Įkraunama...
Įkraunama...

Velykinė akcija globos namuose

Smagu, kad vis daugiau forumiečių lanko vaikų globos namus, savo širdies šilumą dalina paliktiems vaikams. Visi vaikai laukia dėmesio ir dovanų. Tačiau vaikai, gyvenantys didesnių miestų globos namuose, lankytojų sulaukia dažniau, nei tolimesnių miestelių ar rajonų globos namų auklėtiniai.
Todėl turiu pasiūlymą - Velykinę akciją globos namų vaikams, gyvenantiems tolimesniuose Lietuvos kampeliuose. Nomedos tinklapyje dar skelbiami išsipildymo akcijos dalyviai - globos namai. Siūlau išrinkti vienus ar kelis globos namus, kuriuos galėtume aplankyti Velykų proga. Juk kai norim, tai galim mirksiukas.gif

Laukiu nuomonių ir pasiūlymų.
Atsakyti
Šaunu Tara, thumbup.gif idėja . Manau , kad jau reik saskaitą paskelbt visoms norinčiom prisidėti wub.gif . Nes jau ne tiek daug laiko liko iki Vėlykų . Atsiūsk man saskaitą i a.ž
Atsakyti
Pirmiausia išsirinkim globos namus. Pagal vaikų skaičių ir amžių bus lengiau nuspręsti, ką dovanosime. Tada planuosim finansus.
Atsakyti
Gal jau turi ką nors numačiusi?
Atsakyti
Na manau ir as galeciau bent siek tiek prisideti 4u.gif
Atsakyti
O jei Beižonių ar Velučionių globos namus aplankyti rolleyes.gif?? Gal aš ir painiojuosi, bet kiek esu girdėjusi, juose vaikiukai gyvena sunkiau g.gif Ir nuo Vilniaus nelabai toli..sąlyginai netoli biggrin.gif
Atsakyti
Elektrėnų savivaldybės Beižionių vaikų globos namuose 32 vaikai, o Velučionių specialiuosiuose vaikų auklėjimo ir globos namuose 35 vaikai. Manau įstengtume kiekvienam po nedidelę dovanėlę paruošŧ.
Atsakyti
kuo galesiu - prisidesiu
Atsakyti
Mergaites, parasykit banko saskaitos numeruka, prisidesiu kuo galesiu 4u.gif
Atsakyti
Tai kuriuos vaikų namus renkamės? Beižionių ar Velučionių? Kažin ar abejus aplankysim, nes kol kas mažai kas prisideda prie akcijos.
Atsakyti
O kur yra Beižionių? Gal juos renkamės? Veliučionių žinau, netoli, pas juos kažkokie seimūnai važiavo. Žinau dar vienus- Spenglos, kažkur pakeliui į Varėną. Prisidėsiu bet kokiu atveju. O laiko dar yra..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dara: 13 kovo 2006 - 22:32
QUOTE(dara @ 2006 03 13, 22:31)
O kur yra Beižionių? Gal juos renkamės? Veliučionių žinau, netoli, pas juos kažkokie seimūnai važiavo. Žinau dar vienus- Spenglos, kažkur pakeliui į Varėną. Prisidėsiu bet kokiu atveju. O laiko dar yra..

Beizoniu vaiku namai yra Traku raj.
Atsakyti