Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų tortas

Toliau dalinamės ir aptarinėjame kur užsakinėjame krikštynoms tortus birthday.gif
Sena tema ČIA
user posted image

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Svajone*: 14 liepos 2011 - 07:16
sveikos,

koki torto vidu uzsakinejot pas Gulbiniene? Ka geriau uzsakyti, kad tiktu ir vaikams smile.gif
Atsakyti
o as vis dar nerandu kas galetu iskepti Siauliuose doh.gif kiek klausiu, tai kepa tik draugams. gal kuri mamyte turit Medelyno kepejos kontaktus?ir gal zinot ar kepa pagal nuotraukas? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Raselija @ 2011 07 18, 15:14)
o as vis dar nerandu kas galetu iskepti Siauliuose  doh.gif  kiek klausiu, tai kepa tik draugams. gal kuri mamyte turit Medelyno kepejos kontaktus?ir gal zinot ar kepa pagal nuotraukas? 4u.gif

Mes kepsim privaciai pas nesireklamuojancia kepeja thumbup.gif O medelyne Birutės g. 71, (41) 547756,kepa pagal individualius uzsakymus ax.gif
Dar yra Pumpurelis Krymo g. 18, (41) 552542 blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mmazuliuke @ 2011 07 20, 17:58)
Mes kepsim privaciai pas nesireklamuojancia kepeja thumbup.gif O medelyne Birutės g. 71, (41) 547756,kepa pagal individualius uzsakymus ax.gif
Dar yra Pumpurelis Krymo g. 18, (41) 552542 blush2.gif


aciukas 4u.gif
Atsakyti
Dar yra Rutos konditerija Siauliuose, Metalistu 10. Tel pasiskambint: 8 -653-24942
Atsakyti
QUOTE(Irme @ 2011 07 21, 10:22)
Dar yra Rutos konditerija Siauliuose, Metalistu 10. Tel pasiskambint: 8 -653-24942

asmeniskai man,ten tortukai nera grazus.truksta siokios tokios tvarkos ax.gif bet cia tik mano akim ziurint ax.gif
nebent jau pasisamde kazka,kas graziau daro smile.gif
Atsakyti
QUOTE(raiva @ 2011 07 18, 13:54)
sveikos,

koki torto vidu uzsakinejot pas Gulbiniene? Ka geriau uzsakyti, kad tiktu ir vaikams smile.gif


Uzsakinejom Margeni (lyg taip vadinasi), visiems buvo labai skanus, tik buvo negrazus visiskai, jei papuosimas butu svarbus- antra karta neuzsakineciau ten. Dar pries kelis metus teko valgyti medaus su persikais, taip pat buvo skanus 4u.gif .
Atsakyti
QUOTE(raiva @ 2011 07 18, 14:54)
sveikos,

koki torto vidu uzsakinejot pas Gulbiniene? Ka geriau uzsakyti, kad tiktu ir vaikams smile.gif



Man tai skaniausias Cigonas Gaivus toks, neriebus. Dazniausiai ji uzsakineju.
Atsakyti
Atnešu parodyti mūsų nuostabųjų meno kūrinį tortą wub.gif Kadangi mūsų šeima yra meškinų maniakai/kolekcionieriai, tai viskas visada būna su meškinais, krikštynų tortas neišimtis. Mano norus ir idėją įgyvendino migle79 (čia SM nick'as)
user posted image
Atsakyti
Kvaksyte, labai gražus tortukas wub.gif , manau mes ir su meškiukais kažką darysim, nes batukai jau pabodo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Reginiukas @ 2011 08 05, 16:34)
Kvaksyte, labai gražus tortukas  wub.gif , manau mes ir su meškiukais kažką darysim, nes batukai jau pabodo  unsure.gif


Aha, batukai man irgi pabodę labai. Mes meškinus rinkomės todėl, kad visa mūsų šeima pamišus dėl jų, esam aistringi kolekcionieriai ir mylėtojai, todėl kažkaip nejučia viskas būna su jais susiję bigsmile.gif
Atsakyti