Įkraunama...
Įkraunama...

Vaišės jaunąją išleidžiant iš namų

Kas vestuvių dieną buvo ant stalo, kai tėveliai Jus išlydėjo iš namų? Kol kas į galvą tešauna pagaminti vieno kasnio sumuštinukus ir padėti kokių vaisių. Aišku šampano taip pat 4u.gif Vis tiek bent kažkiek užkąsti prieš tolimą kelią ir ilgą dieną norėtųsi...

Lauksiu idėjų, nuotraukų ar patarimų. Gal palengvinsiu savo mamai šį mažą vargelį blush2.gif
Atsakyti
Niu vaisiu tai vynuogiu, o ka jus dar desite? bananai supjaustyti pajuoduos g.gif butu braskiu tai puiku, bet mums jau ju sezonas bus praejes g.gif mes dar grybuku planuojam ir taip pat sumustinuku thumbup.gif
Atsakyti
Tai vat ir mastau apie vynuoges, gal kokius mandarinus.. O bananai nepajuoduos, jei ne iš pat ryto padeti bus.

O kokius sumustinukus planuojate daryti? Man noretusi dar kazkaip graziai stala apipavidalint, su mama galvojam gal raudonu roziu ziedlapiu pabarstysim truputi ax.gif
Atsakyti
sumustinukus uzsakius vieno kasnio g.gif aga ziedlapiai graziai papuosu stala thumbup.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutės,gal turite minčių,kaip paruošti stalą,išleidžiant jaunąją,kokius sumuštinukus darote.Kokias vaišes ruošiate kelionei?
Atsakyti
na sumustinukus pati nedarysiu, buna firmos kurios gali paruosti vieno kasnio sumustinukus, po to dar vaisiai vynuoges pvz, gerimai, sampanas is alkoholio, na ir ka nors saldaus ant stalo bus. O kelionej tie patys vieno kasnio sumustinukai, mineralinis, alkoholis, saldainiai, na ir daugiau nepamenu smile.gif
Atsakyti
Sveikos, mes darysim mazus kotletukus i kelione smile.gif o ant stalo matyt, sumustinukai, vaisiai, gal koks surio rinkinukas.. smile.gif
Atsakyti
pas mus tai vaisemis rupinsis mamos smile.gif
Atsakyti
Labai man aktuali tema, gaila, kad tiek mažai pasisakančių ax.gif
Aš tai dabar svarstau, ar gerai būtų pvz. baltas vynas + vynuogės +sūrio rinkinukai.. maistas kaip ir gerai, bet va vynas g.gif kažkaip visur kur buvau, ko klausiau, tai visur šampaną, t.y. putojantį vyną duodavo unsure.gif
Atsakyti
mes planuojame ant islydetuviu stalo padeti vynuogiu, "valovanu" keleta su kazkuo (idariuko dar nesugalvojom) ir sampano ax.gif As kazkaip galvoju kad nereiktu ten labai daug kazko prideti juk pati isleistuviu ceremonija trunka gana neilgai. ax.gif Ir seip juk nevalgyt susirinks visi blush2.gif pavalgyt gales per pokyli tongue.gif smile.gif
Atsakyti
Musu vestuves buvo sestadieni biggrin.gif .Pas mane buvo lb paprastas islydetuviu stalas,padarem vieno kasnio sumustiniu su mesyte ir zuvim,siek tiek vaisiu,sampano,uzkandom isgerem ir viskas simboliska,paprasta ir grazu rolleyes.gif.O y gamta prisiruoem sumustiniu,viska dejau ant padeklus,kad butu patogu ir paprasta paimti ir valgyti. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vai2sia: 04 birželio 2012 - 20:23
QUOTE(vai2sia @ 2012 06 04, 21:20)
O y gamta prisiruoem sumustiniu,viska dejau ant padeklus,kad butu patogu ir paprasta paimti ir valgyti. smile.gif

o kur jus tuos padėklus laikėte, ta prasme vežėte? Su savimi jaunųjų mašinoje, ar kažkam kitam patikėjote? blush2.gif ax.gif
Atsakyti