Įkraunama...
Įkraunama...

Skiepai nuo Rota viruso

Kaip manote, ar reikia vaika skiepyti nuo rota viruso? g.gif
Atsakyti
O ar yra tokie skiepai? Aš tai skiepyčiau, jei žinočiau kur galima būtų , prieš leidžiant į darželį.
Atsakyti
QUOTE(Vėsuma @ 2006 03 08, 15:19)
O ar yra tokie skiepai? Aš tai skiepyčiau, jei žinočiau kur galima būtų , prieš leidžiant į darželį.


Skaiciau, kad ES salims leido vakcinuoti vaikus nuo rotaviruso vakcina "Rotarix". Bet skambinau i endemik, tai sake, kad dar neturi.
Atsakyti
Lietuva turetu ji pasiekti apie geguze. Bet ji visiskai neapsaugos nuo roto viruso, o tik palengvins jo simtomus. Bet manau, kad visvien verta, bjauri liga, ypac iki kokiu 5m, paskui jau su vaiku susitarti galima, kad daug gertu
Atsakyti
QUOTE(Voverė @ 2006 03 08, 15:18)
Hmmmmmmm, o ar toks yra  g.gif



Taip jau yra. Tai yra peroralinė vakcina, 2 dozės, skiepijama kūdikystėje. Gamintojas- farmacinė kompanija GlaxoSmithKline. Dėl detalesnės info skambinti tai firmai. tel rasite www.gsk.lt
Atsakyti
QUOTE(JJG @ 2006 03 11, 21:21)
Taip jau yra. Tai yra peroralinė vakcina, 2 dozės, skiepijama kūdikystėje. Gamintojas- farmacinė kompanija GlaxoSmithKline. Dėl detalesnės info skambinti tai firmai. tel rasite www.gsk.lt

Remiantis informacija iš GSK internetinio puslapio, rotaviruso vakcina šiai dienai registruota ir naudojama tik Meksikoje g.gif Turbūt nesiryšiu skiepyti saviškio dar bent keletą metų, kol nepasirodys daugiau klinikinių duomenų apie vakcinos saugumą....
Atsakyti
QUOTE(dange @ 2006 03 11, 21:52)
Remiantis informacija iš GSK internetinio puslapio, rotaviruso vakcina šiai dienai registruota ir naudojama tik Meksikoje g.gif Turbūt nesiryšiu skiepyti saviškio dar bent keletą metų, kol nepasirodys daugiau klinikinių duomenų apie vakcinos saugumą....



skiepyti galima jau bus šiemet. Vakcinos Lietuvoje net neregistruotų, jei nebūtų kliniškai įrodytas vakcinos saugumas. 4u.gif
Atsakyti
Įdomu kokia bus kaina g.gif Ir kokiam periodui suteikiamas imunitetas, nes rotavirusu užsikrečia ir suaugusieji g.gif
Atsakyti
QUOTE(Voverė @ 2006 03 12, 10:05)
Įdomu kokia bus kaina  g.gif  Ir kokiam periodui suteikiamas imunitetas, nes rotavirusu užsikrečia ir suaugusieji  g.gif

aš irgi pradžioj norėčiau daugiau informacijos apie naują vakciną, paskui apsispresčiau ar verta g.gif
Atsakyti
QUOTE(Voverė @ 2006 03 12, 10:05)
Įdomu kokia bus kaina  g.gif  Ir kokiam periodui suteikiamas imunitetas, nes rotavirusu užsikrečia ir suaugusieji  g.gif

Imunitetas suteikiamas dviems metams.

QUOTE
skiepyti galima jau bus šiemet. Vakcinos Lietuvoje net neregistruotų, jei nebūtų kliniškai įrodytas vakcinos saugumas. 

Galbūt g.gif Tačiau ne taip jau retai šalutiniai medikamento poveikiai išryškėja po kelių metų "paleidus" juos masiniam vartojimui. Taigi laikas parodys.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dange: 12 kovo 2006 - 10:46
Sveikutės 4u.gif Kaip mane informavo GlaxoSmithKline padalinys Lt, skiepas pasieks Lt rugpjūčio mėn. Skiepas bus mokamas (nežinoma dar šiuo metu kiek). Patariama pirmą kartą paskiepyti kūdikį 6-14 sav. intervale, antrą kartą - nepasiklausiau. Ir dar, skiepo forma - lašiukai į burnytę. 4u.gif
Atsakyti
Kazkur lyg ir skaiciau, bet bent jau man tai labai abejotinas tas skiepas.Cia jau tik laikas parodys ar nekenksmingas g.gif
Atsakyti