Įkraunama...
Įkraunama...

Kokia Jūsų vyro reakcija, jei atsisakote mylėtis?

Sveikos merginos... greit skaitysiuos nusgyvenusi puse gyvenimelio ir vistiek.. kaip buvau durna taip ir likau. Matyt kazhko nesuprantu gyvenime. Priesahistore tokia, jog turiu mylimaji su kuriuo jau greit 4 metus labai grazhiai bendraujam savaitgaliais (del geografinio atstumo, del darbu shalia nebuvimo, del vaiku mokyklu ir pan.) Ish dalies taip gyvenant neatsibostam vienas kitam, bet atsiranda kitu problemu. Lytinis gyvenimas tik savaitgaliais, kaip pagal programa. Nuo tokio gyvenimo periodishkai nuseda ne tik fiziniai bet ir emociniai akumuliatoriai. Ima nieko nebesinoreti, net sekso. Va chia ir prasideda. Mano shiaip chiulbuonelis mylimasis nustoja ulbeti apie meile. Tiesiog jau kita ryta ima demosntruoti shaltuma ir kaip imanydamas stengiasi igelti. Elgiasi kaip testosterono valdomas urangutanas. Bet jei buchiau su juo miegojusi - butu meile begaline. Kitaip tariant su juo gyvenant kito pasirinkimo buti negali. Nori ar nenori - privalai. Ar yra analogu manishkiam? Idomu ar chia normalus elgesys? Kaip elgiasi Jusu vyrai?
Atsakyti
is tiesu tai nesupratau klausimo.... temos pavadinimas net labai aiskus.... bet pasiskaicius placiau, nesupratau kas cia jums ne taip g.gif atsibodo seksas tik savaitgaliais??
kaip tik turetumet but issiilge per savaite...
arba as kazko nesupratau g.gif

o ir rasymp stilius labai rezia aki doh.gif
Atsakyti
jei boba atsisako lytiniu santykiu, tai as jai neduodu pinigu.
O kadangi jinai est nori, tai lytiniai santykiai pas mus reguliarus.
Atsakyti
QUOTE(blondinas Nr.312 @ 2011 07 12, 10:58)
jei boba atsisako lytiniu santykiu, tai as jai neduodu pinigu.
O kadangi jinai est nori, tai lytiniai santykiai pas mus reguliarus.


Va chia gerai blondinas pavare... vyrishkai... tik mano atveju ash save ishlaikau pati... o ir mano mylimasis nepriesh uzh MANO skaniai pavalgyti...todel ir manau, jog net logishkai mastant turiu pasirinkimo teise...ir visai nesijauchiu kazhkam sekso skolinga...

Trumpas reziume ish shio vieno atsakymo: vyrai tokiais atvejais imasi represiju.

Tai va ir susimaschiau, ar man reikia, jog kazhkas mano nuosavuose namuose budamas "prashytojo" roleje ragus rodytu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Teta Danute: 12 liepos 2011 - 10:48
QUOTE(Teta Danute @ 2011 07 12, 11:40)
Va chia gerai blondinas pavare... vyrishkai... tik mano atveju ash save ishlaikau pati... o ir mano mylimasis nepriesh uzh MANO skaniai pavalgyti...todel ir manau, jog net logishkai mastant turiu pasirinkimo teise...ir visai nesijauchiu kazhkam sekso skolinga...

Trumpas reziume ish shio vieno atsakymo: vyrai tokiais atvejais imasi represiju.

Tai va ir susimaschiau, ar man reikia, jog kazhkas mano nuosavuose namuose budamas "prashytojo" roleje ragus rodytu...


lotuliukas.gif "prasytojo roleje ragus rodytu" thumbup.gif nu noredama nesugalvociau lotuliukas.gif
o kas del temos, tai nenoriu ir nereikia. Siaip jau mato is anksto, kada ne lysti nereik bandyti, tai ir nelenda rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ereeka @ 2011 07 12, 13:40)
lotuliukas.gif  "prasytojo roleje ragus rodytu"  thumbup.gif  nu noredama nesugalvociau  lotuliukas.gif
  o kas del temos, tai nenoriu ir nereikia. Siaip jau mato is anksto, kada ne lysti nereik bandyti, tai ir nelenda  rolleyes.gif



na o po to? kaip poto? kokios reakcijos? lyg niekur nieko?
Atsakyti
Pas mane būna nepatenkintas, būna, kad nesikalba, bet praeina. Anksčiau būdavo, kad supykdavo labai, bet laikui bėgant apsiprato, kad jei ne tai ne smile.gif Na, neketų pakeltų norą smile.gif
Papildyta:
norėjau pasakyt, kad nebent pakeltų norą ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Teta Danute @ 2011 07 12, 15:47)
na o po to? kaip poto? kokios reakcijos? lyg niekur nieko?


Kada poto? Kita diena? Na taip, lyg niekur nieko. Kartais leptelna, kad vakar ir prisiliest baisu buvo ar ka panasaus, na bet be jokiu pykciu smile.gif
Atsakyti
dar nesutikau ne vienos bobos (iskyrus zmona) kuri butu atsisakius lytiniu santykiu su manim.
Kokia mano reakcija zmonos atzvilgiu, jau rasiau, o svetimos bobos atzvilgiu butu:
- tu gal durna..
Atsakyti
QUOTE(blondinas Nr.312 @ 2011 07 12, 19:44)
dar nesutikau ne vienos bobos (iskyrus zmona) kuri butu atsisakius lytiniu santykiu su manim.
Kokia mano reakcija zmonos atzvilgiu, jau rasiau, o svetimos bobos atzvilgiu butu:
- tu gal durna..



va, va, va... kai vyras moters prota seksu arba ne-seksu matuoja, tai ka tai pasako apie ta vyra?
Atsakyti
Pas mus truputi atvirksciai buna blush2.gif as noriu, o maniskis neima, tai as ji perkeltine prasme edu tol, kol savo gaunu....jei reikia ir kelias dienas ax.gif , uz tai, jo bambancio girdeti neteko, nes as niekada neatsisakau tokio malonumo bigsmile.gif O autorei, tiesiog siulyciau pasikalbetim ir pasakyti, kad jums nemalonus toks jo elgesys, ir spresti tai turite abu, jus ir jusu draugas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Fanore @ 2011 07 12, 20:25)
Pas mus truputi atvirksciai buna  blush2.gif  as noriu, o maniskis neima, tai as ji perkeltine prasme edu tol, kol savo gaunu....jei reikia ir kelias dienas  ax.gif , uz tai, jo bambancio girdeti neteko, nes as niekada neatsisakau tokio malonumo  bigsmile.gif  O autorei, tiesiog siulyciau pasikalbetim ir pasakyti, kad jums nemalonus toks jo elgesys, ir spresti tai turite abu, jus ir jusu draugas  mirksiukas.gif


Uoj, kalbeta jau ne viena karta ir labai konkrechiai...
esme tame, jog tas mano pilietis nepripazhysta fakto, jog jo mano atzhvilgiu pasikeites elgesys del to, jog buvo neva atstumtas (beje tikrai labai meiliai, kartais juoko forma ar labai zhaismingai ir tikrai neuzhgauliai) Ir tuo metu jis taip pat juokiasi.. bet jau kita ryta padange uzhtraukia juodi debesys ir jis ima mane verbaliai tarkuoti visais punktais, bet tik ne TUO. Chia ash bunu TA, kuri jam tiesiai shviesiai pasako, kame kampas ir jog pilieti, nepamirshk, jog tamsta duonos man neuzhdirbi... Matyt 60-tuju gimimo vyriokams apie tai, kas yra moteris buvo kazhkas kita pasakyta, nei kad moteris taip pat toks pat zhmogus kaip ir kiti... Baigiasi tuom, jog ash kategorishkai pumpuoju savo teises, o jis ima muryti ir uzhsimurija kelioms savaitems...
Atsakyti