Įkraunama...
Įkraunama...

Skubiai reikia patarimo

Sveiki,

Tai va, po diplomų įteikimo gavau dovanų vokelį, kuriame buvo pinigai atviruke. Per žioplumą beplėšdama voką, nuplėšiau 200 EUR banknoto dalį doh.gif blush2.gif (patį galą kur paskutinis 0 parašytas). Kažin banke man jį pakeis į kitą ar į litus?

Gal kas su tuo susidūrėte, gal galite ką nors patarti, kaip elgtis, ar man jį bandyt pačiai klijuoti ir bandyt išsikeisti, ar banke priims ir tokį (perplėštą)?

Labai lauksiu nuomonių ir patarimų. Ačiū 4u.gif unsure.gif
Atsakyti
Banke turetu pakeisti. 4u.gif
Atsakyti
labai norėčiau sulaukti daugau nuomonių, ar man jį bandyt klijuot pačiai, ar nereikia?

gal kam jau taip yra buę ar panašiai? ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sugihara @ 2011 06 24, 18:49)
labai norėčiau sulaukti daugau nuomonių, ar man jį bandyt klijuot pačiai, ar nereikia?

gal kam jau taip yra buę ar panašiai? ax.gif  4u.gif



Reikia varyt i Lietuvos banko kasas ir pakeis, tik gali i kelis euro banknotus keist, bet jei graziai paprasysi, tai ir i viena toki pati banknota pakeis. O jei pati klijuosi, tai ziurint kur realizuoti ruosiesi, gali ir neimt. Siaip tai nera labai jau didele beda suplyse pinigai.
Atsakyti
QUOTE(mamymamy @ 2011 06 24, 19:06)
Reikia varyt i Lietuvos banko kasas ir pakeis, tik gali i kelis euro banknotus keist, bet jei graziai paprasysi, tai ir i viena toki pati banknota pakeis. O jei pati klijuosi, tai ziurint kur realizuoti ruosiesi, gali ir neimt. Siaip tai nera labai jau didele beda suplyse pinigai.

beda bus, jei niekas nepriims, nes visas galas nuplėštas, e neįplyšę yra doh.gif o dabar pinigų kaip tik labai reikia... beje, žinau, kad Lietuvos banke tikrai pakeistų, bet iki jo man važiuot reiktų 300 km smile.gif

dėkui 4u.gif
Atsakyti
nenorit į banką pasiskambint ir pasiklaust?
Atsakyti
Buvau šeštadienį Snore (nes mano mieste daugiau joks kitas savaitgaliais nedirba) gavau atsakymą: tokiu atveju eurus gali pakeisti tik užsienyje, nes tai ne LT valiuta, tai turbūt net ir Lietuvos banko kasos niekuom negalėtų padėti...

doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Sugihara @ 2011 06 26, 15:48)
Buvau šeštadienį Snore (nes mano mieste daugiau joks kitas savaitgaliais nedirba) gavau atsakymą: tokiu atveju eurus gali pakeisti tik užsienyje, nes tai ne LT valiuta, tai turbūt net ir Lietuvos banko kasos niekuom negalėtų padėti...

doh.gif  doh.gif  doh.gif

O paskambinti į banką labai sunku???
Nesuprantu, kam spėlioti, kam atidarinėti temas, kai galima imti ir tiesiogiai išsiaiškinti reikalą, juk ne balanos gadynėje gyvename.
Atsakyti
Lietuvos bankuose nepakeis suplysusios valiutos. Litus keicia suplysusius, o valiutos tai tikrai - ne verysad.gif
Atsakyti
imeskite i az foto to savo pinigo.
parasysiu snoras ims ar ne mirksiukas.gif

juokinga kai zmones nesusidure, nedirbantys banke, aiskina, kad tikrai taip, ar tikrai ne doh.gif
Atsakyti
QUOTE(dailija @ 2011 06 27, 19:38)
Lietuvos bankuose nepakeis suplysusios valiutos. Litus keicia suplysusius, o valiutos tai tikrai - ne verysad.gif


drinks_cheers.gif

as taip 10euru palaidojau. Valiutos nekeicia schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2011 06 29, 03:05)
drinks_cheers.gif

as taip 10euru palaidojau. Valiutos nekeicia  schmoll.gif



O kam laidoti? Tik reikia rasti kas vaziuoja i euro zona ir iduoti ta banknota.
Aisku, keista, kad LT bankai to negali sutvarkyti. Suprasciau, dar kad valiuta kokia butu neeinama...
Atsakyti