Įkraunama...
Įkraunama...

Tėčio Diena

Sveiki,
puiki data , t.y. Kovo8, pasidalinti savo prisiminimais ir ispudziais apie Tecio diena. g.gif
Manau, kad niekas sau neleidzia sau uzmirsti pasveikinti zmonu, mamu ir siaip moteru wub.gif su Moters ar Motinos diena.
kaip Jus sveikina?
Ir ar isvis sveikina? cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Komandosas @ 2006 03 08, 09:31)
Sveiki,
puiki data , t.y. Kovo8, pasidalinti savo prisiminimais ir ispudziais apie Tecio diena. g.gif
Manau, kad niekas sau neleidzia sau uzmirsti pasveikinti zmonu, mamu ir siaip moteru wub.gif  su Moters ar Motinos diena.
kaip Jus sveikina?
Ir ar isvis sveikina? cool.gif


As dar nesveikintas nei karto..
Atsakyti
QUOTE(Tetis2005 @ 2006 03 08, 08:39)
As dar nesveikintas nei karto..


Kada gi dailioji lytis pasigirs kaip isradingai sveikina savo brangiausiuosius lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Komandosas @ 2006 03 08, 09:29)
Kada gi dailioji lytis pasigirs kaip isradingai sveikina savo brangiausiuosius lotuliukas.gif

Na su tėčio diena pasveikinu savo tėtį, bet ne vyrą unsure.gif Vyrą sveikins vaikai, kai paaugs. Lygiai kaip ir manęs ji nesveikina su mamų diena.
Atsakyti
QUOTE(wovere @ 2006 03 08, 09:43)
Na su tėčio diena pasveikinu savo tėtį, bet ne vyrą  unsure.gif Vyrą sveikins vaikai, kai paaugs. Lygiai kaip ir manęs ji nesveikina su mamų diena.

Tai vyro kaip ir nesveikini?
nes nera su kuo? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Tetis2005 @ 2006 03 08, 08:39)
As dar nesveikintas nei karto..


Tavo lelius dar per mažas sveikinti,o žmonikė turbūt pamiršo doh.gif tongue.gif
Papildyta:
QUOTE(Komandosas @ 2006 03 08, 09:29)
Kada gi dailioji lytis pasigirs kaip isradingai sveikina savo brangiausiuosius lotuliukas.gif


dailiosios lyties išradingumas "gimsta" matyt tik per valentiną blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(asadasta @ 2006 03 08, 10:42)
dailiosios lyties išradingumas "gimsta" matyt tik per valentiną  blush2.gif


Na cia jau daugiau isimylejusiu, be nevedusiu svente blush2.gif
nors pripazystu apie ja uzmirsau cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Komandosas @ 2006 03 08, 10:00)
Tai vyro kaip ir nesveikini?
nes nera su kuo? doh.gif

Na taip. Ir nelabai suprantu kodėl jį reikėtų sveikinti unsure.gif kaip ir nesuprantu, kodėl jis mane turėtų sveikinti su motinos diena. Šiom progom vaikai sveikina savo tėvelius, taigi mes pasveikinam mano bei jo tėvus.
Atsakyti
O męs sveikinam (aišku vaikai sveikina, tik aš paruošiu viską su jų pagalba ), vienais metais darėm puodelį pagal užsakymą - nuostabiam tėčiui, kitais metais darėm marškinėlius - su vaikų nuotrauka ir užrašu ant marškinėlių nugaros - mano tėtis pats geriausias tėtis, dar prie viso to aišku vakarienė ir dar kai kas blush2.gif Vaikai darė atvirukus, darė savo rankų atspaudus, piešė, labai įvairiai sugalvodavom smile.gif
Bet kodėl turėtume nesveikinti, vyras mane visada sveikina, manau, kad męs turim padėti suvokti vaikams tokias šventes. Juk savo tėvus sveikiname, o jei vaikai dar maži jiems reikia padėti ką nors gražaus paruošti.
Atsakyti
Na sie pirmi metai kai mes esam tetis ir mama, bet vyro nesveikinsiu nes jis to nenusipelne... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(ENIGMA @ 2006 03 08, 13:09)
O męs sveikinam (aišku vaikai sveikina, tik aš paruošiu viską su jų pagalba ), vienais metais darėm puodelį pagal užsakymą - nuostabiam tėčiui, kitais metais darėm marškinėlius - su vaikų nuotrauka ir užrašu ant marškinėlių nugaros - mano tėtis pats geriausias tėtis, dar prie viso to aišku vakarienė ir dar kai kas  blush2.gif Vaikai darė atvirukus, darė savo rankų atspaudus, piešė, labai įvairiai sugalvodavom  smile.gif
Bet kodėl turėtume nesveikinti, vyras mane visada sveikina, manau, kad męs turim padėti suvokti vaikams tokias šventes. Juk savo tėvus sveikiname, o jei vaikai dar maži jiems reikia padėti ką nors gražaus paruošti.

Vaikams padėti tai visai kitas reikalas, aš už tai. Tačiau kaip ten bebūtų sveikinant sveikina vaikai. Na pvz paaugus vaikams, kada patys suorganizuoja dovanėles, nebereikia mamos/tėčio pagalbos aš nesuprantu, kodėl žmona turėtų atskirai rūpintis ką čia nuo savęs padovanojus vyrui tėvo dienos proga. Čia mano nuomonė ax.gif
Atsakyti

tevu nenusipelnama buti! Tevu tampama! lotuliukas.gif
Isivaizduok jis siandien ateis su 1 gvazdiku ir sakys: sveikinu su moters diena, roziu puokstes nenusipelnei- te gvazdika schmoll.gif
QUOTE(Lieputė @ 2006 03 08, 13:25)
Na sie pirmi metai kai mes esam tetis ir mama, bet vyro nesveikinsiu nes jis to nenusipelne... schmoll.gif


Papildyta:
labai negudriai bandau atspeti: vyras siandien pasveikins? ir bus malonus tas demesys, tos geles? clap.gif
o su kuo tu vyra pasveikinsi? kada galesi atsakyti jam tuo paciu? g.gif
QUOTE(wovere @ 2006 03 08, 13:34)
Vaikams padėti tai visai kitas reikalas, aš už tai. Tačiau kaip ten bebūtų sveikinant sveikina vaikai.  Na pvz paaugus vaikams, kada patys suorganizuoja dovanėles, nebereikia mamos/tėčio pagalbos aš nesuprantu, kodėl žmona turėtų atskirai rūpintis ką čia nuo savęs padovanojus vyrui tėvo dienos proga. Čia mano nuomonė  ax.gif

Atsakyti