Įkraunama...
Įkraunama...

gyd. R.Povilaitienė

Artėja ta didžioji diena, o man buvo rekomenduota gyd. r.Povilaitienė, deja, nieko apie ją nežinau, nesu nieko girdėjusi, be to, ir čia forume nematau, kad kas būtų nuomonę išsakęs apie ją, tai gal kas gimdėt pas ją ar šiaip turėjot reikalų-pasidalinkit mintim.
Atsakyti
Aš gimdžiau pas šią gydytoją. Švelni, taktiška ir svarbiausia profesionali. 4u.gif
Atsakyti
Pritariu. mano gimdymas buvo komplikuotas. teko atlikti cezari. iki siol jauciuosi dekinga siai gydytojai uztai, kad pati gyva likau ir vaikas sveikas gime.
Atsakyti
thumbup.gif gydytoja. man patinka, kad žino, ką daro ir viską paaiškina thumbup.gif
apir gimdymo ir nestuke.gif patirtį daugiau parašiau čia
Atsakyti
Pritariu visoms čia pasisakiusioms - thumbup.gif gydytoja. viską ką daro paaiškina, papasakoja kaip vaikiuas dabar jaučiasi... aš pas ją vaikščiojau nuo pat pirmosios nėštumo savaitės, labai puikiai mane prižiūrėjo...
Atsakyti
Aš po gimdymo gulėjau jos palatoje, tai ji prižiūrėjo mane. Man ji patiko, atvarė, prisistatė (ne visos gyd. taip elgėsi), paklausė kaip jaučiuosi, pasakiau, kad svaigsta galva ir negaliu iš lovos išlipti, iškart skyrė kraujo tyrimus. Pajuokauti moka, žodžiu malonu buvo bendrauti su ja mirksiukas.gif
Atsakyti
Tikrai puiki gydytoja thumbup.gif gimdymo metu viską aiškino, nereikėjo net klausti, visada elgiasi labai švelniai ir profesionaliai. Lankiausi pas ją ir prieš gimdymą, todėl net nekilo abejonių, pas ką gimdyti ax.gif SUPER gydytoja
Atsakyti
Apie šią gydytoją taip pat galiu pasakyt tik gera. Nėštumo metu lankiausi pas kitą gyd., kuri kaip tik ir rekomendavo gimdyti pas R.Povilaitienę smile.gif Rūpestinga, švelni, taktiška, gerai išmananti savo darbą.
Net neabejoju, kad sekantį neštumą lankysiuos būtent pas ją.
Atsakyti
Puiki gydytoja!!! Man poliklinikoje rekomendavo pas ja gimdyti. Tikrai nesigailiu kad ja pasirinkau!
Net po gimdymo kelis kartus jai skambinau ir klausiau patarimo del leliuko, tai ji su dideliu rupestingumu patare ka ir kaip daryti. clap.gif
Atsakyti
QUOTE(dzhina @ 2006 05 23, 12:01)
Puiki gydytoja!!! Man poliklinikoje rekomendavo pas ja gimdyti. Tikrai nesigailiu kad ja pasirinkau!
Net po gimdymo kelis kartus jai skambinau ir klausiau patarimo del leliuko, tai ji su dideliu rupestingumu patare ka ir kaip daryti. clap.gif

4u.gif pirmus du vaikelius gimdžiau pas ją. Galiu tik gera pasakyti. trečią - pas gyd. A. Meškauskienę - dar geresni atsiliepimai mirksiukas.gif
Atsakyti
as gimdziau pas ja. Man ji laabai patiko. Supratinga,profesionali.Labai guode mane ligoninej pries gimdyma,svelni ir gera. o per pati gimdyma tai tikrai thumbup.gif labai palaike thumbup.gif
Atsakyti
Hebra, 4u.gif o gal kas nors zinote ar ji labai apsikrovusi darbais? Na, ar uzimtumas didelis?

Man mano gydytoja patare arba ja rinktis arba Ramasauskaite, bet zinau, kad Ramasauskaite yra super gydytoja ir pas ja vos ne visas miestas gimdyt prasosi, tad suabejojau ar ji tures man laiko?
Bet ar nera tokia pat uzsiemusi ir si gydytoja?

Aciu, kad atsakote. wub.gif
Atsakyti