Įkraunama...
Įkraunama...

Šaliai, skraistės, skaros, pončai... XII tema

Va jau kiek numezgėme biggrin.gif

user posted image

X tema
XI tema

Daugumos pamėgtų muselių aprašymas: Pateikė Villyte

1 eilė. 2 akys krastinės, muselė iš 5 akių, 1 gera akis, muselė iš 5 akių, 1 gera, muselė ir t.t., gale 2 kraštinės akys.
MUSELĖ - išmegzti gerąją akį iš viršaus per 5 akis, akių nenukeli nuo virbalo, o daryti užmetimą ant dešiniojo virbalo, tada vėl išmezgi gerąją akį per tas pačias nenukeltas akis, vėl užmetimas ir vėl išmezgi per tas pačias nenukeltas akis - ant dešiniojo virbalo gaunasi 5 akys išmegztos iš 5 akių. Tada jau nukelti tas išmegztąsias akis nuo virbalo.
2 eilė. blogosiom akim
3 eilė. blogosiom akim
4 eilė. blogosiom akim
5 eilė. 2 kraštinės akys, 3 geros akys, muselė iš 5 akių, 1 gera, muselė, gera, muselė, gera ir t.t., gale - 3 geros, 2 kraštinės.
6, 7, 8, eilės blogosiomis
9 eilė kaip ir pirma.

Gaunasi muselės šachmatiškai. Muselės gražiau atrodo, kai mezgasi su didesniais virbalais, kokiu 7 ar 8 (kitos išvis mezga 10), aš tai 7 mezgu arba 6

user posted image

Dar keli rastai tinkami šaliams:

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image



Atsakyti
Sakykit, kokios rusies virbalais jus mezgat kidmochera su silku (25 g./220m.)? Pirma karta bandau, pradejau Nr. 6 metaliniais nikeliuotais, tai kol "pagaunu" ta aki ant virbalo doh.gif Slidineja verysad.gif Ar isivaziuosiu paskui, ar virbalus keisti?
Atsakyti
QUOTE(langana @ 2011 06 29, 11:08)
Sakykit, kokios rusies virbalais jus mezgat kidmochera su silku (25 g./220m.)? Pirma karta bandau, pradejau Nr. 6 metaliniais nikeliuotais, tai kol "pagaunu" ta aki ant virbalo doh.gif Slidineja  verysad.gif Ar isivaziuosiu paskui, ar virbalus keisti?

Manau, kad isivaziuosit mirksiukas.gif .... jei pirma karta mezgat tokiais plonais siulais, visada keistai atrodo, reikia iprasti ir viskas bus gerai smile.gif
Atsakyti
Aciu, tikiuosi. Tokiais plonais siulais bandau pirma karta. Na kaip ir viskam reikia kantrybes, kantrybes irdar karta kantrybes ax.gif
Atsakyti
Pabandyk megzti virbalais is bambuko,ant ju mocherinis siulas netaip slidineja. smile.gif
Noriu pasirodyti savo skara "Omorika",sumezgiau 2 matkelius siulu "Sportico" 60% vilna,40% polyamide.
user posted image user posted image
Atsakyti
Grazi skara! Siaip taip prisitaikiau, bambukiniu neturiu, deja. Galima dar klausimeli? Ar gali buti, kad rastas neisryskeja del per storu virbalu? Man panasiai atrodo tiek paprastos geros akys, tiek tos, kurios buvo ismegztos is uzmetimo unsure.gif Mezgu cia jau rodyta sali avietine svajone. http://knitting-club...ream-stole.html Cia raso, kad 4 nr virbalais mezge, o as bandau 6. Gal paimti 4.5, nes mano siulai mazumele storesni?
Atsakyti
QUOTE(langana @ 2011 06 29, 22:23)
Grazi skara! Siaip taip prisitaikiau, bambukiniu neturiu, deja. Galima dar klausimeli?  Ar gali buti, kad rastas neisryskeja del per storu virbalu? Man panasiai atrodo tiek paprastos geros akys, tiek tos, kurios buvo ismegztos is uzmetimo unsure.gif  Mezgu cia jau rodyta sali avietine svajone. http://knitting-club...ream-stole.html  Cia raso, kad 4 nr virbalais mezge, o as bandau 6. Gal paimti 4.5, nes mano siulai mazumele storesni?

rastas geriausiai pasimatys tik tada, kai isskalbsit ir istampsit, sutvarkysit sali iki galo. Buna tokiu rastu, kad mezgi, mezgi ir nieko gero nesimato bet galutinis variantas, kai isskalbi, kai salis igauna savo forma ir rastas susitampo, isryskeja - nenuvilia. Tik mezgant taip atrodo, kad nieko nesimato....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo villyte: 29 birželio 2011 - 22:27
Aciu, villyte, uz konsultacijas ir kantrybe. Man dabar tos karciosios mokslo saknys ax.gif Bandysiu tada testi, nors baisoka truputi blink.gif O jei pabaigsiu, isskalbsiu ir nieko doh.gif Ir dar ko gero reikia uzmetima is kitos puses daryti, i save, ne nuo saves. Tada lyg ir didesnes skyles gaunasi g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo langana: 29 birželio 2011 - 23:09
QUOTE(langana @ 2011 06 29, 21:23)
Grazi skara! Siaip taip prisitaikiau, bambukiniu neturiu, deja. Galima dar klausimeli?  Ar gali buti, kad rastas neisryskeja del per storu virbalu? Man panasiai atrodo tiek paprastos geros akys, tiek tos, kurios buvo ismegztos is uzmetimo unsure.gif  Mezgu cia jau rodyta sali avietine svajone. http://knitting-club...ream-stole.html  Cia raso, kad 4 nr virbalais mezge, o as bandau 6. Gal paimti 4.5, nes mano siulai mazumele storesni?

Gal labai laisvai mezgate, kad nera skirtumo tarp uzmetimo ir paprastos akies. Tada ir slidineja ant virbalu. Isplovus siek tiek susivienodins akys biggrin.gif

rimusia- grazi skara 4u.gif
Atsakyti
Bazile, gražiai temą pradėjai 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(saulėlydis* @ 2011 07 01, 09:34)
Bazile, gražiai temą pradėjai  4u.gif  thumbup.gif

aciu blush2.gif
Atsakyti
O stai mano Ginko skara(modelis mamauser posted image)
Atsakyti