Įkraunama...
Įkraunama...

Naujasis TAKO BALLILA

Sveikutes, rytoj vaziuoju paimti uzsakyta Tako Ballila vezimeli 3in1. man jis padare labai gera ispudi, atrodo patogus ir leliukui ir teveliams smile.gif
galbut jau kuri turite ji isigijusios?butu idomi nuomone smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rytoruka.s @ 2011 07 20, 21:23)
Sveikutes, rytoj vaziuoju paimti uzsakyta Tako Ballila vezimeli 3in1. man jis padare labai gera ispudi, atrodo patogus ir leliukui ir teveliams  smile.gif
galbut jau kuri turite ji isigijusios?butu idomi nuomone smile.gif


OOOO, as irgi juo labai susizavejau!! thumbup.gif jei jau pasiemete, gal galite pasidalinti pirmaisiais ispudziais? Jei ne paslaptis, kur pirkote ir kiek mokejote? blush2.gif as jau tikriausiai irgi ties juo apsistosiu 4u.gif
Atsakyti
Na ispudis labai geras thumbup.gif pirkom "Vaiku mieste", Kaune.
pasirinkau sampanines spalvos odini varianta, su juodais dideliais ratais ir sidabriniu remu smile.gif
pasirodo siu vezimeliu yra keli variantai:
1. 3in 1:lopsys, sportine, autokedute ir vaziuokle priklauso 2 tases bigsmile.gif lietaus apsaugos, visi uzklotukai nuo vejo, nuo uodu.
2. 2in1:lopsys ir sportine dalis, vaziuokle. tasytes ir plius prie rankenos montuojamos ziemines pirstines rolleyes.gif

pliusai vezimuko:
*diiidelis lopsys, su atverciama nugaryte.
*pats vezimukas labai aukstas( mum nerealiai gerai, nes su vyru esam lb auksti thumbup.gif )
*sportinukas pasidaro tiek sedimas tiek gulimas, 4 padetys
*viskas montuojasi i abi abi puses ant vaziuokles
*vezimukas supamas smile.gif
*nuemus ant zemes lopsi ir autokedute, jie supuojasi smile.gif
*odyte lengvai valoma
*ratukai nusiima vienu paspaudimu
*visos vidaus medziagytes medvilnes, su uztrauktukais issima
*sportinuke ir auto kedutej frotiniai iklotukai isimami smile.gif
minusai:
*sunkokas..
*priekiniai ratai nemanevringi

na o kazka daugiau galesiu pasakyti kai gims lialius, ir pradesim ji naudoti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rytoruka.s @ 2011 07 31, 16:29)
1444 lt, cia jau su 15 proc nuolaida  ax.gif


Va va, ir as vaiku mieste ji nuziurejau smile.gif ir kainyte man visai patiko smile.gif tik pardaveju kiek laiko nesulaukiau ir isejau geriau juo nepasidomejus smile.gif ir vat man idomu, kaip bus su tais ratais...vienintelis, kas mane stabdo.. bet lopsiuko dydis superinis, pritariu smile.gif palyginus su Zipiais pvz, tikrai labai erdvus ax.gif na, lauksim atsiliepimu veliau, kaip pats naudotojas jame jausis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rytoruka.s @ 2011 07 31, 15:53)
Na ispudis labai geras  thumbup.gif  pirkom "Vaiku mieste", Kaune.
pasirinkau sampanines spalvos odini varianta, su juodais dideliais ratais ir sidabriniu remu smile.gif
pasirodo siu vezimeliu yra keli variantai:
1.  3in 1:lopsys, sportine, autokedute ir vaziuokle priklauso 2 tases  bigsmile.gif  lietaus apsaugos, visi uzklotukai nuo vejo, nuo uodu.
2. 2in1:lopsys ir sportine dalis, vaziuokle. tasytes ir plius prie rankenos montuojamos ziemines pirstines  rolleyes.gif

pliusai vezimuko:
*diiidelis lopsys, su atverciama nugaryte.
*pats vezimukas labai aukstas( mum nerealiai gerai, nes su vyru esam lb auksti thumbup.gif )
*sportinukas pasidaro tiek sedimas tiek gulimas, 4 padetys
*viskas montuojasi i abi abi puses ant vaziuokles
*vezimukas supamas smile.gif
*nuemus ant zemes lopsi ir autokedute, jie supuojasi smile.gif
*odyte lengvai valoma
*ratukai nusiima vienu paspaudimu
*visos vidaus medziagytes medvilnes, su uztrauktukais issima
*sportinuke ir auto kedutej frotiniai iklotukai isimami smile.gif
minusai:
*sunkokas..
*priekiniai ratai nemanevringi

na o kazka daugiau galesiu pasakyti kai gims lialius, ir pradesim ji naudoti  smile.gif



Sveikute, nedrįstu prašyti, bet gal galėtum parašyti rankenos aukščio matmenis? Kiek mačiau nuotraukose, tai vežimėlis aukštiems tėveliams ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidajk @ 2011 08 11, 21:12)
Sveikute, nedrįstu prašyti, bet gal galėtum parašyti rankenos aukščio matmenis? Kiek mačiau nuotraukose, tai vežimėlis aukštiems tėveliams  ax.gif




sveikute, siuo metu musu vezimaitis dar supakuotas ir nugrustas tamsiam kambariuke blush2.gif o su tokiu dideliu pilvuku jau nebepasitasysiu jo pamatuoti. 4u.gif bet mano vyro ugis 194 cm, ir jam auksis tiek rankenos, tiek lopsio- pats tas thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Ir mes šiai dienai nusižiūrėję šį vežimuką, taip pat šampaninį a la odinuką smile.gif
Labai įdomu būtų sulaukti atsileipimų kas jau naudojasi smile.gif
Atsakyti
Laba diena visoms mamytėms. Gal galėtumėte jau parašyt savo nuomonę apie šiuos vėžimėlius tos, kurios naudojasi jais? Man labai labai patiko parduotuvėje šie modeliukai, bet kiek žinau, Lietuvoj juos dar mažai kas turi. Tai norėtusi žinot ir pliusus ir minusus. Iš anksto dėkoju 4u.gif
Atsakyti
4u.gif sveikos esamos ir busimos mamytes na as nezinau si vezima turiu esu labai nepatenkinta pirkau panevezyje BALLILA vezimeli priskiriu pavojinga vaiko sveikatai nes gulima dalis neturi vintilecijos tai kada vaikas pamiega vezimelija kaupesi dregme kondencatas po kurio laiko jei nepastebesi atsiranda pelesis tai kad siulau gerai pagalvoti pries perkant siulau gerai apziureti gulima dali
noreciau kad daugiau mamyciu apziuretu si vezima tiesiok pakeltu gulimos dalies paklotelius ir paziuretu ar nesikaupe dregme po dvieju men.as tai pastebejau tai buvau issigandusi kuom visa ta laika mano naujegimis kvepavo. PELESIU, DREGME. ratai daznai leidzia ora ir nuo ratu atsoka dazai noreciau kad atsirastu daugiau mamyciu kurios yra nepatenkintos sios firmos vezimeliais.



Atsakyti
QUOTE(Mess @ 2011 12 14, 00:35)
4u.gif  sveikos esamos ir busimos mamytes na as nezinau si vezima turiu esu labai nepatenkinta pirkau panevezyje BALLILA vezimeli priskiriu pavojinga vaiko sveikatai nes gulima dalis neturi vintilecijos tai kada vaikas pamiega vezimelija kaupesi dregme kondencatas po kurio laiko jei nepastebesi atsiranda pelesis tai kad siulau gerai pagalvoti pries perkant siulau gerai apziureti gulima dali
noreciau kad daugiau mamyciu apziuretu si vezima tiesiok pakeltu gulimos dalies paklotelius ir paziuretu ar nesikaupe dregme  po dvieju men.as tai pastebejau tai buvau issigandusi kuom  visa ta laika mano naujegimis kvepavo. PELESIU, DREGME. ratai daznai leidzia ora ir nuo ratu atsoka dazai noreciau kad atsirastu daugiau mamyciu kurios yra nepatenkintos sios firmos vezimeliais.

blink.gif kaip JUMS ačiū už šią žinutę, nes kaip tik šį mėnesį planuojam jį pirkti, beje taip pat Panevėžyje randamės doh.gif ... jau apie nieką kitą tik apie šį modelį apsistojom ... ir jei tokie dalykai verysad.gif ... Jūs gal tą ale odinuką šampaninį pirkot ?
Atsakyti
ne ne mano ne odinukas mano medzeginis rudas su sampanine spalva nusprendziau parasyti nes pati dabar turiu labai daug problemu del sio vizimelio nes jie tesiok nera nusiteikia grazei spresti sia problema pinigeliu jie negrazina tai tenka kreiptis i kitas instancijas


na as kaip ir visos mamytes noriu savo leliukui visko ko geriausio
o jie manim netikit tesiok paziurekite vezymelio dugna doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Mess @ 2011 12 14, 14:30)
ne ne mano ne odinukas mano medzeginis rudas su sampanine spalva nusprendziau parasyti nes pati dabar turiu labai daug problemu del sio vizimelio nes jie tesiok nera nusiteikia grazei spresti sia problema pinigeliu jie negrazina tai tenka kreiptis i kitas instancijas
na as kaip ir visos mamytes noriu savo leliukui visko ko geriausio
o jie manim netikit tesiok paziurekite vezymelio dugna doh.gif

aš mačiau, kad nėra ventiliacijos, bet nepagalvojau, kad gali nutikti tokie dalykai g.gif ... bet juk ne vienas vežimukas yra, kurie neturi lopšyje ventiliacijos ... o kur laikydavot kai grįždavot iš kiemo ? gal labai drėgnoje patalpoje ? ... esu neviltyje, nes nebežinau kokį vežimuką rinktis unsure.gif
Atsakyti