Įkraunama...
Įkraunama...

Juokingos situacijos

Na negi nebūna taip, kad kai padarot tai padarot, ir tikrai sukelia juoką.
Man buvo blush2.gif sustojau prie pašto, tvarkingai iš kart už perėjos. Susitvarkiau reikalus ir noriu įsėst į mašiną, priėjau prie galo, ir stoviu, laukiu kad pravažiuotų, kad galėčiau įlipt. Ir ką sustojo mašina, žiūriu priešais troleibusas atvažiuoja galvoju, kad nori jį praleist, nes gatvė siauroka, aš dar sustojus kelkraštyje, toliau stovim jau trise, nes troleibusas stotelėj sustojo. Vis pažiūriu į vairuotoją, o jis vis man moja kažką, galvoju kabina lotuliukas.gif , atsibodo man stovėt galvoju, greit įlipsiu, pribėgau prie durelių, o su mašina stovėjęs vyriškis pradėjo juokitis, ir parodė man į ženklą, pasirodo aš kvailelė ant perėjos stovėjau lotuliukas.gif blush2.gif gerai, kad viską nuleido juokais, o kitas būtų dar apšaukęs, kad bobom vairuot negalim doh.gif
Atsakyti
Aš tai neperseniausiai palikau anteną plovykloj lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Kažkaip nesusiprotejau jos nuimt... lotuliukas.gif

Ir dar, buvo taip, kad pirmą kartą kai važiavau draugo iš darbo pasiimt...tai pasiklydau...ir neradau...draugas grįžo namo su autobusu, aš irgi kažkaip radau kelią namo...o prie namo vartų susitikom lotuliukas.gif
Atsakyti
Nu, neiškenčiau ir as nepapasakojusi savo nuotykių per didžiuosius šių metų šalčius rolleyes.gif .
Savo senelę Mazda 323 laikau lauke, tai visai nenuostabu kad vieną šaltą rytą radau jos dureles mirtinai užšalusias doh.gif . Pirmiausia puoliau lakstyti su visokiais arbatinukais - bandžiau pilti šiltą vandenį - jokio efekto. Susinervinusi skambinu vyrui - ir gaunu patarimą brautis per bagažinę tongue.gif . Nu akurat, bagažinė atsirakina thumbup.gif , aš šiaip taip įsirangau prie vairo (vaizdas nemirtingas, nes aš toli gražu ne gimnastė, be to apsivilkusi ilgą žieminį paltą), užsikuriu mašiną ir pastebiu kad per tuos lakstymus namuose palikau rankinuką.... ph34r.gif Vėl lendu lauk per bagažinę, šutinu pasiimti svarbiausio savo atributo, o kai išeinu pro duris tiesiog suakmenėju mega_shok.gif - bagažinė užsitrenkusi, rakčiukai spynelėj, mašiniukas šildosi kuo puikiausiai tease.gif Čia jau mano nervai neišlaikė - iš virtuvės atsivilkau kirvuką mėsai kapoti ir bandžiau jėga palaužti žiemos triūsą - keliais iškreiptais būdais lupdama "užšalusias" dureles, kol pagaliau supratau, kad jos gal ir užšalusios, bet visų pirma tai ir užrakintos umn.gif . Tik tada galvą nušvietė išganinga mintis - kad kažkur namuose yra atsarginis raktas su pulteliu doh.gif , kuriuo sėkmingai ir pasinaudojau , nes visą tą laiką mašina šilo ir durelės jau buvo atitirpusios. Taigi turiningai praleidusi puikų žiemos rytą, tik valandą pavėlavusi sėkmingai nuvykau į darbą new_russian.gif Kaimynai, jaučiu, vitaminu C apsirūpino ilgam...
Atsakyti
QUOTE(bitule @ 2006 03 06, 12:49)
Nu, neiškenčiau ir as nepapasakojusi savo nuotykių per didžiuosius šių metų šalčius  rolleyes.gif .
Savo senelę Mazda 323 laikau lauke, tai visai nenuostabu kad vieną šaltą rytą radau jos dureles mirtinai užšalusias  doh.gif . Pirmiausia puoliau lakstyti su visokiais arbatinukais - bandžiau pilti šiltą vandenį - jokio efekto. Susinervinusi skambinu vyrui - ir gaunu patarimą brautis per bagažinę  tongue.gif . Nu akurat, bagažinė atsirakina  thumbup.gif , aš šiaip taip įsirangau prie vairo (vaizdas nemirtingas, nes aš toli gražu ne gimnastė, be to apsivilkusi ilgą žieminį paltą), užsikuriu mašiną ir pastebiu kad per tuos lakstymus namuose palikau rankinuką.... ph34r.gif Vėl lendu lauk per bagažinę, šutinu pasiimti svarbiausio savo atributo, o kai išeinu pro duris tiesiog suakmenėju  mega_shok.gif - bagažinė užsitrenkusi, rakčiukai spynelėj, mašiniukas šildosi kuo puikiausiai  tease.gif Čia jau mano nervai neišlaikė - iš virtuvės atsivilkau kirvuką mėsai kapoti ir bandžiau jėga palaužti žiemos triūsą - keliais iškreiptais būdais lupdama "užšalusias" dureles, kol pagaliau supratau, kad jos gal ir užšalusios, bet visų pirma tai ir užrakintos  umn.gif . Tik tada galvą nušvietė išganinga mintis - kad kažkur namuose yra atsarginis raktas su pulteliu  doh.gif , kuriuo sėkmingai ir pasinaudojau , nes visą tą laiką mašina šilo ir durelės jau buvo atitirpusios. Taigi turiningai praleidusi puikų žiemos rytą, tik valandą pavėlavusi sėkmingai nuvykau į darbą  new_russian.gif  Kaimynai, jaučiu, vitaminu C apsirūpino ilgam...



Oj, cia tai geras lotuliukas.gif Ir sugalvok tu man taip smagiai ryta praleisti mirksiukas.gif Nu neveltui mes moterys, vyrai tikriausiai taip nesugalvotu lotuliukas.gif Saunuole!!!
Atsakyti
Bitule, super clap_1.gif thumbup.gif , ko gero ne vienas kaimynas į darbą irgi vėlavo, nes praleisti tokią atrakciją būtų gaila:oh lotuliukas.gif
Svarbiausia nepasimetei schmoll.gif ir pasiekei savo tikslą, t.y. į darbą nuvažiavai rolleyes.gif
Getter nemirtinga hihihi.gif, tai su vyru prie vartų susitikot..., o tu jo nuvažiavai pasiimti iš darbo ...
Atsakyti
QUOTE(Getter @ 2006 03 06, 01:46)
Ir dar, buvo taip, kad pirmą kartą kai važiavau draugo iš darbo pasiimt...tai pasiklydau...ir neradau...draugas grįžo namo su autobusu, aš irgi kažkaip radau kelią namo...o prie namo vartų susitikom  lotuliukas.gif


thumbup.gif

na o man buvo tokia situacija:
susiruosem su draugu i nida ziema, bevaziuojant autostrada baiges skystis, kuris purskiamas ant langu, o ziema be jo vaziuot tai kaip tanke doh.gif sustojom degalinej, skyscio neturi, tai prisipylem i buteli vandens ir dar muilo daug pridejom biggrin.gif o mes su draugu buvom ka tik pradeje draugaut, antras menuo tik, tai as atidariau savo masinos kapota ir sakau demonstratyviai:
- jei nezinai kur pilt tai pilk cia! dar taip su pirstu parodziau tongue.gif
nu ka, vaziuojam tokiau, o ant langu vistiek nepurskia.... Pasiziurim, liepiau as jam supilt skysti i radiatoriu lotuliukas.gif tai gerai kad variklis neuzkale blink.gif

ir dar viena karta kai gryzom is palangos, kur yra tas didziulis ziedas i autostrada, tai nepataikiau i autostrada, vaziavom visokiais sunkeliais, ten senu keliu, nuo palangos iki kauno kokias 6 valandas lotuliukas.gif o as vis sakiau - tuoj isvaziuosim i autostrada...
Atsakyti
Isorijos tai super thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

Man buvo toks nutikimas prieš kokius penkis metus. Mudvi su seseria ir su savo mažais vaikais nutarėm nuvažiuoti i Trakų gatvėje esančią parduotuvę Ibero. Mašiną pastačiau Vokiečių gatvėje ir visai neatkreipiau dėmesio į ženklą kad negalima sustoti. Nuėjom i parduotuvę, grįžtam, pasipylė lietus, vaikai pradėjo verkti baisiausiai, puolėm į mašiną, dar kol įsodinau vaikiuką savo į kėdutę, įpuolu prie vairo, užvedu mašiną ir bandau judėti, bet kažkaip nejuda, patikrinau rankinį stabdį ir bandau gazą minti dar stipriau - nė iš vietos, bliamba galvoju gal už bordiūro ratas "užkliuvo", patikrinau - viskas gerai, bandau dar stipriau - nejuda, paskui žiūriu atbėga toks vyras su oranžine liemene rankom mojuodamas. Atsidarau dureles paklausti ko jis nori, o man jis visokiais ženklais bando rodyt, kad gi mano ratai surakinti doh.gif(sustojau draudžiamoj vietoj) O aš visai nepastebėjau nei to rakto ant rato, nei priklijuoto lapelio. Tai negana to begazuodama tą užraktą taip pasukau, kad tie vargšai jį vos nukabino. Bet šioks toks pliusas buvo - nereikėjo baudos mokėti, sako "tu tik važiuok, važiuok..." umn.gif
Atsakyti
Geros istorijos thumbup.gif

Mums buvo nutikusi tokia:
vasarą nusipirkom kitą mašiniuką ir po poros savaitėlių į nuvažiavom kaimą. Sekmadienį, iš ryto, prieš važiuojant namo, vyras nusprendė pasiurbliuoti saloną, bet reikėjo auto pastatyti arčiau lango, kad užtektų siurblio laido. Na ir girdžiu, kažkas negerai, vis bando užvesti, bet mašina nesikuria blink.gif visai nejauku pasidarė, persigandau, kad gal kokia mašinos problema išlindo unsure.gif . Vyras kapotą atsidaręs bandė išsiaiškinti kame bėda, bet... schmoll.gif . Tada pradėjom auto žinovams skambinėti, konsultuotis, bet ir tie ne ką galėjo patarti. Dar pastebėjau, kad kažkokia lemputė dega, bandant užvesti, kurios seniau nebuvau mačiusi šviečiant g.gif .
Paskui susiprotėjom pasiskambinti į firmą, įrenginėjusią signalizaciją. Tik vyras spėjo apie tą lemputę užsiminti, tai pašnekovas aname laido gale ir sako "aaa, tai čia gamyklinis imobilaizeris, rakto neatpažįsta, gal čypui kas atsitiko" blink.gif . Nu ir vyras persigando po šitų žodžių lotuliukas.gif pasirodo iš vakaro jis krapštinėjo auto raktą (norėjo apšvietimo lemputę sutvarkyti) ir kai jį atidarė iš vidaus iškrito kažkoks stikliukas-niekutis. Vyras nesupratęs kas čia per daiktas (pats elektronikas būdamas hihihi.gif ) išmetė į šiukšles doh.gif frusty.gif . Na tada ir prasidėjo didysis ieškojimas. Gerai, kad nebuvo šiukšlės į šiukšlyną iškeliavusios. Net azartas pagavo ar rasim, vyras mintimis jau į Vilnių keliavo atsarginio rakto atvežti lotuliukas.gif .
Bet pabaiga gera. Tai ką vyras išmetė, žmona rado assa.gif clap.gif . Kaip visiem tuo metu palengvėjo žodžiais neperteiksiu karsta.gif yahoo.gif
Viso to nebūtų įvykę jei pirkdami auto būtume žinoję, kad yra imobilaizeris, paprastai pardavėjai būna parašę visus privalumus cool.gif . Kai prisimenam šią istoriją saldžiai pasijuokiam lotuliukas.gif
Atsakyti
thumbup.gif thumbup.gif istorijos
mano kokią dabar prisimenu, tai tik lengvai blondiniška. kai nusipirkau mašiną, variau į univerą ar įskaitos ar egzo laikyti. laukėm rezultatų, susivėlinom, sužinojau vienas paskutinių, tai buvo apie 8 vakaro. ir buvo žiema. ateinu prie mašinos, nusivalau sniegą, noriu kurti, nesikuria. aplinkui nėra jokių pažįstamų. grįžau į univerą, radau tą patį dėstytoją dar neišvažiavusį namo, paprašiau pagalbos. jis atėjo prie mano mašios, bandė užvesti ir t.t. sako nėr benzino (lemputė ir nedegė). užtikrinau jį, kad benzino yra ir kad aš ne blondinė iš anekdotų, todėl jis tikrino mašiną toliau. atidarė kapotą, pradėjo kažką knebinėti ir vėl man: nėra benzino. sėdom į jo mašiną ir nuvarėm į kolonėlę (dar katedroje teko vandens 5 l. butelį išpilti, kad tarą turėtume). nupirkom benzino, grįžom, supylėm ir mašina užsivedė iš pirmo karto blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
Atgaivinkit šią temą...juk tema thumbup.gif prisijuokt galima...
Greit visi ir visos rašot juokingas istorijas ax.gif
Atsakyti
paskutine istorija: pastate draugas i garaza masina, o as su savo masina atvaziavau jo paimti, kad nereiketu eiti. Ai, galvoju, kol uzdarys vartus reikia apsisukt. Sukuosi, ziuriu draugas kazko rekia, sustojau, galvoju reikia vaziuot atgal. Vaziuoju, dar labiau rekia...
Tai pasirodo uzvaziavau ant jo ridikulia, pastovejau, o paskui vaziuodama atgal dar karta pervaziavau doh.gif lotuliukas.gif
man kazkaip labai daznai tokios istorijos nutinka, nors visai as ne blondine blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
Gal ir nelabai juokinga, bet irgi parasysiu:
Vidury Amsterdamo, vakaras. Jau noriu vaziuot namo, einu prie masinos... pasirodo, ratai uzblokuoti! As gi, nepamacius toje gatveje mokejimo automato, pagalvojau, kad cia nereikia... o pats centras, Herrengracht! doh.gif Nedasilo, kad jis ir uz kampo galetu buti. Kas gi beliko: kreditines neturiu, grynais tik kitame miesto gale susimoketi galima, pinigu taxui gaila... E inu i diske...
I sgirdau, kad gatves menininku pora lietuviskai kalbasi, uzkalbinau, kavos pakvieciau. O jau kalbos atradom! O dar ir bendru pazistamu, per devynis kampus! Jie man savo " Vilniaus Banko" paskolino, susimokejau, net subines nuo "zabegaljkos " kedes nepakeldama...
Zmoniskai, tsakant thumbup.gif
Atsakyti