Įkraunama...
Įkraunama...

Mutsy vežimėliai

Toliau dalinamės patirtimi ir pastebėjimais apie šiuos vežimėlius... smile.gif
Atsakyti
Ankstesne tema cia 4u.gif
Atsakyti
Kai laukiausi pirmo vaikelio nestuke.gif , turėjau nusipirkusi mutsy urban rider. 4u.gif pasaka, o ne vežimėlis. thumbup.gif visi keliai pravažiuojami smile.gif net sesuo, kuri nesuprato koks skirtumas koks vežimėlis, negalėjo atsidžiaugti. su juo nereikia baimintis kokiu keliu vaikštai, ne rieda o tiesiog plaukia. :sutinkuDabar laukiuosi antrojo, ir galvoju ar pasilikti senąjį g.gif ar nusipirkti mutsy slider, nes dėl jo tai tiesiog alpstu, pats modelis be galo gražus, rankena permetama.... wub.gif norėjau paklausti ar sliderio lopšys nėra kartais didesnis už urban rider'io? kokie jo vidiniai išmatavimai?kaip šis vežimas, ar patogus, ar minkštai važiuoja? ką jūs patartumėt man dėl šių dviejų vežimaičių rolleyes.gif
Atsakyti
Daug apie Slideri pasakyti negaliu, bet truputi ciupinejom pries pirkdami. Tai taip, jo lopsys tikrai siek tiek didesnis uz Urban Riderio, bet Urban Riderio lopsys uzdaresnis, Sliderio kitoks, atviresnis lopsio uzklotas.
Man Sliderio nelabai patiko, kad sportinukas tokio tipo, kur vaikutis visada gules idubusiu uzpakaliuku (nesireguliuoja atskirai nugarele), bet cia gal tik skonio reikalas ax.gif
Atsakyti
Gal galite pasakyti, kas turi 4rider - ar vaziuojant per nelygumus, priekiniuose ratuose pas jus nesigirdi traskesio? ax.gif Nesuprantu ar cia brokas...
Atsakyti
Na ka jungiames ir mes prie Mutsy turetoju, tikiuosi nenusivilsime 4u.gif gavome naudota: http://www.skelbiu.l...s-10782755.html
Atsakyti
Laba diena esamos ir busimos mamytes! 4u.gif

Pradejau po trupuciuka ziuret vezimelius blush2.gif Kagangi gimdyti man ziema, tai norejau pasiteirauti, gal kas turejo MutsyTransporter, ar pakankamai didelis jo lopsys ir as gerai valdomas ziema? ax.gif

Aciu aciuks.gif
Atsakyti
g.gif
Atsakyti
QUOTE(AnaMari @ 2011 08 10, 12:02)


senoj temoje pilna pasisakymu ta tema, mes dar neisbandeme, nes gimdyt tik lapkriti
Atsakyti
sveikos, jei kas baigiate isaugineti mutsy slider, nuo rudens pradesiu zvalgytis gal kas pardavines ax.gif
Atsakyti
Sveikos,

turbūt juokingai nuskambės mano klausimas, bet įdomu, ar turguose, pvz. Rietave, pardavinėja mutsy vežimėlius? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Bulčia trupinėlis @ 2011 08 19, 20:46)
Sveikos,

turbūt juokingai nuskambės mano klausimas, bet įdomu, ar turguose, pvz. Rietave, pardavinėja mutsy vežimėlius?  blush2.gif

nemanau smile.gif nors visko gali buti...bet manau, kad turgams, tai jis per brangus vezimelis ax.gif Turguose pagrinde vezimeliai is Lenkijos, nes is ten pagrinde veza viska zmones, prekiaujantys turguose 4u.gif ju oficialus atstovas vaikams.eu
Atsakyti