Įkraunama...
Įkraunama...

Lietuva - bananų šalis

Ilgai svarsciau ir masciau kaip pavadinti sia temele nes buvau sokiuota ir negalejau nepapostinti sio linko kitom mamytem...

http://www.15min.lt/...-namu-42-158060

Perskaicius straipsni as buvau Sokiruota - Kaip taip galima elgtis su zmonemis, taip be gailescio ir supratimo isvyti is namu,,,,kuriuose jie pragyveni 10, 20, 30 ir daugiau metu...kai zmogus atsiranda uzspestas i kampa ir neturi iseities is padeties...Tikrai Drasiai galiu pasakyti LIETUVA-BANANU SALIS, nes tik cia zmonem kabinami makaronai, juos stumdo kaip keglius, meta is namu kaip kokius sunis...Tokia Politika, tokios taisykles -isliks tik turtingiausi ir stipriausi...na o poto viens kita uzsigriaus is godumo...tikrai baisu....

Sori jei temele ne vietoj - tiesiog pamaniau kad jinai labiausiia tiktu i si skyreli na ir Negalejau Nepaviesinti tokiu Valdininku Akibrokstu!!!!
Atsakyti
Straipsnyje nei žodžio apie mergyčių tėvą g.gif Kvepia lengvabūdiškumu, kai prisidaroma vaikų ir gyvenama iš valstybės malonės. O paskui mes dirbantieji, tokias "mamas" turim išlaikyti ir už jų būstus mokėti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Soffyyy @ 2011 07 08, 14:33)
Straipsnyje nei žodžio apie mergyčių tėvą g.gif Kvepia lengvabūdiškumu, kai prisidaroma vaikų ir gyvenama iš valstybės malonės. O paskui mes dirbantieji, tokias "mamas" turim išlaikyti ir už jų būstus mokėti doh.gif

Man visiškai negaila savo sumokėtų mokesčių mamoms su kūdikiais ir jų būstui, kad ir be tėvelio, bet gaila kiekvieno lito, kuris atitenka mūsų "nacionalinėms vertybėms", pvz. jų kanceliarijos išlaidoms ar prabangių auto iš giminaičių įmonės nuomai rolleyes.gif (vienam asmeniui per mėnesį skiriamų kanceliarijai išlaidų dydis toks, kad už tiek pripirkus kanceliarinių reikmenų jų užtektų nedidelei įmonei metams).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Adrij@: 10 liepos 2011 - 20:36
jooo iškart kai kurioms kvepia lengvabūdiškumų , neatsakomybė ir pan , tiečiai padarė vaikus išvis ne prie ko , o jau valdžia tai auksine , ar dažnai kokius pusbomžius iškrausto ? nu nelabai , o va mama su kūdikių prašau ... apgailėtina viskas ... nuo tokiu komentatorių iki tu kuriems ranką kila tai padaryti...
Atsakyti
Bet baisiausia, mano manymu tai, kad iskelia tvarkingas, nors ir vargias, seimas. Asocialu tai neiskelia, o va tos seimos soc rupyba nepazista, nes jinai nors ir varginga, nors ir gyvena is socialiniu pasalpu, bet jinai nera asociali. Si seima susimoka visus mokescius, niekas ten nesimusa, negeria ir t.t. Todel ta seima taip paprasta ir iskeldinti, nes sugeba isgyventi. Pikta darosi, garbes zodis, bananu salis.
Atsakyti
aš gal susilaikysiu nuo komentarų šį kartą...
Atsakyti
Man rodos, nuo to viskas ir prasideda, va tokie zmones, kurie savo krasta - gimtine vadina "bananu salimi" ir yra nusipelne tokios valdzios.

Tema gal ir idomi butu, bet pavadinimas, kuris nieko bendro neturi su gvildenama problema, mane ne ka maziau glumina nei pati tema... Todel pasilaikysiu savo nuomone sau, as ne is bananu krasto, nes suvokiu, kad klerkai tai nera visa salis, joje gyvenantys zmones.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moonte: 11 liepos 2011 - 09:47
kasdien meldziam,"teateinie tavo karalyste,teesie tavo valia,kaip danguje,taip ir zemeje"..
as manau,kad cia tik vienas is pavyzdziu,kaip neteisybe isisaknijusi musu visuomeneje..galim keiksnoti valdzia,turtuolius,bet vistiek nieko nepakeisim..dangus lieka dangum,zeme-zeme..kiekvienas pradekim nuo saves..ka kiekvienas padarom,kad visuomeneje bent kiek geriau gyventi butu?tik bumbam,kad kiti nieko nedaro..neveltui sakoma,kad gerai ten kur musu nera..jei as pakelsiu numesta siuksle,suselpsiu varksa bent keliais litukais,nepasisaipysiu is zmogaus,kurio nuomone kitokia nei mano..tai bus vienas mazas zingsnelis link grazesnio pasaulio..kazkodel as manau,kad reikia nuo saves pradeti,nes tikesimes geresnio gyvenimo is valdzios,ar siaip is kitu ,tai taip ir gyvensim depresuodami..
viltis,kad bus geriau,mano manymu daug vertingesne,negu kapstymasis po problemas nieko nepakeis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo areida: 11 liepos 2011 - 10:43
pakeiskite pavadinimą, netinkamas čia. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(toja-braske @ 2011 06 29, 10:39)
Ilgai svarsciau ir masciau kaip pavadinti sia temele nes buvau sokiuota ir negalejau nepapostinti sio linko kitom mamytem...

http://www.15min.lt/...-namu-42-158060

Perskaicius straipsni as buvau Sokiruota  - Kaip taip galima elgtis su zmonemis, taip be gailescio ir  supratimo isvyti is namu,,,,kuriuose  jie pragyveni 10, 20, 30 ir daugiau metu...kai zmogus atsiranda uzspestas i kampa ir neturi iseities is padeties...Tikrai Drasiai galiu  pasakyti  LIETUVA-BANANU SALIS, nes tik cia zmonem kabinami makaronai, juos stumdo kaip keglius, meta is namu kaip kokius sunis...Tokia Politika,  tokios taisykles -isliks tik turtingiausi ir stipriausi...na o poto viens kita uzsigriaus is  godumo...tikrai baisu....

Sori jei temele ne vietoj - tiesiog pamaniau kad  jinai labiausiia tiktu i si skyreli  na ir Negalejau Nepaviesinti tokiu Valdininku Akibrokstu!!!!

Toja - braške - nu kur tu ten matei namus? nugis iš sandėloiuko meta, juolab, avarinės būklės doh.gif
suprantu socialines problemas, bet neteisiuniu keliu teisingumo niekas nepasieks schmoll.gif IR visų pirma - reiktų rūpintia ir pačiai mamai - kur vaikų tėvas(i) jų atsakomybė už vaikus, gyvenančius griūvančiame sandėlyje?
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2011 07 11, 10:09)
Man rodos, nuo to viskas ir prasideda, va tokie zmones, kurie savo krasta - gimtine vadina "bananu salimi" ir yra nusipelne tokios valdzios.

Tema gal ir idomi butu, bet pavadinimas, kuris nieko bendro neturi su gvildenama problema, mane ne ka maziau glumina nei pati tema... Todel pasilaikysiu savo nuomone sau, as ne is bananu krasto, nes suvokiu, kad klerkai tai nera visa salis, joje gyvenantys zmones.

Protingas atsakymas,pritariu smile.gif
Atsakyti
vaikystej megstamiausias maisto produktas man buvo - bananai.
Atsakyti