Įkraunama...
Įkraunama...

Knygos, knygos, knygos...

Girdėjote, kad dabar žmonės skaito vis mažiau?
Ir kad vaikai knygas myli vis neteisingiau.
Matyt, todėl, kad tirpsta Grenlandijos ledynai ir miškuose spanguolės nebe tokios raudonos.
Įsivaizduokime dieną, kai pasaulyje neliks nė vieno skaitančio žmogaus.
Tą dieną nustosime tikėti, kad mes stiprūs, gražūs ir kilnūs.
Baisu, ar ne?
Tada geriau įsivaizduokime tos dienos išvakares.
Ir paskutinį vaiką, skaitantį paskutinę knygą.
Palaukėje, autobuso stotelėje ar prekybos centre po morkų lentynomis.
Prie skaitančio vaiko prieis kitas vaikas ir paklaus:
„Ką tu čia darai?”
„Skaitau‘‘, - atsakys pirmasis vaikas ir šiek tiek pasislinks į šoną, kad antrasis vaikas galėtų atsisėsti šalia.
Vaikas atsisės ir skaityti ims abu.
Netrukus prie jų prisijungs dar du vaikai, po kelių minučių - keturi, o dar vėliau - aštuoni.
Praėjus visai nedaug laiko, lauke, stotelėje ar prekybos centro morkų skyriuje bus vieni vaikai.
Ir visi jie skaitys.

~ G. Morkūnas


user posted image


„…Man retsykiais atrodo, kad Paskutiniojo teismo dieną, kai didieji karvedžiai, teisės žinovai ir valstybės vyrai ateis pasiimti apdovanojimų -
karūnų, laurų vainikų, marmuro statulų, įamžinusių jų vardus, -
Visagalis, pamatęs mus su knygomis po pažastimis, kreipsis į apaštalą Petrą ir, kiek su pavydu, tars:
„Žiūrėk, šitiems apdovanojimų nereikia. Neturime ką jiems duoti. Jie mėgo skaityti.“

~ V. Vulf




Mūsų gimtadieniai

Papugele – sausio 31 d.

Aguonytė – vasario 9 d.
laTulipe – vasario 24 d.

Fatimaallaa – kovo 24 d.
amber123 - kovo 25 d.
Nerinha – kovo 26 d.
Tibė - kovo 28 d.

Argija - balandžio 15 d.
aistuliaa – balandžio 28 d.

Vessta – gegužės 15 d.

Dorifore – birželio 3 d.
_Only_ – birželio 19 d.

Biancca – liepos 1 d.
Jovituteee – liepos 1 d.
Skiautelė – liepos 2 d.
casolin – liepos 23 d.
eliss – liepos 24 d.
shiaudine – liepos 25 d.

Gegytė – rugpjūčio 19 d.
Ingėnas – rugpjūčio 24 d.
sphinx – rugpjūčio 28 d.

Taškė. – rugsėjo 14 d.
Pukis_miau – rugsėjo 19 d.
ceburashka – rugsėjo 23 d.

linamog – spalio 2 d.
Mona187 – spalio 18 d.
*IsaDora* – spalio 26 d.
AgnĖ.** – spalio 31 d.

ewe1ina – lapkričio 13 d.
Stikliukas – lapkričio 21 d.
Sielos Sparnai - lapkričio 29 d.

daite – gruodžio 24 d.
adžani – gruodžio 26 d.



user posted image


Mūsų nuostabusis tinklaraštis
Atsakyti
registruojuosi su "Tukstantis sauliu skaisciu"
Atsakyti
Aciu uz labai grazia temuke,taiklus zodziai wub.gif
Registruojuos su "Valgyk Melskis Mylek" wub.gif
Atsakyti
labai graži naujoji tema 4u.gif
registruojuosi su šiandien ketinama pradėti knyga Kaukiantis malūnininkas. Vakar baigiau skaityti Kastratus, net nežinau ką pasakyt tikrai patiko, nesu skaičiusi nieko panašaus, tos visos sekso scenos kartais kiek glumino (nepripratusi apie vyrų sueitis skaityti taip detaliai biggrin.gif ). Patiko knygos rašymo stilius,skaičiau neskubėdama patiko knygos siužetas, jos veikėjai ir šiaip pati istorija, kažkaip anksčiau nesidomėjau tuo ir net nežinojau apie operos kastratus.
Dabar ruošiuosi pažiūrėti filmą Kastratas: Farineli, tik norėjau paklausti Ingėno kokia kalba tu žiūrėjai filmą, nes aš randu tik originalo kalba su angliškais subtitrais, labiau patiktu angliškas vertimas g.gif
Atsakyti
QUOTE(casolin @ 2011 06 29, 16:50)
Dabar ruošiuosi pažiūrėti filmą Kastratas: Farineli, tik norėjau paklausti Ingėno kokia kalba tu žiūrėjai filmą, nes aš randu tik originalo kalba su angliškais subtitrais, labiau patiktu angliškas vertimas  g.gif


Aš žiūrėjau per TV lietuvių kalba.
Atsakyti
Sveikuolės šitoje gražioje temoje! bigsmile.gif

Registruojuosi su Papievio "Eiti".
Atsakyti
AgnĖ.**, 4u.gif uz grazia, jaukia temute thumbup.gif

Su pasimegavimu perskaiciau Tatjanos Ustinovos ,,Pirmoji karalienės taisyklė". Geras detektyvukas su politinem intrigelem. Tik visgi Marininos ir man ji ,,neperspjauna", o uz Doncova geriau, nors mielai skaitau ir jos detektyvus.

Registruojuos su David Nicholls ,,Viena diena".

Atsakyti
Vessta, o tu perskaitei Mcculough Per daug zmogzudysciu? Nu man kuo tolyn, tuo neidomyn, net nezinau, ar beverta test. kaip tau ji? unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Masako: 29 birželio 2011 - 18:59
Agne,ačiū už temą kol kas be knygos. blush2.gif
Papildyta:
Gavau į emailą,gal ką sudomins.

Sveiki, mielieji,
norime visus Jus pakviesti į susitikimą su rašytoja Kristina Sabaliauskaite liepos 1 d. (penktadienį) 21 val. „Ramybės“ kultūros centre, Vytauto g. 35, Palanga.
Bilietus galite įsigyti bilietai.lt ir viloje „Ramybė“ (Vytauto g. 54, Palanga).
Išsamesnės informacijos ieškokite: http://www_klubasram...o...1&Itemid=37


Atsakyti
QUOTE(Vessta @ 2011 06 29, 19:53)
Registruojuos su David Nicholls ,,Viena diena".

O, mane šita knyga irgi domina. smile.gif

Aš jau baiginėju Marian Keyes "Arbūzas". Apie moterį, kurią vyras paliko tą dieną, kai ji pagimdė jų kūdikį. Visai įdomi knyga, nors kažkuriuo metu buvo ir truputį pabodusi. Labiausiai nepatinka tai, kad skaičiau tris knygas apie kitas pagrindinės herojės seseris ir žinau jų visų ateitį kokį dešimtmetį nuo dabar aprašomų įvykių į priekį.
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2011 06 29, 17:57)
Aš žiūrėjau per TV lietuvių kalba.


na pažiūrėjau filmą, tai jis tikrai pasakoja kita istorija nei knygoje, bet ant knygos viršelio filmo pagrindinis herojus (bent jau man taip atrodo). Labai norėjau pažiūrėt filmą būtnt pagal šią knygą, nes manau, kad turėtų būti labai geras filmas thumbup.gif bet ir šis patiko ax.gif
Atsakyti
AgnĖ.**, 4u.gif 4u.gif 4u.gif


Registruojuosi su Haruki Murakami "Negailestinga stebuklų šalis ir pasaulio galas" bigsmile.gif
Atsakyti