Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėdos mokyklos

Ankstesnė tema

plepam toliau...

krika as dirbu ne valstybinej istaigoij, taigi patikekit ten i darba visai kitaip ziurima biggrin.gif . darbas telefoninis nuo 8,00-17,00 turiu 1valanda pertraukos. bet negaliu sau leisti nekelti mobilaus ragelio nei pietu metu, nei po darbo 4u.gif . taip pat grieztai ziurima ir i binzinejima, neleistinas velavimas nei is pietu, nei i darba. gaunama iskart pastaba 4u.gif . beveik kaip konclageris lotuliukas.gif lotuliukas.gif. va pastaraji karta gavau rasyti pasiaiskinima,kodel darbo metu atsidariau internetini puslapy nesusijusi su darbu doh.gif . privatininkas uz grazias akis nemoka. turi atidirbti sau alga ax.gif .

na kiekvienas ir ta pokalbi su mokytoja skirtingai isivaizduoja, jei pertraukos metu as uzeisiu ir tik kazkokios smulkmenos paklausiu-manau liezuvis nenukris pasakant 2sakinius. tokiu tikrai nederinu is anksto.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kvartetas: 29 birželio 2011 - 21:02
QUOTE(Slapux @ 2011 06 29, 20:10)
krika, o koks skirtumas, kur žmogus dirba? Aš irgi eičiau per pertrauką, tikėdamasi pabendraut su reikiama mokytoja smile.gif

va būtent tikėdamasi. aš neradus mokytojos, kitą dieną skambinau į mokyklą, ir klausiau kada galėčiau rasti mokytoją. suprantu, kad dabar jau nebe pamokų laikotarpis, bet vis tiek....

off topic'as, bet Kvartetai, tavo darbai nuostabūs wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo krika: 29 birželio 2011 - 21:08
Slapux o kaip fainai. O jus is kokios mokyklos atkeliaujat? ar lanket viduno pradine?
Atsakyti
QUOTE(kvartetas @ 2011 06 29, 18:41)
niu tai taip iseina niekad negalima su ta mokytoja pabendraut lotuliukas.gif . per pamokas negalima, per pertraukas irgi taram baram. po pamoku turbut irgi norisi greiciau begt namo biggrin.gif .


Labai daug kas priklauso nuo pačių žmonių.

Aš dar niekada nebuvau susidūrusi su tokia situacija, kad mokytoja nepasako net poros sakinių.
QUOTE(Slapux @ 2011 06 29, 20:10)
Aš irgi eičiau per pertrauką, tikėdamasi pabendraut su reikiama mokytoja smile.gif

Ir pabendrautum, jei rastum mokytoją ir ji turėtų laiko. biggrin.gif

QUOTE(kvartetas @ 2011 06 29, 21:58)
krika as dirbu ne valstybinej istaigoij, taigi patikekit ten i darba visai kitaip ziurima biggrin.gif . darbas telefoninis nuo 8,00-17,00 turiu 1valanda pertraukos. bet negaliu sau leisti nekelti mobilaus ragelio nei pietu metu, nei po darbo 4u.gif . taip pat grieztai ziurima ir i binzinejima, neleistinas velavimas nei is pietu, nei i darba. gaunama iskart pastaba  4u.gif . beveik kaip konclageris lotuliukas.gif  lotuliukas.gif. va pastaraji karta gavau rasyti pasiaiskinima,kodel darbo metu atsidariau internetini puslapy nesusijusi su darbu doh.gif . privatininkas uz grazias akis nemoka. turi atidirbti sau alga ax.gif .

na kiekvienas ir ta pokalbi su mokytoja skirtingai isivaizduoja, jei pertraukos metu as uzeisiu ir tik kazkokios smulkmenos paklausiu-manau liezuvis nenukris pasakant 2sakinius. tokiu tikrai nederinu is anksto.

Na, labai įdomus požiūris, kad jei jau dirbi valstybinėje, tai gali daryt ką nori. g.gif Ir algos užsidirbti nereikia, ji mokama šiaip sau. Daug žinau dirbančių pas privatininką, kurie turi oho, kokias darbo sąlygas pasakiškas. Yra, kam ir valstybinėse super gerai. Taip kad vienareikšmiškai pasakyt, kad tik pas privatininką reikia dirbti, negalima.

O dėl užėjimo pas mokytoją, tai manau, kad užėjus ir mandagiai pasiteiravus sulauksi atsakymo ir ne poros sakinių. 4u.gif
Atsakyti
oij ne ne nereikia bristi i krastutinumus. aisku yra ir valstybiniam sektoriuj ,kur jama uz ... visus. dirba kaip kareivukai. cia nebuvo pritaikyta butent mokykloms ir t.t.

va man didziausia nuostaba kelia pasu poskiri-moteraiciu darbas. nzn kiek teko eiti visada prasedi ilgiausiai uz duru. nesiskubina niekur. dar ir kavoss sugalvoja iseit pagerti kai sitiek zmoniu kolidoriuj laukianciu doh.gif.

o jei gryztam prie mokyklos reikalu. niekad mokytoja nera atsisakius kalbet jei ja pagaudavau esancia. visada be prob su sypsena. nu tikrai turejom superine mokytoja. per 4metus niekad nesu macius susiraukusios ar kokios nepatenkintos.

o ir seip manau mokytoja dirbti as pati asmeniskai tikrai negaleciau. turi vistiek tureti zmogus tam pasaukima. o ir kiek kantrybes su tais vakais. va jetau doh.gif . didziausias peilis man butu tas triuksmas ir surmlys. kazkada pabuvau su vaiku darzeli nuo ryto iki vakaro- parejau su kvadratine galva. issisunkusi neraliai, nors atrodo visa diena su vaikais tik lia lia lia. po tos dienos supratau kodel jos dirba tik po pusdieni 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kvartetas: 29 birželio 2011 - 22:11
QUOTE(kvartetas @ 2011 06 29, 23:08)
o jei gryztam  prie mokyklos reikalu. niekad mokytoja nera atsisakius kalbet jei ja pagaudavau esancia. visada be prob su sypsena. nu tikrai turejom superine mokytoja. per 4metus niekad nesu macius susiraukusios ar kokios nepatenkintos.

Tai šauni mokytoja. bet kiek susidūriau su pradinių klasių mokytojom, visos noriai ir maloniai bendrauja su tėvais. dar ir džiaugiasi, jei tėvai ateina ir domisi vaiku.
Atsakyti
pokolkas neturiu su kuom lyginti biggrin.gif . viena mokytoja teturejom smile.gif

negi pradinuku tevai nesidomi g.gif . nepasakyciau, kad as irgi super dazna lankytoja buvau. per susirinkimus visada dalyvaudavau, po susirinkimo asmeniskai prieidavau. na ir kartkartemis pasnekindavau metu eigoij. kaip tai mano merginai sekasi ar nereik kazkokioj pamokoij patempti man.

va kazkada tokia dundule pasijutau. atejo vaikas nesuprates matematikos uzdavinio pas mane. pati neperseniausiai baigiau ekonomika ir matematika visad buvo mano arkliukas. skaiciau skaiciau ta uzdavini ir nesupratau ko is manes nori-neisprendziau blink.gif . idomu kaip kitiems teveliams sekasi biggrin.gif. reiks turbut kartoti pradinuku kursa ar kaip lotuliukas.gif . ir kas bus toliau ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kvartetas: 29 birželio 2011 - 23:08
QUOTE(kvartetas @ 2011 06 29, 23:07)
va kazkada tokia dundule pasijutau. atejo vaikas nesuprates matematikos uzdavinio pas mane. pati neperseniausiai baigiau ekonomika ir matematika visad buvo mano arkliukas. skaiciau skaiciau ta uzdavini ir nesupratau ko is manes nori-neisprendziau blink.gif . idomu kaip kitiems teveliams sekasi biggrin.gif. reiks turbut kartoti pradinuku kursa ar kaip lotuliukas.gif . ir kas bus toliau ?

Labai įdomu pasirodė, kas tai per uždavinys buvo... g.gif Nors kartais ir vadovėlių kūrėjai perlenkia lazdą... doh.gif

Atsakyti
dabar jau tikrai nebepasakysiu uzduoties, bet tekstinis is loginiu serijos 4u.gif.
Atsakyti
QUOTE(kvartetas @ 2011 06 30, 08:16)
dabar jau tikrai nebepasakysiu uzduoties, bet tekstinis is loginiu serijos 4u.gif.


tokius as sunkiai ikertu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kvartetas @ 2011 06 30, 00:07)
negi pradinuku tevai nesidomi g.gif .

Tikrai yra tokių, kuriems atrodo, kad vaikai užauga ir išsimokslina savaime.
Atsakyti
QUOTE(ezra @ 2011 06 30, 11:35)
Tikrai yra tokių, kuriems atrodo, kad vaikai užauga ir išsimokslina savaime.


arba, jei mokytoja sugalvoja, kokias nors drausminimo priemone, pvz. "blogu" tasku rinkima - mama vaikui pareiskia "nepergyvenk, jie nieko nereiskia"...
Atsakyti