Įkraunama...
Įkraunama...

Internetiniai fotoalbumai - 3


Sveiki 4u.gif
QUOTE(izobara @ 2010 09 21, 22:02)
Ziuredama fotki.com albumus pas kitus po nuotraukomis maciau uzrasa Get Original Uploaded Photo. Ji paspaudus galimas parsisiusti originalaus dydžio foto.
Kaip man uzdeti sia nuoroda po savo nuotraukomis fotki.com.

drinks_cheers.gif Ir as labai noriu sita suzinoti.
Pas mane vienuose mano albumuose prie foto yra mygtukas - (Download original file), o kituose albumuose ne. Kaip padaryti, kad butu visuose albumuose?? g.gif Ar yra galimybe parsisiusti visas foto esancias albume, ar tik po viena galima?? bigsmile.gif 4u.gif
Noriu parsisiusti is vieno albumo visas nuotraukas, ir man labai reikia, kad jos originalaus dydzio butu, nes jei taip paprastai issaugau jas, tuomet prastesne kokybe jau yra... ax.gif
Atsakyti
4u.gif laba diena, turiu klausimuka, gal ir kvailoka, bet net nezinau, kaip tai padaryti. ax.gif naudoju fotki.com ir noreciau, kad galeciau nusiusti linka ir kad mano foto butu matomos visiems. su nuoroda vistiek praso suvesti password'a. kaip man padaryti kad tie albumai butu atviri, niekai nerandu g.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidute555 @ 2011 10 12, 18:36)
naudoju fotki.com ir noreciau, kad galeciau nusiusti linka ir kad mano foto butu matomos visiems. su nuoroda vistiek praso suvesti password'a. kaip man padaryti kad tie albumai butu atviri, niekai nerandu  g.gif

Įeinat į albumą -> kairėj pusėj renkatės "Album Menu"->"Album Properties"-> "Access password" (ištrinat slaptažodį)->"Save changes".
Atsakyti
smile.gif labai dekui bandysiu taip padaryti rolleyes.gif

Papildyta:
Tiesa sakant, ten net ir nebuvo jokio pasvordo. tai gal as ta linka ne taip kazkaip siunciu? iejus i albuma reiketu linka siusti? ar kaip? bet tu albumu ne vienas ir noreciau, kad jie visi butu matomi.
g.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidute555 @ 2011 10 13, 10:26)
Tiesa sakant, ten net ir nebuvo jokio pasvordo. tai gal as ta linka ne taip kazkaip siunciu? iejus i albuma reiketu linka siusti? ar kaip? bet tu albumu ne vienas ir noreciau, kad jie visi butu matomi.

Nežinau, koks jūsų albumas, bet šiaip reik nusikopijuot jo adresą, pvz.:http://public.fotki.com/albumopavadinimas/
Atsakyti
aha duoda ta albuma matyti, o ar imanoma padaryti taip, kad keli albumai butu is kart matomi, ar tiesiog kiekvieno albumo linka reiketu kopint?
Atsakyti
QUOTE(vaidute555 @ 2011 10 13, 10:58)
ar imanoma padaryti taip, kad keli albumai butu is kart matomi, ar tiesiog kiekvieno albumo linka reiketu kopint?

Jei tai - skirtingi albumai, tai kiekvieno albumo nuorodą reik kopijuot.
O jei turit omeny to paties albumo kelis folderius, tai užtenka 1 nuorodos (albumo pavadinimo).
Atsakyti
QUOTE(Nendrė... @ 2011 10 09, 13:27)
Sveiki 4u.gif
drinks_cheers.gif Ir as labai noriu sita suzinoti.
Pas mane vienuose mano albumuose prie foto yra mygtukas - (Download original file), o kituose albumuose ne. Kaip padaryti, kad butu visuose albumuose?? g.gif  Ar yra galimybe parsisiusti visas foto esancias albume, ar tik po viena galima?? bigsmile.gif  4u.gif
Noriu parsisiusti is vieno albumo visas nuotraukas, ir man labai reikia, kad jos originalaus dydzio butu, nes jei taip paprastai issaugau jas, tuomet prastesne kokybe jau yra... ax.gif


Sveikos ,
man ir tai labai aktualu, gal gali kas atsakyti???
(Download original file) savo albumuose nematau šio užrašo.
čia mano nustatymai, gal juose bėda?
Photo frame style Protected
Originals available to Myself only
Sharing photos allowed for:
(also enables right-click saving) Myself only
Photo originals Recompress
Tad, kaip man atsisiųsti originalaus formato nuotraukas iš fotki.com į kompiuterį?(nuotraukų talpykloje Photo view size 1000 x 1000 px, originalios buvo didesnės.
Atsakyti
Sveiki,

Kažkodėl paskutiniu metu fotki.com nebeleidžia keisti nuotraukų eiliškumo rankiniu būdu g.gif t.y. naudoti Rearange - Manual.
Gal žinote kodėl?

Pabandžiau kitą variantą, t.y. kur pagal dydį, abėcėlę, tai leido, bet išmėtė visas foto, bardakėlis dabar ten, kaip susitvarkyt biggrin.gif
Atsakyti
Labas, o kaip įkelti video į fotki.com, ar tai nemokama?
Atsakyti
QUOTE(reg @ 2011 11 15, 16:47)
Sveiki,

Kažkodėl paskutiniu metu fotki.com nebeleidžia keisti nuotraukų eiliškumo rankiniu būdu g.gif t.y. naudoti Rearange - Manual.
Gal žinote kodėl?

Pabandžiau kitą variantą, t.y. kur pagal dydį, abėcėlę, tai leido, bet  išmėtė visas foto, bardakėlis dabar ten, kaip susitvarkyt biggrin.gif

va,va ir man nebeleidžia galvojau čia tik man taip bet...pasirodo neee...reiškias ten pas juos kažkas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Werkona @ 2011 11 18, 16:53)
Labas, o kaip įkelti video į fotki.com, ar tai nemokama?

Deja, mokama paslauga, bet įkelti galima per www.youtube.com
Atsakyti