Įkraunama...
Įkraunama...

Drugeliai vestuvėms

Mergaitės, gal kas žinote, kur būtų galima gauti drugelių vestuvėms? Na tokių, kuriuos paleidžia iš dėžutės pvz. prie bažnyčios wub.gif Ieškojau internete, bet neradau Lietuvoj nieko panaušaus... schmoll.gif Ar kai atšils man jau pradėti po pievas lakstyti tongue.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Irmantė @ 2006 03 07, 13:44)
Mergaitės, gal kas žinote, kur būtų galima gauti drugelių vestuvėms? Na tokių, kuriuos paleidžia iš dėžutės pvz. prie bažnyčios wub.gif  Ieškojau internete, bet neradau Lietuvoj nieko panaušaus... schmoll.gif Ar kai atšils man jau pradėti po pievas lakstyti  tongue.gif  lotuliukas.gif

tikrai yra... internete irgi, rodos net kazkuriam balioniniam saite, balionu salies ar k.t. o siaip yra akropolyje stendas firmos... cia padedu, nes man tai nepatinka toks elgesys su drugeliais kaip tos firmos daro...
Atsakyti
o ka tos firmos daro su drugeliais? blink.gif as irgi nenoreciau jiems nieko blogo daryti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Irmantė @ 2006 03 07, 14:35)
o ka tos firmos daro su drugeliais? blink.gif as irgi nenoreciau jiems nieko blogo daryti unsure.gif

salia to, kad paleidzia juos i laisve, tai tos pacios firmos juos pardavineja kaip naminius gyvuneliu, kaip Paveikslelius remeliuose ir t.t.
Atsakyti
Oi tikrai ziauru blink.gif Bet as juos galvoju tik paleisti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Irmantė @ 2006 03 07, 14:52)
Oi tikrai ziauru blink.gif Bet as juos galvoju tik paleisti  unsure.gif

tai jo... 4u.gif tavo reikalas... bet man tai nepatinka, kaip juos laiko iki tol ir t.t. nors mano vestuves drugeliu stilium, bet as to nedarysiu, nes man nepriimtina smile.gif
Atsakyti
buvo Akropolyje jų stendas, kur pardavinėjo. Jų kaina berods nuo 25 Lt, bet gali siekti ir 100 Lt. Asmeniškai man jie nepatiko - draugai turėjo porelę - gyveno kažkiek dienų, bet jei patupdydavai ant gėlės, tai ir tupėdavo ten visą dieną - niekur neskraidydavo. Kas čia per drugelis, kuris neskraido ? Nebent meti į orą - tada paplasnoja truputį. be to, jei bus karšta diena, gali jie labai nuleipti, o jei lietinga, tai hmmmm, neįsivaizduoju, ar jie skristų kurnors.
Atsakyti
g.gif net nebezianu ka daryti su tais drugeliais...siaip tai man labai grazu atrodo kai daug drugeliu ima skraidyti thumbup.gif bet jei jie neskraidys doh.gif
Atsakyti
Na va sad.gif ta balionu firma tokios paslaugos jau nebeteikia. Gal kas zinote dar kokiu koordinaciu :ax
Atsakyti
tai kaip suprantu Lietuvoj drugeliu neimanoma gauti? sad.gif jei netycia kas suzinotumet, prasau labai, praneskit gossip.gif
Atsakyti
Žinau, jog anksčiau buvo net internetinė svetainė www.drugioefektas.lt . Tačiau jos turbūt jau nėra, bent man nepasisekė tos firmos internetinius "pėdsakus" atkapstyti. Jie veždavosi drugelius iš Latvijos, kurioje yra spec. veisyklos (nežinau kaip tiksliai vadinasi) .
Atsakyti
QUOTE(Irmantė @ 2006 03 07, 15:52)
Oi tikrai ziauru blink.gif Bet as juos galvoju tik paleisti  unsure.gif


Bet gi jie tropiniai tie drugeliai doh.gif Paleisti i lietuviska laisve jie is karto numirs.... verysad.gif (jei iki paleidimo isgyvens). Tai kam juos kankinti....
Nebent tikrai lietuvisku pievose prisigaudyti biggrin.gif
O tu nenori leisti balandziu ar balionu? rolleyes.gif
Atsakyti