Įkraunama...
Įkraunama...

Ar nepadarėte klaidos?

musu draugyste 3 metai , atejo tas laikas kai jis pas mane atsikrausto gyventi susirades l.gerą darbą... situacija gan liudna: aš palieku tėvus ir ketinu išeiti 2 namais toliau gyventi su JUO..lyg myliu....bet esu jauna, net pagalvoju, gal daru klaidą.. AR JUMS MIELOSIOS TAIP NEBUVO? PASIDALINKIT ISPUDZIAIS APIE ISEJIMA IS TEVU LIZDO:)
Atsakyti
QUOTE(Crystaline @ 2011 07 24, 20:13)
musu draugyste 3 metai , atejo tas laikas kai jis pas mane atsikrausto gyventi susirades l.gerą darbą... situacija gan liudna: aš palieku tėvus ir ketinu išeiti 2 namais toliau gyventi su JUO..lyg myliu....bet esu jauna, net pagalvoju, gal daru klaidą.. AR JUMS MIELOSIOS TAIP NEBUVO? PASIDALINKIT ISPUDZIAIS APIE ISEJIMA IS TEVU LIZDO:)

as asmeniskai, jei tik tureciau proga, iskarto mauciau is namu. taciau, jei santykiai su tevais geri, o del to persikraustymo abejoji, nedaryk to, pasikalbek apie tai su draugu. gi isejus is namu reti tevai vel nori priimti (visko buna, bet sakau kaip DAZNIAUSIAI buna), o ir palikti savo seima del zmogaus, del kurio nesi tikra, irgi, manau, kad nera teisinga daryti... paskui griausi save... as jei eiciau gyventi su zmogum, tai jau 100% tikra, kad to noriu smile.gif na o jei tikrai nori su tuo zmogumi gyventi, o ne del to, kad draugas to reikalauja, tada manau, verta g.gif na reikia palaukti pasiulymu tu forumieciu, kurios isejo is namuciu su draugu gyventi blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mascarra: 24 liepos 2011 - 20:21
na matai, lyg planavom ta gyvenima, jis is kito miesto...del manes kraustosi pas mane. santykiai su tevais isties geri. tai butu mano mamos butas, ne kazkieno svetimo, ji gyvena arti manes kasdien galeciau matyt. tiesiog tokia situacija kad gaila ir tevu ir draugo. jis nespaudzia manes del gyvenimo, myli, rupinasi, o as taip-neesu tikra ar ji myliu, gal cia laikinas proto uztemimas???
Papildyta:
o laiko kaip ir neatsuksi. liko savaite iki jo atsikraustymo...sutartis su darbu beveik pasirasyta 2 metams. zodziu mergaites iklimpau iki ausu.
labiausiai bijau del buitie ir finansu. manau gal cia taip buvo kiekvienai?
Atsakyti
QUOTE(Crystaline @ 2011 07 24, 20:24)
na matai, lyg planavom ta gyvenima, jis is kito miesto...del manes kraustosi pas mane. santykiai su tevais isties geri. tai butu mano mamos butas, ne kazkieno svetimo, ji gyvena arti manes kasdien galeciau matyt. tiesiog tokia situacija kad gaila ir tevu ir draugo.  jis nespaudzia manes del gyvenimo, myli, rupinasi, o as taip-neesu tikra ar ji myliu, gal cia laikinas proto uztemimas???

nezinau, gal... gal paprasciausiai reikia jums kazko naujo? gal tas gyvenimas kartu jums tik i nauda iseis? kazkas naujo, nepatirto? seimyna kaip sakant uz sienos, per puse miesto lakstyti nereikes... bet as siulyciau ta tema padiskutuoti su draugu, ir kol abu pilnai to nenoresite, to nedaryti smile.gif
Atsakyti
Na, kur jūs skubat su tais gyvenimais kartu.
Geriausia gyvent vienai, tik kartais susitinkant, nebent savaime išsirutulioja, kad labai gera kartu ir norisi būt ištisai, ir nei rutina, nei išblėsus aistra nebaugina.
Atsakyti
QUOTE(Crystaline @ 2011 07 24, 20:27)
na matai, lyg planavom ta gyvenima, jis is kito miesto...del manes kraustosi pas mane. santykiai su tevais isties geri. tai butu mano mamos butas, ne kazkieno svetimo, ji gyvena arti manes kasdien galeciau matyt. tiesiog tokia situacija kad gaila ir tevu ir draugo.  jis nespaudzia manes del gyvenimo, myli, rupinasi, o as taip-neesu tikra ar ji myliu, gal cia laikinas proto uztemimas???
Papildyta:
o laiko kaip ir neatsuksi. liko savaite iki jo atsikraustymo...sutartis su darbu beveik pasirasyta 2 metams. zodziu mergaites iklimpau iki ausu.
labiausiai bijau del buitie ir finansu. manau gal cia taip buvo kiekvienai?

na zinok mano drauge persikrauste pas drauga, jau senokai seip, bet dar dabar del buities ir finansu kyla nerimas, ir kol abu pilnai neisitvirtinsites, manau tas nerimas bus, jis visada islieka, nes jau pradedi sedeti ant savo subines, ne ant tevu ax.gif bna, o sakai, kad per jauna, o kiek tau metu? smile.gif
Atsakyti
mus skyre atstumas, 100km. uztat reikejo rinktis ar jis pas mane ar as veliau pas ji. nenorejau but kitame mieste., pasirinkau toki varianta man palankesni...
Papildyta:
22, jam 23
Atsakyti
juze> pritariu tau 100% thumbup.gif
crystaline > na manau kad ne per jauni smile.gif 18 butu per jauni biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mascarra: 24 liepos 2011 - 20:32
biggrin.gif Na vistiek, jauciuosi auksaranke:D kaip teks gyventi be mamytes:((( biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Crystaline @ 2011 07 24, 21:34)
biggrin.gif Na vistiek, jauciuosi auksaranke:D kaip teks gyventi be mamytes:((( biggrin.gif

Be mamytės, tai jau senai laikas pradėti gyvent.
Atsakyti
Jei santykiai su tėvais yra geri, tai kartais nepavyktų bendras gyvenimas, tai tėvai tikrai manau priimtų atgal 4u.gif as su draugu po 2 metų draugystės apsigyvenom kartu, as pirma išsikrausčiau į kitą miestą studijuoti, po metų - jisai. Abu dirbam, aš dar studijuoju, gyvenam taupiai nuomojamam bute ir esam laimingi wub.gif aišku pradžioj bus pykčių, kol apsitrinsit tarpusavyje mirksiukas.gif bet tau gerai tai, kad tavo tėvai bus arti smile.gif
Atsakyti
tik taip atrodo, bet jei santykiai su mama geri, mes viena prie kitos prisirisusios uztat liudna, ech bet juk mus skirs tik 2 namai:DDD
aj tikriausiai galvojat: na ir kvaile as:D
bet kazkaip per daug imu i sirdi.
o del meiles draugui: kaip isitikinti? ir nedvejoti ar myliu ar ne????
Papildyta:
JONETE, taip tu teisi, ir mes nenuomosim buto, gyvensim mano mamos bute. tiesiog gal bijau to savarankiskumo ir taupymo programos:( kai visa buitis bus ant musu galvos
Papildyta:
JONETE, o tau buvo liudna palikt tevus? kaip dabar su jais bendrauji?
Atsakyti