Įkraunama...
Įkraunama...

Filorga kosmetika

Ar esate kas bandę šią kosmetiką?
Atsakyti
QUOTE(berla @ 2011 06 29, 09:39)
Ar esate kas bandę šią kosmetiką?

taip, naudoju sia kosmetika jau du menesius: dienini krema ISO-AGE, naktini krema Sleep and Peel ir du kart i savaite lasteliu stimuliavimo programa Mesotherapist (voliukas su adatelem ir purskilklis). Nusipirkau visa komplektuka, kai viesejau Prancuzijoj, nes ten gerokai pigiau. Esu labai patenkinta. Ypac patiko naktinis kremas, ryte oda buna nepaprastai svelni, skaisti.
Atsakyti
Na aš taip pat duodu medalį šiai kosmetikai. Įsimylėjau wub.gif
Atsakyti
tikrai, si kosmetika yra nuostabi!

serumas Meso+ ir akims Optim eyes thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Rastė @ 2012 01 17, 17:44)
taip, naudoju sia kosmetika jau du menesius: dienini krema ISO-AGE, naktini krema Sleep and Peel ir du kart i savaite lasteliu stimuliavimo programa Mesotherapist (voliukas su adatelem ir purskilklis). Nusipirkau visa komplektuka, kai viesejau Prancuzijoj, nes ten gerokai pigiau. Esu labai patenkinta. Ypac patiko naktinis kremas, ryte oda buna nepaprastai svelni, skaisti.



Gal parasytumet kur konkreciai pirkot? Miesta ir parduotuve 4u.gif
Atsakyti
SOS help.gif help.gif O kur pas mus galima isigyti pigiau si kremuka is Filorga:
http://filorga.lt/st...s-iso-structure
Gal jei jis yra Krisi Anoj tai gal dutifreee pardei turetu buti? g.gif Gal kas uzmate kur, pagelbekit prasom 4u.gif ax.gif
Arba ka parekomendukit nuo veido rauksliu is Filorga. Aisku einu ne jaunin doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamakubu: 21 kovo 2012 - 10:24
turiu 2 meginukus, bet dar nebandziau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ZBITKA @ 2012 03 21, 11:54)
turiu 2 meginukus, bet dar nebandziau rolleyes.gif

O kur galima isigyti kremuka pigiau ar zinot? blush2.gif
Atsakyti
žiauriai sudomino sleep and peel kremas, gal kuri žinot kur galima pabandymui nupirkt ne visa pakuote, t.y. nupilti gal pas kokia kosmetologe ir išvis kur pigiauuuu biggrin.gif
Atsakyti
Labas visoms! smile.gif O kokio amziaus moterims si kosmetika tinka? Bukit geros parasykite kur galima butu pigiau jos isigyti? Gal zinot kas is uzsienio veza sia kosmetika? ACIU! blush2.gif
Atsakyti
gal kas nors bande sita?
http://filorga.lt/la...a-mesotherapist

kokie atsiliepimai?
Atsakyti
Labas mergaites, o gal kuri isbande Filorga sviesinamaja linija?
Atsakyti