Įkraunama...
Įkraunama...

Poilsis Šventojoje

QUOTE(flight @ 2011 08 02, 10:29)
Toks pasidalinimas...Po visų atostogų šiltuose užsieniuose, po plius 30, šiltutėlio vandens ir saulėto dangaus, vis tik - vakar atvažiavau į Šventąją ir pojūtis - NAMAI, ATOSTOGOS.  Na ir kas, kad čia lyja kas antrą dieną, o vietoje kremo nuo saulės reikalingas įdegio skatintojas, jūra vėsi - vis tiek, tikros vidinės atostotgos vyksta būtent čia..

Pritariu, nes..dūšiai geriausia cia, ir tuo viskas pasakyta 4u.gif
Atsakyti
Sakykite gal kas buvote Energetiko nameliuose?kokie atsiliepimai?
Atsakyti
QUOTE(vika2626 @ 2011 07 31, 22:55)
sveikutes,mes buvom nameliuos ausra,nusprendem  ir antra syk ten vaziuot:))
ir kaina biskut nuleido:))


O kurioj vietoj yra sie nameliai? Ir jei ne paslaptis kiek kainuoja? smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Labukas visoms 4u.gif
Pirmadienį važiuosim į Šventojį į Vila Ingą. Norėčiau paklausti,gal kas žino maždaug koks orelis prie jūros bus? Jeigu lys jau nežinom su vyru ką ir daryti,gal teks atsisakyti kėlionės. verysad.gif Važiuosim keturiese, du vaikai ir aš su vyru.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tigriukė@: 02 rugpjūčio 2011 - 14:25
QUOTE(Panele+ @ 2011 08 02, 14:15)
O kurioj vietoj yra sie nameliai? Ir jei ne paslaptis kiek kainuoja? smile.gif 4u.gif

juros gatvej,lova 20 lt.man visai norm aisku geriau vaivorykstes
Atsakyti
QUOTE(Tigriukė@ @ 2011 08 02, 15:24)
Labukas visoms 4u.gif
Pirmadienį važiuosim į Šventojį į Vila Ingą. Norėčiau paklausti,gal kas žino maždaug koks orelis prie jūros bus? Jeigu lys jau nežinom su vyru ką ir daryti,gal teks atsisakyti kėlionės.  verysad.gif Važiuosim keturiese, du vaikai ir aš su vyru.

įdomiai čia jūs, tai kas gali žinot, lis ar saulė švies, tiek jūs nežinot, tiek kiti. jei oras šiltas, tai ir lietus trumpas nemaišo, nebent visa šeimyna labai nemėgstat lietaus. ir dar, koks tikslas jūsų važiuojant prie jūros? mūsų pvz, pabūti pajūryje, išsimaudyti jūroj nepaisant saulė ar lietus, pabraidžiot po smėlį, pavaikštinėti pušyne, pakvėpuoti aišku jau beveik iškvėpuotu jodu biggrin.gif na tieisog sugrįžti prie jūros, pasisemti jėgų, atsipalaiduoti. kai labai karšta, man nepatinka, nes vaikai zyzia, prakaitas bėga, vieniem suaugusiem kitaip.
Atsakyti
QUOTE(mazge1979 @ 2011 08 02, 15:36)
įdomiai čia jūs, tai kas gali žinot, lis ar saulė švies, tiek jūs nežinot, tiek kiti.  jei oras šiltas, tai ir lietus trumpas nemaišo, nebent visa šeimyna labai nemėgstat lietaus. ir dar, koks tikslas jūsų važiuojant prie jūros? mūsų pvz, pabūti pajūryje, išsimaudyti jūroj nepaisant saulė ar lietus, pabraidžiot po smėlį, pavaikštinėti pušyne, pakvėpuoti aišku jau beveik iškvėpuotu jodu  biggrin.gif  na tieisog sugrįžti prie jūros, pasisemti jėgų, atsipalaiduoti. kai labai karšta, man nepatinka, nes vaikai zyzia, prakaitas bėga, vieniem suaugusiem kitaip.

oj ir as ziauriai noriu mes buvom visai neseniai orai buvo nelb lijo salta buvo no sia savaite ziuriu super:)
Atsakyti
Gal yra buvusiu Dziugutyje? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Fera82 @ 2011 07 31, 10:53)
Mes ten buvome visai nesenei nuo 07 25 iki 07 28. Tai atsiliepimai tik patys geriausi.  4u.gif Mokejom uz dvivieti 120 lt parai, bet tikrai nameliai verti kainos. Viskas nauja- baldai. Lova didele. Mes vaziavom su 9 menesiu kudikiu, tai buvo vietos ir maniezui pasistatyti ir didelis vezimas tilpo. Viduje dar stalas su 2 kedem, tv, saldytuvas, virdulys, spinta, lekstes, stalo irankiai. Dusas irgi geras. Ir terasa graziai padaryta. Galiu tik girti. O pati palinka tai super- gelynai, takeliai, trumpa zolyte. Virtuve atskirame namelyje, bet labai tvarkingai irengta. smile.gif Viskas ko reikia. O svarbiausia jura labai arti, juk visai salia bezdzioniu tilto.

Viskam pritariu dėl Vaivorykštės plius namuko, atostogos buvo tikrai geros smile.gif Tik mažas pastebėjimas: aplinka labai graži, gaila, kad didesniems vaikučiams nelabai yra kas veikti, teritorijos pakraštyje likę dvi sūpynės ir karstyklė nuo senų laikų.
Atsakyti
Mes vaziuosim i poilsio namus "Germantas".Uz dvivieti kambari paprase 90lt/parai.Viskas yra ir patalyne,ir indai,mini virtuvele,wc ir dusas.Ruosiames vaziuoti su mb ir dukra.Tikimes tilpti ax.gif ,nes kur neskambinu,tai kainos doh.gif ar vietu nera.O noriu patogumu,nes ir po papludymio ir apsiplaut reikia,ir nakti i wc,ne i lauka eiti. 4u.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif
zadam vaziuoti i IRENOS NAMUS 4u.gif
http://www.priejuros...sventojoje-506/

gal kas jau buvot? kokie atsiliepimai...
Atsakyti
QUOTE(denisse @ 2011 08 02, 20:38)
sveikos  4u.gif
zadam vaziuoti i IRENOS NAMUS  4u.gif
http://www.priejuros...sventojoje-506/

gal kas jau buvot? kokie atsiliepimai...



Na atstumas iki juros 1800 m doh.gif schmoll.gif Kazkaip labai jau toli. Vien del to turbut nevaziuociau. g.gif
Atsakyti