Įkraunama...
Įkraunama...

Jūsų mėgstamiausia daržovė

Apklausa: Kokia Jūsų mėgstamiausia daržovė? (532 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Tiesiog paprasta linksma apklausele,prasideda visos tos darzoves, vitaminu norisi, tik kaip nors imantriau paruostu, gal zinote kokiu sedevru galima sukurti su darzovemis
p.s bulves neitraukiau i sarasiuka, nes jas ir taip daugelis megsta, nes sako, kad lietuviai yra bulviniu tauta laugh.gif laugh.gif laugh.gif
p.s1 sarasiukas nelabai issamus, nepykit, galvojau galvojau, bet kazkaip nieko nebeisgalvojau mandriau.....
Atsakyti
man skaniausia salota rolleyes.gif
Atsakyti
O kur mano mylimiausia bulvyte???? mad.gif Kodel ji cia dabar ,,kita''? laugh.gif laugh.gif

Aaaaa, per velai perskaiciau, kad as bulviniu tautai priklausau. thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kliopa: 19 birželio 2004 - 21:27
as uz cebuli prabalsavau wink.gif ko tais turbut pati mieliausia darzove. ir LABAI universali
Atsakyti
nevalgau bulvių, retai draugauju su svogūnais, salotų nemėgstu, pomidorų ryt daug nesveika, morkos irgi kaip pomidorai, o dar ir kietos..ridikėlių nesučiupinėju, per daug vargo su jais terliotis, "kalafioras" beskonis, kopūstas verčia pūstis, burokai per saldūs..ir dar begalės priekaištų rolleyes.gif laugh.gif

Geriausia daržovė - AGURKAS rolleyes.gif Visom prasmėm laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Labai mėgstu heart.gif agurkėlius heart.gif
Atsakyti
O kodel pomidorus ryt nesveika? Mano megstamiausioji... smile.gif Daug likopeno ir kitokiu gerybiu smile.gif
Atsakyti
Aš už agurkichą clap.gif
Atsakyti
As irgi bulviu beveik nevalgau, tai sarase ir nepasigedau smile.gif
Uztat dievinu pomidoriukus smile.gif smile.gif
Atsakyti
Žmonės, agurkų agurkų nepamirškite..
Balsuokime už agurkus!!!!!!!!!!!

Kas per daug, tas nesveika. Pomidorai kaži ko ten turi, kad labai nerekomenduojama pvz. piktnaudžiauti pomidorų sultimis. Skatina akmenų inkstuose, šlapimtakiuose ar kažkur ten dar viduj susidarymą. Čia man kolegė nuolat moralus tarabanija, nes aš geriu tik pomidorų sultis rolleyes.gif
Šiandien rišliai nepapasakosiu wink.gif

Pomidorų sultys- nužudytų pomidorų kraujas! rolleyes.gif (tuoj eisiu miegot..jau man turbūt ir reikia)
Atsakyti
Oi Rasma, baik, negasdink smile.gif O as skaiciau kad net sultyse ir pomidoru padaze lieka tas likopenas (kaip pvz. dauguma vitaminu zusta verdant ir pan.), kuris saugo nuo vezio.
Atsakyti
QUOTE (Rasma @ 2004 06 19, 23:53)
Pomidorų sultys- nužudytų pomidorų kraujas! rolleyes.gif (tuoj eisiu miegot..jau man turbūt ir reikia)


thumbup.gif laugh.gif

as vampyre - pomidoru sultis megstu nuo vaikystes biggrin.gif
Atsakyti
Patinka visos isvardintos,tik prabalsavau uz ridikeli-vienintele kol kas.Galiu juos valgyt ir valgyt thumbup.gif
Atsakyti