Įkraunama...
Įkraunama...

V.Tumėnienės vaikų reabilitacijos centras

Neradau atskiros temos apie sia sanatorija. Mes turim ortopediniu bedeliu ir daktaras sius i sanatorija. Mamytes kurios buvot ten su savo vaikuciais butu smagu,kad pasidalintumete savo patirtimi,apie proceduras,apie gyvenimo salygas ten. Ar priima ten ligoniukus metuku laiko? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sesyte @ 2011 07 16, 16:34)
Neradau atskiros temos apie sia sanatorija. Mes turim ortopediniu bedeliu ir daktaras sius i sanatorija. Mamytes kurios buvot ten su savo vaikuciais butu smagu,kad pasidalintumete savo patirtimi,apie proceduras,apie gyvenimo salygas ten. Ar priima ten ligoniukus metuku laiko?  4u.gif

Mes buvom nuvažiavę apsižiūrėti, tai gyvenamos patalpos schmoll.gif Jau ligoninėj galvojau, kad prasta mano palata buvo biggrin.gif bet pamačius ten tai iš viso vaizdelis ne koks. Yra vienviečių palatų, jų nemačiau. Šiaip viską labai maloniai aprodė, pastatai sutvarkyti iš išorės. Daugiau nelabai ką galiu pasakyti smile.gif Rinksiuosi Kačerginę
Atsakyti
QUOTE(Auksuole @ 2011 07 24, 22:09)
Mes buvom nuvažiavę apsižiūrėti, tai gyvenamos patalpos  schmoll.gif Jau ligoninėj galvojau, kad prasta mano palata buvo biggrin.gif bet pamačius ten tai iš viso vaizdelis ne koks. Yra vienviečių palatų, jų nemačiau. Šiaip viską labai maloniai aprodė, pastatai sutvarkyti iš išorės. Daugiau nelabai ką galiu pasakyti smile.gif Rinksiuosi Kačerginę

as pries puse metu buvau sioje sanatorijoje, tai galiu pasakyti tik gero apie ja, labai malonus personalas, palatose yra po televizoriu, ko kacergineje nera, o ir maistas mamai nemokamas ( kacergines sanatorijoj mokamas).
Atsakyti
Noretusi daugiau atsiliepimu apie sia sanatorija,nejaugi niekas nesate buve g.gif skambinausi administratorei,tai labai maloniai viska papasakojo.
Atsakyti
Mes buvome pries 4 metus bigsmile.gif vaziavom po bronchito, vasara, tai proceduru manau pakankamai gavom, maistas, gyvenamos patalpos viskas gerai. Tik man labai pabodo tai, kad ten aplinkui tokie miskai labai nejaukus, iseiti su vaiku pasivaikscioti as bijodavau blush2.gif , kai atvaziuodavo vyras, tik tada drasiai eidavom. Kartais su mamom ( ir vaikais aisku) sesdavom i masina ir nulekdavom prie Nemuno, kad laika prastumti. Savaitgaliais grizdavom namo. Jeigu ten buti saltuoju metu laiku, tai neisivaizduoju. Nors tuo metu organizuoja vaikams kazkokiu renginiu, atostogu metu ju buvo tik keletas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo šilkinė: 25 rugpjūčio 2011 - 14:27
Mes irgi rytoj isvaziuojam, bet tikimes kad proceduru labai anksti ryte neskirs ir galesim tiesiog is namuciu i ten pavazinet, nesinori 24 dienom ten isikalint doh.gif
Atsakyti
Mano dukra šoje sanatorijoje buvo 3 k., ir 1 kartą - Saulutėj. Tai ši sanatorija jai patiko, o Saulutė - vaiduokliškas, apleistas, didžiulis pastatas, apie maistą net nekalbu doh.gif o ir apie procedūras doh.gif reika tvirtai žinoti ar sanatorija susidūrus su ta liga...nes musų atveju jos net nežinojo ką daryti, ko pasekoje-dar viena operacija. O ir palatose gulėjo 6-8 doh.gif
Tumėnienės sanatorijoje maistas geras, palatose, maždaug po 3, malonus personalas ax.gif
Atsakyti
Mano sūnus jau antra savaitė šiame centre, jis sanatorijoje pirmą kartą, tai negaliu lyginti kas ir kaip, rinkomės šį centrą todėl, kad buvo arčiausia namų, šiaip vasarą manau ten žymiai gražiau ir linksmiau, aplinka , gamta ten nuostabi, pastatai renovuoti , personalas labai malonus ir paslaugus, palatų ten nėra daug, jos ne visos suremontuotos, kaip supratau kitam korpuse dabar vyksta remontai viduje...
maniškis guli palatoje su dar 4 berniukais, bet jie visi sutaria ir kažkaip visai netrukdydami vienas kitam laiką leidžia, nors asmeninės erdvės lieka labai mažai ...
palatoje yra televizorius , tai maniškiui buvo svarbu, nes jau ligoninėje labai pasiilgo savo mėgiamų programų...
maniškis 6 klasės mokinys, tai po pietų vyksta pamokos, atvažiuoja mokytojai ir dirba su kiekvienu individualiai kaip supratau, nes kurį tai laiką maniškis galėjo tik gulėti ...
procedūros atliekamos ryte, po pietų mokslai, tai kad vaikai užimti kaip ir visą dieną, nors sūnus labai nori namo, bet pačia sanatorija nesiskundžia...
parduotuvių ar šiaip kioskelių ten nėra, tik kavos aparatas stovi, bet socialinė darbuotoja mielai padeda nupirkti to, ko jau labai reikia, nes beveik kasdien važiuoja į miestą...
Atsakyti
Naujausia info apie sanatorija. Mes pirmadieni su dukryte vaziuosim ten jau antra karta. Dziugu del tokiu pokyciu

http://www.kaunoligo...omasis-korpusas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo <imelda>: 10 gegužės 2012 - 14:37
Ir mano sūnus buvo. Trūkumas tik tas, kad buvo nesuremontuotoje dalyje. O šiaip labai geras personalas, labai skanus maistas. Mano vaikas šiaip labai naminukas, bet ten jautėsi gerai.
Atsakyti
Vykstantiems į šią sanatoriją reikėtų žinoti, kad liftas joje veikia tik iki 14 val. darbo dienomis ir nevaikštantiems vaikams gali kilti nepatogumų.
Pavyzdžiui, šeštadieniais į procedūras patekti nebus galimybės, nes procedūriniai kabinetai pirmame aukšte, o vaikai (turiu mintyje jaunesnio mokyklinio amžiaus iki 5-6 kl.) gyvena antrame.
Pamokose, kurios vyksta nuo 14 val., metu nevaikštantis vaikas negalės kartu su visais dalyvauti, jeigu jos vyks pirmame aukšte prie kompiuterių.
Jeigu kartais norėsite savaitgalį grįžti namo, teks patiems vaiką nusinešti laiptais arba tartis atskirai su personalu, kad jį nuleistų liftu iš anksto.
Atsakyti
Sveikos mamos 4u.gif Matau labai aprimus tema. Po poros mėnesių reiks rinktis sanatoriją, visad važiuodavom į abraomiškes o dabar svarstau apie šią, nes daug arčiau. Ar pasikeitė kas nors į geresnę pusę, kaip ten su tais liftais ar jau ilgiau veikia smile.gif
Atsakyti