Įkraunama...
Įkraunama...

Emmaljunga

Sveikutes,

na ka ir as isigijau sia nuostabia karieta smile.gif
Atsakyti
sveikinam bigsmile.gif koki modeliuka?
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2011 07 22, 11:12)
sveikinam  bigsmile.gif koki modeliuka?


Nitro city, man jis kazkaip labiausiai lipo ir prie mano gyvenimo aplinkybiu ir budo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Concubina @ 2011 07 22, 10:15)
Nitro city, man jis kazkaip labiausiai lipo ir prie mano gyvenimo aplinkybiu ir budo  smile.gif

neblogas smile.gif man jis irgi patiko rolleyes.gif tik naujagimiui norejosi minkstesnio rolleyes.gif
Atsakyti
O sakykit, kokius perkate naujus ar padevėtus?
Atsakyti
QUOTE(smilga79 @ 2011 07 25, 13:48)
O sakykit, kokius perkate naujus ar padevėtus?


as pirkau nauja, nes padevetu neradau norimos spalvos.
Atsakyti
QUOTE(smilga79 @ 2011 07 25, 13:48)
O sakykit, kokius perkate naujus ar padevėtus?


tik nauja 4u.gif devetas lieka devetu ax.gif
Atsakyti
Supratau...O naujus daugiausia perkate baby centre?
Atsakyti
QUOTE(smilga79 @ 2011 07 25, 19:44)
Supratau...O naujus daugiausia perkate baby centre?


tai kad tik jie LT jais prekiauja smile.gif monopolis lotuliukas.gif

nors as buciau emus ir deveta, jei buciau radus spalvyte kokios norejau ir geros bukles...

Atsakyti
jei kuri nors mama nori pirkti koki dideli brangu daikta baby centre galiu padeti turiu 15 % kortele tai kokiam vezimukui praverstu smile.gif cia klaipedoje smile.gif kol nepagimdziau galiu pagelbeti smile.gif rasykit i AZ
Atsakyti
Gal kuri turit atsiliepimu apie City Cross? Rinkausi tarp Mondial ir City, bet nugalejo pastarasis, jis kompaktiskesnis, lengvesnis g.gif Geriau telpa i bagazine..
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2011 07 25, 18:03)
tik nauja  4u.gif devetas lieka devetu  ax.gif

na nesutinku, tokius kaip emma galima draiai pirkti devetus,nes tai labai kokybiski vezimai
as pirkau naujus,bet tik todel,kad tuo metu nebuvo devetu pasirinkimo ir uz senienas noredavo tiek,kad doh.gif
o savo abu pardaviau,kaip naujus..tai dydelio skirtumo net nebuvo nuo parduotuvinio wub.gif

QUOTE(**Fėja** @ 2011 07 26, 11:00)
Gal kuri turit atsiliepimu apie City Cross? Rinkausi tarp Mondial ir City, bet nugalejo pastarasis, jis kompaktiskesnis, lengvesnis g.gif Geriau telpa i bagazine..

as turejau crossa, patys geriausi atsiliepimai wub.gif
man daug privalumu pas ji
ir,kad du stogai
ir galima pasirinkti komplektacija, pvz lopsiuka imti odini,o jai baiminaties del prakaitavimo,tai sedima galima rinktis jau medziagini bigsmile.gif labai patogu rolleyes.gif
kompaktiskas, lengvas wub.gif man patiko,nei vieno minuso jam neturiu wub.gif naujagimiui jis superinis wub.gif
Atsakyti