Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

Šioje temoje diskutuojame apie ekonomišką požiūrį į garderobo formavimą, vadinamas rūbų kapsules, spalvos tipus, bazinius rūbus ir pan.

Sena tema

Trumpai: rūbų kapsulė - tai 5 - 10 rūbų rinkinys, visi kapsulės rūbai yra to pačio stiliaus ir dera tarpusavy spalviškai. Priklausomai nuo gyvenimo būdo gali būti darbo rūbų, laisvalaikio, vakarinių/proginių rūbų, sportinių rūbų ir tt kapsulės. Nereikia maišyti skirtingų kapsulių rūbus. Kiekvienam sezonui sudaromos atskiros kapsulės. Kapsulę pradedame sudarinėti nuo bazinių daiktų ir gausiai papildome aksesuarais. Tuomet iš minimumo daiktų ir maksimumo aksesuarų galima kasdien kurti vis naują drabužių derinį 4u.gif

Žingsniai naujojo garderobo link:
1. nustatome savo spalvinį tipą
2. atsižvelgiant į spalvinį tipą, keičiame šukuoseną ir parenkame keletą makiažo variantų
3. be gailesčio išmetame daiktus, kurie: netinka pagal spalvinį tipa, netinka pagal dydį, net jei jie nauji, ilgai užsigulėjo spintoje ir nesinešioja (išsykrus vakarinius apdarus), „moraliai pasenę“
4. sudarome komplektus iš likusių rūbų, įskaitant avalynę ir aksesuarus
5. sudarome trūkstamų daiktų sąrašą
6. tvarkome rūbų spintą prieš kiekvieną sezoną
7. prieš einant apsipirkti apgalvojame kiekvieną pirkinį iki smulkmenų, o ne griebiame bet ką, kas patiko
8. visada prisimename, kad kiekvienas naujas daiktas turi derėti bent su 3 – 4 turimais daiktais

Kapsulių pavyzdžiai

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
user posted image
user posted image
Atsakyti
Gal reikėtų seną temą pirmiausia baigt g.gif
Atsakyti
gal biggrin.gif
Atsakyti
Leticija, as jau savaite naudoju ta ruzava tusa, tai jokio grauzimo kol kas nera. g.gif Nezinau ar tik man, bet jis prastokai nusivalo. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Leticija @ 2011 07 26, 21:39)
Aciu uz issamu paaiskinima. Dabar man pasakyk, kodel tau per sviesu? Todel, kad vasara naudoji savaimini idegi net tik kunui, bet ir veidui? Ir dar prasom man tundrai paaiskinti, kam tos visos spalvos reikalingos  biggrin.gif



Ne tik vasarą, bet ir ištisus metus naudoju savaiminį kaip kūnui, taip veidui. Vasarą dar daugiau sluoksnių tepu, nei paprastai, kad susidarytų įspūdis, kad kažkiek įdegiau laugh.gif Spalvos:
žalia - neutralizuoja raudonį, spuogams, paraudimams ir pan
rožinė - neutralizuoja mėlį, tamsiems paakiams
kūno spalvos - na kaip korektorius, maskuoja kažkokius defektus. Išradingos merginos darė net kontūravimą tomis trimis spalvomis rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2011 07 27, 07:05)
Ne tik vasarą, bet ir ištisus metus naudoju savaiminį kaip kūnui, taip veidui. Vasarą dar daugiau sluoksnių tepu, nei paprastai, kad susidarytų įspūdis, kad kažkiek įdegiau  laugh.gif Spalvos:
žalia - neutralizuoja raudonį, spuogams, paraudimams ir pan
rožinė - neutralizuoja mėlį, tamsiems paakiams
kūno spalvos - na kaip korektorius, maskuoja kažkokius defektus. Išradingos merginos darė net kontūravimą tomis trimis spalvomis  rolleyes.gif


aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2011 07 27, 08:05)
Ne tik vasarą, bet ir ištisus metus naudoju savaiminį kaip kūnui, taip veidui.

Kam žiemą kūnui savaiminis g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2011 07 27, 07:55)
Kam žiemą kūnui savaiminis g.gif


Oi, cia jau dosntop seniau pasakojo kam ir del ko visa tai daro. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2011 07 27, 08:55)
Kam žiemą kūnui savaiminis g.gif

O kam jis tada vasarą? biggrin.gif
Aš tik žiemą ir tepliojuosi, nes nenoriu atrodyti kaip pamėlus višta, vasarą gi natūralaus įdegio gauna kūnas.
Atsakyti
QUOTE(Šaltmėtė @ 2011 07 27, 09:06)
vasarą gi natūralaus įdegio gauna kūnas.

ne visi gali ir nori natūraliai įdegt rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2011 07 27, 09:14)
ne visi gali ir nori natūraliai įdegt rolleyes.gif

Teisybė, dėl to ir tepliojasi kremu ir žiemą, ir vasarą mirksiukas.gif
aš vasarą įdegu tik tiek, kiek gaunu saulės vaikštinėdama ar važinėdama dviračiu/riedučiais. Deginimosi gulint netoleruoju ir nepakenčiu. ax.gif
Atsakyti