QUOTE(mazulytelele @ 2011 08 01, 01:36)
dar noriu paklausti

del figureliu ar jus tarkim meskiuko dalis darot atskirai ir kai sukieteja lipinat ar ne? ir kuo lipinti-aisingu? o jis nepaliks tos sutepimo vietos baltos?

nu aisku nelabai as moku paaiskinti, bet gal kas supras ir atsakys
pasidariau as pastilaza dengimui ir man jis toks riebus ir minkstas labai, nu dengti dar nebandziau-bus matyt, bet jau figurelem tai nelabai manau nes is kart viskas linksta-gal ko permazai
aš tai daryčiau taip. Atsiskiriu tą dalį pastilažo, kurį nutariu sunaudoti meškinų gamybai. Minkštas? Pasiberiu ant stalo šaukštelį sijotos cukraus pudros ir įminkau į pastilažą. Pamėginu padaryt leteną. Dar minkštas? Dar čiut čiut pudros įminkau. Žiūrint kokį meškiną darai - tai lipdai iš karto viską arba dalimis ir padžiovini. Aš kai darau, tai darau iš karto. Liemenį, galvą, letenas ir kojas sulipinu vieną prie kito tiesiog teptuku švelniai pabraukdama per lašelį vandenuko. Paspaudžiu toj vietoj ir viskas. Sėdi ir džiūsta, laukia torto.
nu va.. kelios dienos atgal daryti. Lipdyti iš karto nuo iki, tik prieš dedant ant torto "apsiuvinėjau". Daryti iš minordijos masytės ir priminkytos cukraus pudros. Aukštis 10 cm.
QUOTE(astatortas @ 2011 08 01, 11:05)
ne tik jubilejinius,Naitai,
che che.. jubliejinius jubiliejinius

tai kad gražius tortus darai
Papildyta:
QUOTE(*monikute* @ 2011 08 01, 11:19)
bet jeigu aš tarkim pamačiau pavyzdį, na ir jis yra mano svajonių tortas ir aš jo noriu kažkokiai savo šventei

tai negi negalima padaryt tokio pačio
nugis mielu telefono skambučiu galima ir antrint ir tretint tuos tortus

čia gi susitarimo reikalas.. man atrodo.. Jeigu sako - maždaug tokį kaip pavyzdys.. nu tai ir gaunas kažkiek kitaip..
Iš Lietuvos emigravo jau ir delfinai...