Įkraunama...
Įkraunama...

Kokį aliejų naudojate košėms?

Ar skiedžiate daržovių košeles šalto spaudimo sezamų aliejumi? g.gif Jei taip tai ar dar gardinate pienu ar mišinuku? Anksčiau dėdavau truputį sviesto ir pildavau mišinuko, bet su aliejumi mišinukas kažkaip gal nedera g.gif
Atsakyti
kažkaip niekur neteko skaityti, kad vaikiukams būtų rekomenduojamas sezamų aliejus g.gif ,gal tu su juo neskubėk, geriau naudok alyvuogių ar saulėgrąžų, rapsų (pakaitomis). Seniau aš irgi skiesdavau daržovienę mišinuku, tai aliejaus nedėdavau visai, nes pakanka riebalų iš mišinuko, o sviesto maniškė iš viso netoleravo schmoll.gif. Bet mane forumietės paprotino, kad pienas su mėsa iš viso nedera (nors nežinau, ar jūs jau mėsišką valgot), tai pradėjau skiesti vandenuku ir piluv alyvuogių aliejaus. Sakyčiau, kad man ji tokią net labiau valo, nei su pienu. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Anistėja @ 2006 03 07, 21:06)
kažkaip niekur neteko skaityti, kad vaikiukams būtų rekomenduojamas sezamų aliejus  g.gif ,gal tu su juo neskubėk, geriau naudok alyvuogių ar saulėgrąžų, rapsų (pakaitomis). Seniau aš irgi skiesdavau daržovienę mišinuku, tai aliejaus nedėdavau visai, nes pakanka riebalų iš mišinuko, o sviesto maniškė iš viso netoleravo  schmoll.gif. Bet mane forumietės paprotino, kad pienas su mėsa iš viso nedera (nors nežinau, ar jūs jau mėsišką valgot), tai pradėjau skiesti vandenuku ir piluv alyvuogių aliejaus. Sakyčiau, kad man ji tokią net labiau valo, nei su pienu. thumbup.gif

Skaičiau kad sezamų aliejuje labai daug kalcio ax.gif , bet gal dar tada susilaikysiu. O mėsytę pradėsim valgyti kitą savaitę, tai reikės nusipirkti slyvuogių aliejaus tongue.gif
Atsakyti
mes į daržovių košes dedame tik alyvuogių aliejaus, apie sezamų aliejų nesu nieko girdėjusi, o grūdines košytes valgome su sviestuku. Verdu tik ant vandens, o mišinuko duodu atsigerti, jeigu mažoji užsinori, o ji beveik visada užsinori smile.gif , nes tik labai retai prie košių galima įsiūlyti arbatytę.
Atsakyti
QUOTE(jole @ 2006 03 07, 13:34)
Ar skiedžiate daržovių košeles šalto spaudimo sezamų aliejumi? g.gif Jei taip tai ar dar gardinate pienu ar mišinuku? Anksčiau dėdavau truputį sviesto ir pildavau mišinuko, bet su aliejumi mišinukas kažkaip gal nedera  g.gif

įpilu šlakelį rapsų aliejaus...kad vitaminai pasisavintų...aišku tik į daržovienes 4u.gif
Atsakyti
gydytoja rekomendavo alyvuogiu alieju. o apie toki net negirdejau.
Atsakyti
O as i darzoviu koseles pilu tik moliugu seklu alieju thumbup.gif jame labai daug ivairiu vitaminu ir net 9 is 17 svarbiu zmogaus organizmui medziagu thumbup.gif O be to, jo labai geras skonis.
O sezamu aliejus, jei neklystu yra siek tiek kartoko skonio... g.gif
O gydytojai rekomenduoja tik alyvuogiu alieju dazniausiai del to, kad kitu geru nelabai zino ax.gif Bet cia tik mano nuomone tongue.gif O ir kaina alyvuogiu aliejaus zymiai pigesne nei pvz moliugu seklu ar sezamu...
Atsakyti
Kartais pili alyvuogių aliejaus šlakelį,bet dažniausiai sultinuko kuriame virė daržovės
Atsakyti

Esu girdėjusi, kad linų sėmenų aliejus labai vertingas. O kai pagalvoji, tai linai pas mus auga, o alyvuogės - ne. Kaip manot, gal jis dar geriau, nei alyvuogių?
Atsakyti
Gal kas žino, ar reikia aliejų pakaitinti prieš pilant į košę?
Atsakyti
kosytems pagardinti as naudoju extra virgin alyvuogiu alieju smile.gif
o del pakaitinimo neteko skaityti, bet manau gal nereikia, nes juk aliejus vistiek pilasi i silta kosyte, kur isimaiso g.gif
Atsakyti
QUOTE(aimute @ 2011 02 19, 00:23)
kosytems pagardinti as naudoju extra virgin alyvuogiu alieju  smile.gif
o del pakaitinimo neteko skaityti, bet manau gal nereikia, nes juk aliejus vistiek pilasi i silta kosyte, kur isimaiso  g.gif

Nusipirkau extra virgin, nes jis natūraliausias, bet kartus, tai vaikui neduodu.
Atsakyti