygos. Iš Talino anksčiau buvo tas Paldiski - Kappelskar, dabar krovininiu padarytas, kiek supratau. Bandykit skaičiuoti, kas pigiau, bet iš patirties tai galiu pasakyt, kad tas papildomas atstumas iki Talino tikrai jaučias..
Iš Klaipėdos plaukiau tik į Kylį, tai kontigentas toks, kaip Tosk aprašytas biggrin.gif Ir brangūs bilietai.


Kortelės - man nenuskaitydavo visa electron, paprasta visa eina. Dar Maestro gal, bet nesu tikra g.gif
Atsakyti
Tallink Silja irgi plaukia is Talino, bet 1.Talinas toliau, 2.keltu bilietai buna brangesni, nes patys keltai gerokai prabangesni, nera ko lyginti su is Rygos plaukianciu. Dar plaukia pigesnis keltas is Ventspilio i uosta netoli Stokholmo, ten maitinimas iskart iskaiciuotas, bet jokiu pramogu nera ir pagr.kontingentas - furos su ju vairuotojais.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo KibirVibir: 28 birželio 2011 - 16:50
QUOTE(Tosk @ 2011 06 28, 13:49)
Na keltais as retai naudojuosi (nors senais laikais isbandziau visus galimus lotuliukas.gif ) Man patogiausias Rygos 4u.gif  Iki Talino toli belstis, kaip ir iki to kur netoli Talino (Paldilski ar kazkaip panasiai vadinas), pastarasis senais laikais plaukdavo dienos metu is Stokholmo, tad man tekdavo dvi naktis praleisti uz vairo. Ir paskutini karta kai nakty paveziojau stirna ant kapoto Svedijos miskuose, nusprendziau, kad as jau soti tuo marsrutu lotuliukas.gif Plaukiau ir is Klaipedos, pakraupau nuo keliaujancio kontingento (furu vairuotojai girti kaip tapkes slitinejo po kelta). Tad man pakenciamiausias is Rygos, nors mb buvo pakraupes, kai pakrtuojantis kelte, ji, vargsa, iskoliojo rusiskai lotuliukas.gif



QUOTE(madrugada @ 2011 06 28, 15:00)
aš irgi daugiau plaukiojus iš Rygos. Iš Talino anksčiau buvo tas Paldiski - Kappelskar, dabar krovininiu padarytas, kiek supratau. Bandykit skaičiuoti, kas pigiau, bet iš patirties tai galiu pasakyt, kad tas papildomas atstumas iki Talino tikrai jaučias..
Iš Klaipėdos plaukiau tik į Kylį, tai kontigentas toks, kaip Tosk aprašytas  biggrin.gif Ir brangūs bilietai.



QUOTE(KibirVibir @ 2011 06 28, 17:30)
Tallink Silja irgi plaukia is Talino, bet 1.Talinas toliau, 2.keltu bilietai buna brangesni, nes patys keltai gerokai prabangesni, nera ko lyginti su is Rygos plaukianciu. Dar plaukia pigesnis keltas is Ventspilio i uosta netoli Stokholmo, ten maitinimas iskart iskaiciuotas, bet jokiu pramogu nera ir pagr.kontingentas - furos su ju vairuotojais.

Ačiū 4u.gif Kaip suprantu rinksimės Rygą biggrin.gif
O į Kylį aš irgi esu plaukus su fūristais. Iį pradžių galvojau, kad gal ne taip ką išgirdau, kai net valgyti kviečia pirmiausia fūristus, o paskui jau visi kiti
irnesakyk.gif
Atsakyti