Įkraunama...
Įkraunama...

Pieniška sriuba

Ar yra dar mėgėjų pieniškos sriubos. Makaronai, ryžiai, grikiai - mano vakarienė sriubos pavidale, nepavalgiau sriubos jauciuosi nepavalgiu biggrin.gif .

Verdu iš pradžių vandenį į kirį pagal skonį dedu cukrau ir druskos, po to ant galo ipilu piena ir paverdu iki užvirimo, skaniau nebūna essen.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žmona: 18 birželio 2004 - 14:21
Aš pieniškos sriubos niekada neskiedžiu vandeniu. Valgau tik pieniška-grikių: pienukas, jame grikiai (iš anksto išsiverdu atskirai), truputis sviesto ir druskos. O PATI ŠLYKŠČIAUSIA SRIUBA PASAULYJE - tai daržovių pieniška... bweeeeeeee
Atsakyti
QUOTE (bea @ 2004 06 18, 15:40)
............ - tai daržovių pieniška... bweeeeeeee

Na daržovių tai su grietine paprastai, ypač patinka burokėlių
Atsakyti
QUOTE (Žmona @ 2004 06 18, 14:48)
Na daržovių tai su grietine paprastai, ypač patinka burokėlių

Daržovių pieniškai, tai kai verdama morkos, žirneliai, bulvės, kopūstas ir dar visokios daržovės(mes dar dedam manų kruopų) ir po to viskas užbalinama pienu wink.gif
Atsakyti
QUOTE (molli @ 2004 06 18, 16:26)
Daržovių pieniškai, tai kai verdama morkos, žirneliai, bulvės, kopūstas ir dar visokios daržovės(mes dar dedam manų kruopų) ir po to viskas užbalinama pienu wink.gif

Tokia sriuba as balinu lydytu sureliu.
Atsakyti
O man tai labai patinka pieniska darzoviu sriuba thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE (vija @ 2004 06 18, 15:29)
Tokia sriuba as balinu lydytu sureliu.

kaip kaip ? i darzoviu sriuba gale idedamas lydytas surelis? g.gif Vija, jeigu galima placiau please .... wink.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE (bea @ 2004 06 18, 14:41)
O PATI ŠLYKŠČIAUSIA SRIUBA PASAULYJE - tai daržovių pieniška... bweeeeeeee

Sutinku 100%.an ir nieko ner pasaulyje sliksciau uz pieniska darzoviu sriuba, iskarto primena ligonine... br.... nors gal nevalgiau skaniai pagamintos...

O pati kaip gaminu pieniska sriuba, tai irgi niekada vandieniu neskiedziu, iskarto ant pieno. dar sviestuko idedu kartais, skaniausiai ryziu pieniska...arba dar su vermisele, Nors gaminau ir valgiau paskutini karta gal .... pries du metus biggrin.gif


P.S. oi dar prisiminiau, kokia sriuba uz darzoviu pieniska bjauresne, nzn kai vadinasi, bet verdama is dziovintu vaisiu su makaronais..., tokia visa snargliuota, kompotas su amkaronais vienu zodziu.. (bet cia ne i tema)

P.s o siap as daug sriubu balinu su lydytu sureliu tai pat, arba su tarkuotu suriu, tiesiog gale, pries isjungiant idedu surio, labai skanu, bet ir ... hm kaloringa
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fasolka: 19 birželio 2004 - 19:39
Nu gerai, nesvarbu, kad jums dražovių pieniška feee- vistiek parašysiu...man šita sriuba pati pačiausia...
Tačiau tobulai gaunasi tik gaminamt sode...Pirmiausia- reik poros saujų voveruškų iš miško...
Gaminu anava tep: užstatau puodą su litru vandens.
išraunu, nuplaunu , nuskutu ir kubeliais supjaustau porą morkyčių. Sumetu į puodą su vandeniu...
kol verda morkytės išsikasu porą bulviu- vėl kubeliais ir į puodą...
po jų puodan keliauja voveruškos...
toliau- žalių žirnelių reik išgliaudyti porą saujų...
arbatinis šaukštelis cukraus, šiek tiek druskos...
daržovėms ir grybams išvirus (gali būt ir ne voverės, o kiti vasariniai grybai) viską užbalinu pienu... kokiu puslitriu...
pabaigoj dar žiupsnelis krapų tiesiai iš lysvės...
Ech...gaila, kad ši sriuba tokia sezoniška, nes su šaldytom daržovėm ir šampinjonais gaunas ne tokia gyva...
Atsakyti
QUOTE (vobla @ 2004 06 19, 21:12)
parašysiu...man šita sriuba pati pačiausia...

Hm.. Nu tikrai labai skaniai aprasei, gal ir nelabai feeeee ta sriuba.. nu gal pas tave sode ir paragauciau jos, bet siep...nea..pati negaminsiu...o zirneliai irgi is sodo, ar galima konservuotus? cia ne man, o del; idomumo biggrin.gif
Atsakyti
VOBLA, tavo sriubyte mane labai sudomino rolleyes.gif Mane dabar taip traukia visokios sriubytes, kur imanoma pieno sudetis blink.gif g.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE (Fasolka @ 2004 06 19, 19:17)
QUOTE (vobla @ 2004 06 19, 21:12)
parašysiu...man šita sriuba pati pačiausia...

Hm.. Nu tikrai labai skaniai aprasei, gal ir nelabai feeeee ta sriuba.. nu gal pas tave sode ir paragauciau jos, bet siep...nea..pati negaminsiu...o zirneliai irgi is sodo, ar galima konservuotus? cia ne man, o del; idomumo biggrin.gif

Ne-konservuoti netiks-tik žali... Iš bėdos -šaldyti smile.gif
Atsakyti