Įkraunama...
Įkraunama...

Dovana krikšto tėvams

Sveiki,
jei kažkur buvo tokia tėmelė, tai labai atsiprašau, bet kadangi aš niekur neradau tokios, tai noriu jūsų paklausti tokio dalykėlio. Žinau, kad jei krikštatėviai nėra pora, tada tokiu atveju jie vienas kitam turi dovanoti dovanas. Tik bėda ta, kad nežinau kokias.
Šį šeštadienį tapsiu savo brolio krikštamote, ir nežinau kokia dovana turėčiau apdovanoti to berniuko krikštatėvį. Jei kas turit minčių- prašau parašykit. labai lauksiu smile.gif
Atsakyti
Na nejaugi niekas nėra dovanojęs krikštatėviui dovanėlės?
Juk pagal papročius, kad vaikas butų viskuo aprūpintas, simboliškai vienas kitam turi ir krikštatėviai kažą pasidovanoti, tik , aišku, jei krikštatėviai pora, tai negalioja. Tik nežinau kokio pobūdžio turėtų būti dovanėlė. Gal sakau simboline prasme kažkokio daikčiuko paieškoti? g.gif
Atsakyti
kazkaip nesu girdejus kad krikstateviai vienas kitam kazka dovanotu , vaikui - tevai jiems, o kad vienas kitam neteko g.gif schmoll.gif pasidalinkite patirtimi po sventes kaip viskas buvo ir kokios tos dovaneles blush2.gif ax.gif
Atsakyti
siaip tai man atrodo, kad buvo toks paprotys, kad kumai vienas kitam kazka dovanoja - bet ka, tai reiketu paieskoti, bandykit visagali interneta smile.gif
Atsakyti
Net šiame straipsnyje yra parašyta, kad krikštatėviai keičiasi dovanomis:
http://www.viskaskri...ndex.php?id=180

Ištrauka iš šio straipsnio:
"Dovanomis keičiasi ir krikšto tėveliai. Ką jie vienas kitam padovanos, nėra svarbu, svarbiausia, kad per pačias krikštynas sėdėtų stipriai susiglaudę, kad vaiko dantukai būtų tankūs."

Tik čia rašoma, kad dovana nėra svarbu, bet aš žinau, kad tai tkrai turėtų būti simboline prasme dovanojama, kad į naudą būtų krikštijamam vaikeliui.

Niu kadangi, kaip supratau, niekas šiame forume nepraktikuoja tokių dalykų, teks kreiptis man į savo močiutę su šiais klausimais smile.gif



Papildyta:
Dar viena ištrauka įdomumo dėlei iš straipsnio http://www.tavovaika.../46/art/10.html :

"Kadangi pagal tradiciją krikšto tėtis su krikšto mama tampa kone giminėmis, jie apsikeitė dovanomis: krikštamotė apgaubė krikštatėvį rankšluosčiu, šis atsilygino saldainiais."

Taip, kad vieną mintį dovanai jau turiu smile.gif
Atsakyti
praeitą vasarą krikštyjau draugės mergytę - su krikšto tėvu mes ne pora, bet nieko nedovanojom vienas kitam.
Atsakyti
QUOTE(snaiga @ 2009 01 14, 14:17)
Net šiame straipsnyje yra parašyta, kad krikštatėviai keičiasi dovanomis:
http://www.viskaskri...ndex.php?id=180

Ištrauka iš šio straipsnio:
"Dovanomis keičiasi ir krikšto tėveliai. Ką jie vienas kitam padovanos, nėra svarbu, svarbiausia, kad per pačias krikštynas sėdėtų stipriai susiglaudę, kad vaiko dantukai būtų tankūs."

Tik čia rašoma, kad dovana nėra svarbu, bet aš žinau, kad tai tkrai turėtų būti simboline prasme dovanojama, kad į naudą būtų krikštijamam vaikeliui.

Niu kadangi, kaip supratau, niekas šiame forume nepraktikuoja tokių dalykų, teks kreiptis man į savo močiutę su šiais klausimais smile.gif
Papildyta:
Dar viena ištrauka įdomumo dėlei iš straipsnio http://www.tavovaika.../46/art/10.html :

"Kadangi pagal tradiciją krikšto tėtis su krikšto mama tampa kone giminėmis, jie apsikeitė  dovanomis: krikštamotė apgaubė krikštatėvį rankšluosčiu, šis atsilygino saldainiais."

Taip, kad vieną mintį dovanai jau turiu smile.gif



mintis gera thumbup.gif , o jei laikomasi tradiciju apeigose, tai viena is ju, kad krikstateviai apsidovanoja vienas kita rolleyes.gif
Atsakyti
Labutis,
Ši tema jau porą metų kaip neatnaujinta, tad nusprendžiau parašyti. Gal kokių naujų idėjų gimė apart pakabų, puodelių, fotorėmelių ir pan. krikšto tėveliams? g.gif Kad kažką dovanosiu savo sūnaus krikšto tėveliams tai tikrai apsisprendžiau.Tik dar nesugalvoju ką. Norisi kažko originalesnio, įdomesnio... Manau, gražu, kai ir krikšto tėveliai gauna per krikštynas dovanėles. wub.gif
Pasidalinkim patirtimi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sija8 @ 2011 06 25, 16:58)

Pasidalinkim patirtimi  4u.gif


Patirtimi dar nesidalinsiu, nes pati dar galvoju ką padovanoti, bet puodelių, maikučių ir rėmelių tikrai nedovanosiu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolete @ 2011 06 25, 20:49)
Patirtimi dar nesidalinsiu, nes pati dar galvoju ką padovanoti, bet puodelių, maikučių ir rėmelių tikrai nedovanosiu  schmoll.gif

Va būtent ir manęs nevilioja tokios dovanų idėjos. Taip norisi kažko naujo, originalaus... wub.gif
Atsakyti
Na norisi, kad ta dovanėlė ir kažkuom naudinga būtų mirksiukas.gif nemėgstu dulkėms kaupti babakiukų biggrin.gif
Atsakyti
as jau taip pAt masciau tokia tema sukurti wink.gif nes jau inu is proto verysad.gif nebezinau ka reikia nupirkti padovanoti krikso teveliams sad.gif visom rasiusiom cia pritariu .norisi kazko originalaus,ir kad galetu kazkur panaudoti smile.gif
na rasykite mamytes 4u.gif
Atsakyti