Įkraunama...
Įkraunama...

Žirmūnų gimnazija

Sveiki buvę ir esami gimnazistai ir jų mamos,
Kažkaip nedaug atsiliepimų randu forume apie šią gimnaziją ir visi jie į vienus vartus ( kaip ten blogai, prasti pedagogai, mokiniai neturi jokių teisių ir pan.) doh.gif . Sūnui pavyko įstoti, todėl norėtume išgirsti daugiau nuomonių. ax.gif Nekantriai lauksime!:4u:
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moon: 27 birželio 2011 - 17:42
siais metai baigiau Zirmunu gimnazija. Galiu pasakyt, kad tai buvo geriausias sprendimas mano gyvenima stoti i ja. Be abejo mokytis reikes daug, geru vidurkiu is pradziu nesitikekit, nes ten mokosi daug protingu mokiniu. Bet tas sunkus mokymasis tikrai viska atperka(kalbu pagal save, nes kol kas visi egzaminai islaikyti virs 90). Na jei dar kazkas domina, klauskit:)
Atsakyti
Koks siemet buvo maziausias vidurkis mokiniu, kurie pateko i gimnazija?
Atsakyti
Norėjau paklausti, ar stojant bent kažkiek turi reikšmės gyvenamoji vieta? (Jeigu gyveni šalia, prisideda kažkiek taškų prie konkursinio balo?)
Atsakyti
QUOTE(Pum5 @ 2011 08 10, 11:54)
Norėjau paklausti, ar stojant bent kažkiek turi reikšmės gyvenamoji vieta? (Jeigu gyveni šalia, prisideda kažkiek taškų prie konkursinio balo?)

Ne, neprisideda 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aldonal @ 2011 08 10, 10:10)
Koks siemet buvo maziausias vidurkis mokiniu, kurie pateko i gimnazija?

54 balai ( metinio trimestro vidurkis plius 5 dalykų pažymiai iš pasirinkto humanitarinio ar realinio profilio) bigsmile.gif

Gal kas žinote kokioje stadijoje renovacijos darbai, kur vaikai mokysis nuo rugsėjo? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moon: 24 rugpjūčio 2011 - 14:39
QUOTE(Pum5 @ 2011 08 10, 09:54)
Norėjau paklausti, ar stojant bent kažkiek turi reikšmės gyvenamoji vieta? (Jeigu gyveni šalia, prisideda kažkiek taškų prie konkursinio balo?)


ne, neprisideda. Mano vaikis gyvena Lazdynuose, sekmingai pernai istojo. Labai patenkintas sia gimnazija thumbup.gif . Ten susirenka motyvuoti vaikai, visi zino, ko susirinko, stengiasi ir mokosi. Mokytojai puikus, klasej atmosfera taip pat labai gera. Kad maniskis laukia mokslo metu pradzios - tai jau nemazai pasako apie mokykla.

O va kokioj stadijoj renovacija, ir as nezinau.. Pagal planus turejo baigti iki rugsejo. Nemanau, kad nebus kur mokytis smile.gif
Atsakyti
Mano dukra taip pat šiemet įstojo į Žirmūnų gimnaziją. Buvo jau ir klasės susirinkimas. Labai nustebino dalis tėvų, kurie niekaip nesuprato kodėl užėjus į klasę mokytojai mokiniams reikia atsistoti, kad negalima mokytojų vardais vadinti ir per petį tapšnoti, kaip jo atžala pirmūnas, geriausias mokinys klasėje 4 gavo. Man ši mokykla kol kas patinka, nelabai suprantu, kodėl prieš tai forume tiek daug blogo apie ją buvo parašyta, nes egzaminų rezultatai stulbinantys. Mokytojai reiklus, tačiau ir atsakingi. Pvz. antros kalbos, vokiečių mokytoja, nustačiusi, kad daugumos vaikų žinių lygis labai prastas, organizuoja trečia savaitinę pamoką. Ar tai bloga mokytoja? Manau nereali. Fizikos, lietuvių, matematikos mokytojos drąsiai siūlo perklausti kas neaišku ar nesuprantama ir nepasibodi net per pertraukas aiškinti. Mane tai labai džiugina. Negalima, kad pamokų metu mobilus skambėtų, bet gi taip ir turi būti. Man per susirinkimą išgirdus tėvų tylius pamastymus iš vis nesuprantu iš kokių mokyklų jų vaikai atėję. Tiesiog manau, kad Vilniuje dalis mokyklų suteikia labai prastą žinių lygį mokiniams, o balus užkelia, todėl tokie vaikai atėję į normalaus lygio mokyklą, nebesupranta kas čia vyksta, todėl sunku jiems ir mokiniams, tik labai keista, kad jie to neįvertina, nepasiruošia psichologiškai, o kalti lieka mokytojai, nauja mokykla. Tiek aš, tiek mano vaikas, žinome, kad pirmais metais 7 bus labai geras pažimys, bet mes čia atėjome mokytis ir pasikelti savo žinių lygį iki tikro 9 ar 10 ir tikrai tikiu, kad atėjome ten kur reikia ir labai dėl to džiaugiamės. P.s. tvarka šioje mokykloje tikrai yra.
Atsakyti
Man irgi tvarka patinka. Mūsų ankstesnėje mokykloje kai kurie mokytojai visai nepajėgė suvaldyti klasės, vaikai vaikščiojo per pamokas kur kas norėjo, o per triukšmą visai mokytojos nesigirdėjo doh.gif . Nenormali situacija, sakyčiau blink.gif . Man tik nepatinka ŽG, kad visi mokytojai nuo pirmos dienos kaip susitarę vaikus gąsdina ( štai kaip jums bus, jei nepaklusit mūsų reikalavimams). Tai neigiamai veikia, vaikai ir taip ateina įsitempę, nepažįsta klasiokų, mokytojų, neįprastai dideli krūviai. Maniškis po pamokų grįžta l. pavargęs, išsunktas kaip citrina. Na bet tikiuosi adaptacijos periodas praeis ir viskas bus OK bigsmile.gif .
Atsakyti
Ar tiesa, kad nuo 2012m bus stojamieji egzaminai i ZG?
Atsakyti
QUOTE(djoka @ 2011 12 27, 14:23)
Ar tiesa, kad nuo 2012m bus stojamieji egzaminai i ZG?


Taip, nuo 2012 ir VZG ir MBG bus stojamieji egzaminai, bet ju tvarka dar nezinoma.
Atsakyti
Mokslo metai įpusėjo, 1 pusmečio pažymiai išvesti. Mokinukai, kaip jums sekasi VŽG? bigsmile.gif
Atsakyti