Įkraunama...
Įkraunama...

Auklė intrigantė

blink.gif
Sveikos merginos... Ne tai kad prašau pagalbos, bet noriu išsipasakot, nes nebežinau, ką daryt g.gif
Susiradau auklę jau 2005.05.10, nes reikėjo į darbelį išeit. Nu iš pradžių džiaugiausi nerealiai, jauna, protinga. Labai nenorėjau pagyvenusios moteriškės (te neįsižeidžia niekas), tai mano auklytė 25 metų mergaičiukė. Labai atvirai pasikalbėjom apie rekomendacijas ir visus kitus bajerius. Labai linksmai bendravosi. Kadangi tuo metu gyvenom su vyro broliu ir jo būsima žmona, o jie apsiženyjo praeitą vasarą, tai man svarbi buvo ir jų nuomonė. Jiem patiko, o ypač švogerkai. Pirmą dieną jinai išklausinėjo po kokius klubus vaikšto, kaip baliavoja ir t.t.
Viskas buvo gerai iki vestuvių. Per vestuves aišku mes buvom piršliais, bet manęs vestuvių eigoje, jaunoji paklausia : o tu nuoširdžiai viską darai?
Man netilpo galvoj tie žodžiai. Po kiek laiko pradėjo mane ignoruoti švogerka, nors iki to laiko buvom labai geros draugės. Vis dažniau pradėjom nesutart. Dar kažko uošvienė užpyko, ir nieks nieko nesako.
Nesikalbėjau su švogerka pusę metų, kol pačiai neteko nuvažiuot pas juos į Londoną (po vestuvių jie iškart ten išvažiavo). Tada jau pirmą vakarą susėdom išsiaiškint, pasirodo, mano auklė labai gerai sutarė su švogerka, kartu lakstė pas bernus, į šokius. Ir mano brangioji auklytė mane švogerkai šmeiždavo ir sakydavo, kad aš nemėgstu švogerkos, ją apkalbinėju. Pasakojo, kad aš vestuves ruošiu tam , kad pasirodyčiau kokia šauni esu, dovanas dovanojau iš pasityčiojimo (vestuvių dovana buvo Saulėjoje, pirtis, jacuzzi, masažai ir šampanas). Dar iš mano tel parašė sau sms, kad aš neleidžiu duot vaiko uošvienei ir apskritai, esu labai pasikėlus, smirdžiu ir t.t.
Jums gal labai keista viską tą skaityt ir aišku visiškai neįdomu, bet nežinau ką daryt. Ieškojau kitos auklės, nerandu... O šita ir toliau rašo laiškus į angliją ir apšneka mane...
Patarkit, kaip man ją pamokyt, ar paprasčiausiai išmest pro duris???????????
Papildyta:
g.gif blush2.gif
As savo auklytei daug esu padejus, ir pinigus is anksto sumokedavau, ir skolindavau. Kartu pabaliavodavom.
Dabar vel labai daznai jai norisi isgert sidro vakare su manim, bet su vyru taip artimai nebendrauja...
as galvojau, kad su aukle aš turiu sutarti, nes gi jai per dieną palieku vaiką.
Viskas anksčiau buvo labai gerai, ir su vaiku jinai labai normaliai elgiasi, tik labai daug knygų apie žmogaus psichologiją skaito...
Nebežinau, atsibodo, pavargau.....
O dar norėjau paskui pas save firmoj įdarbint...
Atsakyti
O kiek dar laiko tau jos reikės?

Pirmiausia - atpainiok asmeninius santykius nuo darbinių. Čia du skirtingi dalykai, kaip ji dirba (auklėja vaiką) ir kaip ji asmeniškai tau kenkia (intrigas rezga).

Nes jei neatpainiosi, tai žinau, kas bus - tu su ja pašnekėsi, jinai viską neigs, varys ant tavo švogierkos, kokia ji baisi ir bloga, viską meluoa, paskui išsiskirsit susiėdę ir psio. Ir jinai teisi jausis, sakys, va, kaip mane apšmeižė. Ir išeis verkdama, tipo, tu, bjaurybė, ją apšmeižei, dar tavo švogerkai prisiguos...

Tai jei jinai tau dar reikalinga kokius kelis mėnesius, o vaikui su ja gerai, siūlau nesiaiškint. Nu padjobkes gal gali mėtyt, tik nepersūdant smile.gif Iš serijos, ach, eisiu, galvą išsiplausiu, juk tau smirdi, ar ne? bigsmile.gif Sprendžiant iš visko, jinai boba manipuliatorė, su ja protingai ir be emocijų nepasiaiškinsi, juolab kad panašu, kad ana su tavim konkuruoja g.gif Bet neparodyk, kad viską žinau, nes tada ana tave apkaltins ir išeis, o tu liksi kaip durna išsižiojus ir dar su vaiku sterblėj ( a kur dėsi jį? ).
Auklė yra vaiko auklėjimui, na kaip lygintuvas - lyginimui, ir jei jinai gerai auklėja - kentėk, vaiko gerovė svarbiausia. O jei negerai ir auklėja, tada pakentėk bent tol, kol rasi kitą. Arba keisk auklę tuo atveju, jei dar ilgai reikės - pačiai lengviau bus. O kentėdama - jokių asmeninių kontaktų, stacionarų telefoną/internetą atjungi, bent jau dienai (o brangu man rolleyes.gif ), mobilų - prie savęs (labai man įdomu, kokiu būdu auklė galėjo paimt TAVO telefoną? blink.gif ). Ant kompo - passwordą ir pan. kad prie tavo asmeninės info neprieitų.

O šiaip tai nėr ko su auklėm asmeniškai bendraut , nors ir kaip anos lenda dry.gif Aš nuo saviškės atsimušinėjau atsimušinėjau smile.gif Nu plia, ta irgi norėjo viską žinot. Bet jau dovanokitės... Auklės reikalas yra žinoti, kad vaikas viduriuoja, o ne kada ir dėl ko aš su vyru susipykau... Ir nors ana vaipėsi, griežtai jai nieko nepasakojau. O jau kartu kažkur blūdyt, suvest su pažįstamais - nu jau neee. Draugės yra draugavimui, o auklės yra vaikų priežiūrai...

Dar vienas dalykas - nu suabejočiau aš 25 metų boba, kuri sugeba tik auklė dirbt g.gif Aiškai kažkokia ana brokuota. Suprasčiau - studentė, suprasčiau - pensininkė, o čia - boba pačiam darbingume schmoll.gif
Papildyta:
Tik negalvok paskui save darbint, kiba sublūdai doh.gif Nori paskui kontoroj to paties? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingushko @ 2006 03 07, 09:59)
blink.gif
Sveikos merginos... O dar norėjau paskui pas save firmoj įdarbint...

O ką galvoja Tavo vyras? Gal jis jau seniai yra įtikintas tos auklės Tave išstatyti už durų, o ji bus geresne pamote nei esi mama? Ar jis vienas Tave palaiko? Man tai čia meksikietišku serialu dvelkia, ko pripaisčiau, bet gali būti ir tokia galimybė. Kaip manai?
Atsakyti
Pritariu Noa drinks_cheers.gif .Maniškė auklė irgi baisiausiai viskuo domisi, gilinasi, klausinėja ir patarinėja, bet aš praktikuoju ,,atstumo laikymo" politiką, ir dar vyrą paauklėju: mat tas vis mėgsta ,,gerą dūšią parodyt" - pakalbėt apie bites ir pan. O aš nenoriu paskui problemų dėl to, kad auklė žinos tai, kas jai pagal pareigas nepriklauso - ką žinai, kaip gyvenimas pasisuks - gal paskui išplepės į kairę ir dešinę ko reikia ir ko nereikia.
Atsakyti
QUOTE(Enija @ 2006 03 07, 11:59)
Man tai čia meksikietišku serialu dvelkia, ko pripaisčiau, bet gali būti ir tokia galimybė. Kaip manai?

Nu šiaip yra ir toks lindimo į šeimą būdas - su visais aplinkiniais susidraugauji, uošvienėm visokiom, le te te... Bet gal ir ne, čia labai jau žiauriai iškart g.gif
Atsakyti
Ismesciau ja lauk.Su trenksmu.
Atsakyti
Nepatikėčiau tokiam žmogui auklėt savo vaiko. Pirmai progai pasitaikius išsiskirčiau su ja. Kuo toliau nuo visokių bepročių. Man neatrodo visa tai visai nekalta. Negali normalus žmogus nei iš šio, nei iš to, imt ir regzt visokių nesąmonių.
Atsakyti
Mane vyras labai labai palaiko. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Nu tipo ir švogerka man viską papasakoja, ką apie mane ta pletkina. Tik vat šiandien jau nervai laiko. Vakar vėlai paskambino mano vyrui brolis, ir jau neapsikentęs pasakė, kad net paštu laiškus jiem į angliją pradėjo rašyt.
Man jos reikės nebeilgai...žadu savo sūnelį į daržą vest..
P..S. Tikiuosi jinai neužskaitys čia forume, bo iškart supras, kad čia apie ją... g.gif
Papildyta:
O telefoną buvau vieną dieną netyčia palikus.. doh.gif
Atsakyti
nu as esu visiskai pries tokius artimus bendravimus schmoll.gif aukle turi zinot savo vieta, o seimininkai taip pat negali auklei ant galvos uzlipti, o taip dazniausiai ir buna is kurios nors puses jei taip artimai susibendrauja unsure.gif nors buvau aukle, bet esu Ingushko tavo pusej drinks_cheers.gif to pateisinti negalima, tavo vietoj tai as ja gerai pakratyciau tongue.gif sakyciau zmogau atsibusk, tu dirbi pas mane nusileisk ant zemes ir buk savo vietoj blink.gif nors as esu 3 metus dirbus vienoj seimoj ir mane kviesdavo i kai kurias seimos sventes, bet vistiek musu santykiai nebuvo tokie artimi g.gif snekedavom tik apie vaikucius kuriuos man reikejo priziuret ir viska kas su jais susije ax.gif aisku su aukle taip pat reikia skaitytis, as paskutini karta kai ieskojausi aukles darbelio ir man viena mama is SM pasiule uzsukt pasisneket, tai po pokalbio kai ji paprase mano seimininkes buvusios telefono, as pasakiau palaukit as taip pat noriu pagalvot bigsmile.gif tai ji labai nustebo blink.gif kaip cia auklei dar reikia galvot blink.gif man uzteko su jais pabendrauti tiek, kad suprasciau kas per zmones ir kad pas juos namuose negalesiu istvert nei vienos dienos unsure.gif butent pas tokius kurie su manim nesiskaitytu nedirbciau ir uz labai dideli atlyginima schmoll.gif o jie butent tokie pasirode ir daugiau nusprendziau aukle nebebut lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Ingushko @ 2006 03 07, 16:43)
Mane vyras labai labai palaiko. thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
Nu tipo ir švogerka man viską papasakoja, ką apie mane ta pletkina. Tik vat šiandien jau nervai laiko. Vakar vėlai paskambino mano vyrui brolis, ir jau neapsikentęs pasakė, kad net paštu laiškus jiem į angliją pradėjo rašyt.
Man jos reikės nebeilgai...žadu savo sūnelį į daržą vest..
P..S. Tikiuosi jinai neužskaitys čia forume, bo iškart supras, kad čia apie ją... g.gif
Papildyta:
O telefoną buvau vieną dieną netyčia palikus.. doh.gif

tegul skaito sau i sveikata tongue.gif tavo vietoj isspirciau ja lauk ta pacia diena, o del vaikucio prieziuros tikrai manau, kad surastum kam palikt mirksiukas.gif skaitau ir pyktis ima lotuliukas.gif buciau tavo vietoj box.gif tongue.gif
Atsakyti
As tai suzinojus toki dalyka pirma diena iteikciau auklei alga uz isdirbta laika ir pasiusciau i visas keturias puses schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(meduliukas @ 2006 03 07, 22:44)
As tai suzinojus toki dalyka pirma diena iteikciau auklei alga uz isdirbta laika ir pasiusciau i visas keturias puses schmoll.gif  schmoll.gif  schmoll.gif

Aha. O vaiką kur dėtum? Čia teoriškai lengva šnekėt... g.gif
Atsakyti
g.gif Tai užtat mergaitės, kad visiem lengva kalbėt, o kur man kitą auklę surast?
Kaip vaikelį vėl iš naujo pripratint doh.gif , nes jinai greit metai bus kaip pas mus dirba verysad.gif , ir viskas lyg gerai, jei ne tie pletkavojimai schmoll.gif doh.gif
Atsakyti