Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinės šukuosenos

Skelbiu naują temą.
Rodome, diskutuojame, klausiame, patariame ir šiaip šnekamės apie vestuvines šukuosenas ir viską, kas su jomis susiję 4u.gif

19 TEMA
Papildyta:
10 Tema
11 Tema
12 Tema
13 Tema
14 Tema
15 Tema
16 Tema
17 Tema
18 Tema
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Benice: 20 liepos 2011 - 14:54
kai gausiu nuotraukeles savo butinai ikelsiu wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(maye @ 2011 07 20, 16:41)
kai gausiu nuotraukeles savo butinai ikelsiu wub.gif  wub.gif  wub.gif

lauksim labai! wink.gif
Atsakyti
sveikos
gal turit pavyzdziu slapiu plauku efekto sukuosenu? g.gif nzn kaip issireiksti suprantamai smile.gif niu, kad garbanos nebutu tos "rulonines" smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vijoleta20 @ 2011 07 20, 17:53)
sveikos
gal turit pavyzdziu slapiu plauku efekto sukuosenu?  g.gif  nzn kaip issireiksti suprantamai smile.gif niu, kad garbanos nebutu tos "rulonines" smile.gif


Nebent kažkas tokio:
user posted imageuser posted image
Atsakyti
Mergaitės, gal turit šukuosenų su garbanom ir veliumu? pasidariau bandomąją šukuoseną ir taip gaunasi, kad visas garbiniavimas lieka po veliumu. Noriu garbanotų plaukų, bet google, neradu kas mane sužavėtų, kad pažiūrėčiau ir sakyčiau va čia tai mano. Labai džiaugiuosi, kad dariau bandomąją, nes atrodė, kad pasirinkta šukuosena, kuo geriausiai tinka man, bet deja teko nusivilti, dabar ieškau naujos garbanuosenos mirksiukas.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(jurakvepuok @ 2011 07 21, 09:12)
Mergaitės, gal turit šukuosenų su garbanom ir veliumu? pasidariau bandomąją šukuoseną ir taip gaunasi, kad visas garbiniavimas lieka po veliumu. Noriu garbanotų plaukų, bet google, neradu kas mane sužavėtų, kad pažiūrėčiau ir sakyčiau va čia tai mano. Labai džiaugiuosi, kad dariau bandomąją, nes atrodė, kad pasirinkta šukuosena, kuo geriausiai tinka man, bet deja teko nusivilti, dabar ieškau naujos garbanuosenos  mirksiukas.gif  g.gif


Man atrodo tai nerealu, kad ir garbanos pilnai matytųsi ir nuometas būtų g.gif Aš bandžiau tai realizuoti segdama nuometą šone, tačiau nuometukas buvo tokia "dešrelė", ne pustas visai...tai pavyko blush2.gif
Atsakyti
aciu 4u.gif
http://hairstylesup....les-for-wedding

antra su gele wub.gif
Papildyta:
as i pamerges eidama panasia turejau biggrin.gif
http://www.google.lt.../...280&bih=861
Papildyta:
user posted image
user posted image
wub.gif
Atsakyti
panasios , kaip sukuosena su gele ,noreciau savo papludimio vestuvems wub.gif tik mano plaukai tamsus , kazko tokio
http://www.part.lt/p...6df61c72669.jpg
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo noraeleo: 21 liepos 2011 - 19:46
QUOTE(jurakvepuok @ 2011 07 21, 09:12)
Mergaitės, gal turit šukuosenų su garbanom ir veliumu? pasidariau bandomąją šukuoseną ir taip gaunasi, kad visas garbiniavimas lieka po veliumu.
dabar ieškau naujos garbanuosenos  mirksiukas.gif  g.gif

Labai ryskiai istrigusi sukuosena, kur ir nuometas ir sukuosena gerai matosi
user posted image
user posted image
user posted image

Atsakyti
QUOTE(vijoleta20 @ 2011 07 20, 17:53)
sveikos
gal turit pavyzdziu slapiu plauku efekto sukuosenu?  g.gif  nzn kaip issireiksti suprantamai smile.gif niu, kad garbanos nebutu tos "rulonines" smile.gif

Man si labai wub.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(popelka @ 2011 07 21, 22:20)
Man si labai  wub.gif
user posted image


Šita man būtų pakenčiama be tų rožyčių su kokia viena didesne gėle, bet ne su smulkiom...
Šukuosenytės - skonio reikalas, bet kas leičia madą, tai tokias darė prieš gerų 10 metų. g.gif
Atsakyti