Įkraunama...
Įkraunama...

Ką manote apie vaikų mušimus?

Sveikos ,Mielosios smile.gif man iškilo tokių pamastymų apie vaikučių mušimus.. verysad.gif Ir man labai smalsu,ka apie visa tai manote jūs? g.gif Kaip išgirstu,kaip kalba kiti,jei vaikas neklauso,reikia ,,beržinės košės jam,, arba su geru diržu,, ka apie tai pasakysit? negi tikrai kiekvieną dieną,jei vaikas neklauso,jy reikia mušti? O gal gražiai galima viską sutvarkyti? Be jokių mušimų? g.gif verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ladyy: 17 liepos 2011 - 13:26
Mūsų šeimoje vaikai buvo auklėjami su diržu. Nesiplėtosiu, bet pati jau nebe vaikas esu, prieš savus nė už ką rankos nepakelčiau. Galiu šaukt, pykt, draust, bet man nėra pateisinamos priežasties, kodėl turėtų būti naudojamas smurtas. Ir kai pati parduotuvėje ar kur pamatau besiožiuojantį vaiką ir mamą už rankos paimančią ir papurtančią, ar per užpakalį duodančią tai blink.gif taip ir norisi prieit ir atgal
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sincera_: 17 liepos 2011 - 13:40
taip,parduotuvėje kai pamatai vaika kuris rėkia,o mama dar garsiau už vaiką,tai ką žinau,.. schmoll.gif aš manau pačiai mamai turėtu būti gėda,kad smurtauja prieš savo atžalą.. verysad.gif Mano šeimojje taip pat būdavo visko,kai pridirbdavai kažką o poto jau gaudavom lupti..pripsipažinsiu..Manoji yra gavus viena kartely,bet pirmą ir paskutiny.. verysad.gif geriau jau tikrai drausmint,ar rėkt negu mušt.. mirksiukas.gif
Atsakyti
Esu grieztai pries fizines bausmes. Ko gali ismokyti vaika ji lupdamas uz kiekviena isdaiga vietoj to, kad paaiskintum, ka jis negerai padare? Nebent meluoti tevams, kad kita karta prisidirbes negautu lupti.

O kai cia forume paskaitau tokiu pasisakymu kaip "vaikas mokykloje musesi, uz tai dirzo namie gavo", tai nei juokis, nei verk doh.gif
Atsakyti
Nieko vaikuj neišaiškinsi jy mušdamas doh.gif gražiai paaiškinus manu viena kitą kartą,ir bus viskas ok mirksiukas.gif bėja sveikinu tapus mamyte ax.gif
Atsakyti
O kai suauges ka " ne taip padaro", tada reiksias reik snukin duot? Apsurdas kazkoks doh.gif Ir tas uz 1 musta 10 nemustu, vat tokiem teveliams pati uztvot noreciau, kazki koks patiems jausmas butu, skuron gavus, a? cool.gif
Atsakyti
Aš irgi esu prieš fizines bausmes, pati vaikystėj "gavau į kailį" tik vieną kartą ir už labai rimtą reikalą, bet esu pasimetusi ir nežinau, ką su savo mažąją daryti - kartais pagalvoju, kad gal vertėtų 'įkrėst biškį", nes jau tiek išveda iš kantrybės, susinervinusi mane muša...siaubingai skamba, kai tą daro 3 metų neturinti mergytė... Supykstu, ji puikiai suvokia ką negerai padarė, nes po minutės atbėga atsiprašyti - paklausta už ką atsiprašo - žino, ką negerai padariusi pati. Bandau ir dėmesio nekreipt į jos visokius "nervukus", ir aiškinti protingai, gražiuoju, labai stengiuosi net balso tono nekelti (tiesa - porą kartų nepavyko verysad.gif ). Bet nebežinau kaip toliau elgtis, nes tie ragiukai tik didėja...O dar visi aplinkui aiškina, kad labai jau išlepinta yra, viskas galima ir pan. Man atrodo priešingai, kad net gal kiek per griežta jai esu... Gal kas turit patirties su labai irzliu, nervingu vaiku - gal čia į gydytoją jau reiktų kreiptis (nors nelabai aš jais tikiu, nes tik vaistus visokius kiša, o problemos neieško), neįsivaizduoju...
Atsakyti
QUOTE(Tacit @ 2011 07 21, 15:44)
Aš irgi esu prieš fizines bausmes, pati vaikystėj "gavau į kailį" tik vieną kartą ir už labai rimtą reikalą, bet esu pasimetusi ir nežinau, ką su savo mažąją daryti - kartais pagalvoju, kad gal vertėtų 'įkrėst biškį", nes jau tiek išveda iš kantrybės, susinervinusi mane muša...siaubingai skamba, kai tą daro 3 metų neturinti mergytė... Supykstu, ji puikiai suvokia ką negerai padarė, nes po minutės atbėga atsiprašyti - paklausta už ką atsiprašo - žino, ką negerai padariusi pati. Bandau ir dėmesio nekreipt į jos visokius "nervukus", ir aiškinti protingai, gražiuoju, labai stengiuosi net balso tono nekelti (tiesa - porą kartų nepavyko verysad.gif ). Bet nebežinau kaip toliau elgtis, nes tie ragiukai tik didėja...O dar visi aplinkui aiškina, kad labai jau išlepinta yra, viskas galima ir pan. Man atrodo priešingai, kad net gal kiek per griežta jai esu... Gal kas turit patirties su labai irzliu, nervingu vaiku - gal čia į gydytoją jau reiktų kreiptis (nors nelabai aš jais tikiu, nes tik vaistus visokius kiša, o problemos neieško), neįsivaizduoju...



Na, as tai kol kas varau i savo kambari, kol kas nes keliames i 1k.buta, tad ji nebetures savo kambario, tai manau kai nervai uzeis varysiu seip i kambari ir duris uzdarysiu, visada taip dariau, grieztai, nunesu ir pasodinu ant kilimo, ir lai issirekia, kadangi galiu klausytis ilgai, jai atsibosta ir pati nurimsta, taip dariau, dabar laaabai retai taip tenka daryti ,nes oziu maziau, zino ,kad nepades...
Atsakyti
ir aš taip darau saviškiai.uždarau kambaryje ,,isirėksi tada ateik,, poto jau pamato kas kaip kad kitaip nesigauna... schmoll.gif
Atsakyti
manau kad tai yra labai bloga vaiku auklejimo priemone....
Atsakyti
QUOTE(Vintazh @ 2011 07 21, 20:45)
manau kad tai yra labai bloga vaiku auklejimo priemone....

na bet aš maanu geriau negu smurtas g.gif
Atsakyti
QUOTE(ladyy @ 2011 07 23, 17:31)
na bet aš maanu geriau negu smurtas g.gif
As atsakiau i temos klausima.....
Atsakyti