Įkraunama...
Įkraunama...

Kur švęsti vestuves?

Ankstesnę temą rasite ČIA 4u.gif
Atsakyti
sveikos,
na mes uzsisakem Akmenine Uzeiga.. gal kas ten sventet ar buvot? negirdejau jokiu atsiliepimu apie akmenine..

dekui
Atsakyti
QUOTE(remi5590 @ 2006 03 09, 22:49)
sveikos,
na mes uzsisakem Akmenine Uzeiga.. gal kas ten sventet ar buvot? negirdejau jokiu atsiliepimu apie akmenine..

dekui

sveikiju radus vieta drinks_cheers.gif bet nieko apie ja nzn g.gif
Atsakyti
QUOTE(remi5590 @ 2006 03 09, 22:49)
sveikos,
na mes uzsisakem Akmenine Uzeiga.. gal kas ten sventet ar buvot? negirdejau jokiu atsiliepimu apie akmenine..

dekui


O kiek žmonių pas jus bus ? Kai buvome nuvažiavę, tai siūlė stalus vaišėms statyti antrame aukšte - tokioje lyg palėpėje, o šokiai - pirmame aukšte. Tai mums netiko šis variantas, nes muzikantai būtų niekaip neįsimontavę į tą palėpę.. Tad reikia labai gerai apgalvoti visą vakaro scenarijų - kada eiti šokti, kada ką darysite g.gif

Man labiausiai patinka ten Jacuzzi lauke biggrin.gif Ypač jėga žiemą rolleyes.gif O vestuves ten šventė Inga Paksaitė ir aplamai, kaip suprantu, tai labai populiari vieta vestuvėms. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(remi5590 @ 2006 03 09, 23:49)
sveikos,
na mes uzsisakem Akmenine Uzeiga.. gal kas ten sventet ar buvot? negirdejau jokiu atsiliepimu apie akmenine..

dekui


*lavista* is sio forumo svente pabandyk susisiekt- gal pakomentuos cool.gif
Atsakyti
dekui visom uz atsakymus.. nesu lietuvoj tai negaliu nuvaziuot ir gerai apziuret kas ir kaip ten yra. buvau pernai uzlekus siaip tai patiko vieta, bet kad del saliu nieko nezinau.

pas mus bus apie 50 zmoniu.. tai dabar net nezinau kur butu geriau ar restorane ar palepej.
Bet kaip supratau ten nepigiai jie uzsipraso.. dar nieko nesutarem del maisto .. tai kazkaip bijau kad tik neuzsiprasytu.
Kaip sakant uzsirezervavavom nieko neaptare nes bijojau prarast vietele.
Atsakyti
QUOTE(remi5590 @ 2006 03 09, 21:49)
sveikos,
na mes uzsisakem Akmenine Uzeiga.. gal kas ten sventet ar buvot? negirdejau jokiu atsiliepimu apie akmenine..

dekui


"Akmeninėj užeigoj" buvau svečias prieš kokius porą metų. Buvo vestuvės, apie 70 žmonių, jei neklystu. Stalas buvo viršuje, va tokios I_I_I formos. Muzika, šokiai pokiai, alaus ir saldus stalas buvo apačioje. Na nepasakyčiau, jog vietos buvo daug, bet užteko. Muzikantai net nelipo į viršų, nes jų grojama muzika girdėjosi viršuje, juk ten tokios neuždaros lubos yra. Prisiminimai iš tų vestuvių man geri. Bet kiek žinau, draugai nemažai paliko "Akmeninei užeigai" ax.gif
Tik va pamenu, kad fotografas bais skundėsi, jog tamsoka aplinka buvo, medžio imitacija trukdė padaryti geros kokybės nuotraukas unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Žydraakė @ 2006 03 10, 21:50)
"Akmeninėj užeigoj" buvau svečias prieš kokius porą metų. Buvo vestuvės, apie 70 žmonių, jei neklystu. Stalas buvo viršuje, va tokios I_I_I formos. Muzika, šokiai pokiai, alaus ir saldus stalas buvo apačioje. Na nepasakyčiau, jog vietos buvo daug, bet užteko. Muzikantai net nelipo į viršų, nes jų grojama muzika girdėjosi viršuje, juk ten tokios neuždaros lubos yra. Prisiminimai iš tų vestuvių man geri. Bet kiek žinau, draugai nemažai paliko "Akmeninei užeigai" ax.gif
Tik va pamenu, kad fotografas bais skundėsi, jog tamsoka aplinka buvo, medžio imitacija trukdė padaryti geros kokybės nuotraukas unsure.gif



labai aciu uz atsakyma.. tai ir as jau nesitikiu mazos sumeles .. schmoll.gif kaip supratau ten beveik viskas dvigubai kainuoja palyginus su kitom sodybom..
tavo nuomone, ar verta akmenine tu pinigu ??
Atsakyti
QUOTE(remi5590 @ 2006 03 10, 20:53)
labai aciu uz atsakyma.. tai ir as jau nesitikiu mazos sumeles ..  schmoll.gif  kaip supratau ten beveik viskas dvigubai kainuoja palyginus su kitom sodybom..
tavo nuomone, ar verta akmenine tu pinigu ??


Sunku taip atsakyti, nes mes jau turim kitą variantą rolleyes.gif ir "Akmeninės užeigos" net nesvarstėm dėl nemažos kainos.
Draugų vestuvės man patiko. Maistu nesiskundžiu, apie aptarnavimą nieko neprisimenu, šokiams vietos užteko, nuotaika buvo gera.
Ai, dar prisiminiau, kad už porą sudaužytų taurių ir lėkčių kitą dieną jaunieji turėjo sumokėti berods po 15 lt. už vienetą doh.gif Va čia tai man nesąmonė. Ir taip plešia daug, tai ką jau negalėjo kelių sudaužytų indų į tą saskaitą įtraukti blink.gif
Atsakyti
Toms, kurios gali sau leisti...Nes tai ne pats pigiausias variantas, taciau taip pat variantas ir ne blogas smile.gif

Vilniuje, Zveryne, Latviu g-veje (jei kas susidomes, parasysiu tiksliau, nes dabar neturiu rankose sutarties) yra Valstybiniai sveciu namai. Tai toks didelis apvalus pastatas, na man jis kaip valstybinis galetu buti ir modernesnis, taciau vistiek atrodo pakankamai graziai. Maciau jo nuotraukas vasaros metu, pati vieta atrodo pasakiskai...Tai policijos visa para saugoma teritorija, su uzdaru vidiniu kiemu. Aplink pastata ir kieme sutvarkyta zalia aplinka. Aplink medziai ir geles... Laaaabai daug vietos, karsta vasaros diena galime surengti pokyli ir paciame kieme smile.gif
Įėjus pro duris patenkate i didziuli hola. Priesais laiptai, kuriais pakilus patenkate i sokiu sale. Toliau viskas tarsi ratu. I prabangia pokyliu sale galima patekti is visu pusiu. Saleje yra fortepjonas, stalai ir kedes...
Dvi verandos, parukymui ir saldaus stalo sakyte. Vietos labai daug, taigi praverstu tiems, kas kviecia daug sveciu (sioje saleje patogiai jauciasi 80 zmoniu, sutalpinti galima 130).
Yra liftas (2 aukstai), didziule virtuve, saldymo kamera.

Kaina 1300 lt . Neieina maistas, gerimai, aptarnavimas...Butina kviestis komanda is kokio nors restorano, maisto fabriko ir t.t.
Komandos puosia, aptarnauja ir viskuo rupinasi. Tai nera nerealiai dideli pinigau ir daznai kaina - derybu pasekme.


Linkiu visoms sekmes smile.gif
Atsakyti
Na o kas daro nedideles vestuves, tai galiu pasiulyti kavine Oskaras, Zalgirio gatvej. Aplinka maloni, labai jauki. Maistas skanus, labai graziai paserviruota, tik vietos sokiams gal mazoka ir pati kavine netoli gatves, bet jei vestuves nedideles tai tikrai apsimoka, plius ir kainos nesikandzioja, daug ka galima susitarti.
Atsakyti
Mes tikriausiai "Sakvoje" svesime - ir vieta mums tinkama (mes uz miesto nenorejome) ir kainos priimtinos (40 Lt zmogui, be to nera nuomos mokescio).
O ir pasokti bus vietos rolleyes.gif
Atsakyti