Įkraunama...
Įkraunama...

Crocs - 5 tema

Sena tema

user posted image

user posted image

Atsakyti
QUOTE(Emukas21 @ 2011 07 26, 22:27)
Tai Danijoj , Fam clube, turetu buti dydziu smile.gif

Kiek žiūrėjau, niekur nemačiau. Todėl ir klausiu gal kur konkrečiose parduotuvėse matėt kas smile.gif
Atsakyti
Sveikos, gal kas nesiojate Gretel ? kaip atsirinkti dydi, mano ismera 41, bet kaip matau jie pataria rinktis dydziu didesnius, gal kas is patirties patarsite?beda ta, kad mano peda labai siaura...
Atsakyti
QUOTE(mimoza:) @ 2011 07 26, 18:55)
Aciu uz atsakyma 4u.gif
as nesioju normalu 40, bet koja platoka. Tai kazi ar nebus W10 per siauri g.gif

tai gal vistiek crocsai prasitampo kažkiek g.gif na man tai labai tas modeliukas tinka, vaikštau trečia diena jau thumbup.gif
Atsakyti
sveikutės, neiškentus įsigijau olivia crocsiukus smile.gif , dar iki galo nespėjau su jais susidraugauti....nemaloniai iškart drėksta koja..., po kiek laiko net kliurksėt pradeda.... ohmy.gif unsure.gif. Tai gerai, kad radau išeitį-pėdutes ant pirštukų clap.gif rolleyes.gif, tai galima net visą dieną pralakstyt cool.gif
Atsakyti
Sveikos. Nepykit, jei toks klausimas jau buvo ankstesnėse temose. Dairausi žiemai batų į darbą. Darbas - kasdien vaikščioti po lauką (esu laiškininkė), tad reikia tokių batų, su kuriais žiemą nebūtų šalta ir svarbiausia, kad kojos nesušalptų. Ar galite kokius patvaresnius patarti iš Crocs? 4u.gif Būsiu labai labai dėkinga.
Atsakyti
QUOTE(Blykstė @ 2011 07 27, 23:38)
Sveikos. Nepykit, jei toks klausimas jau buvo ankstesnėse temose. Dairausi žiemai batų į darbą. Darbas - kasdien vaikščioti po lauką (esu laiškininkė), tad reikia tokių batų, su kuriais žiemą nebūtų šalta ir svarbiausia, kad kojos nesušalptų. Ar galite kokius patvaresnius patarti iš Crocs?  4u.gif Būsiu labai labai dėkinga.

Claire, Berryessa, Winter Boot.
Atsakyti
Is senesniu modeliu dar galite paieskoti Nadia , modelis senesni todel kaina pigesne butu , nes jei jums tik darba vaikscioti tai pats tas 4u.gif
Atsakyti

 i 
Skelbimai forume draudžiami.
Atsakyti
QUOTE(smileja @ 2011 07 27, 13:21)
tai gal vistiek crocsai prasitampo kažkiek g.gif na man tai labai tas modeliukas tinka, vaikštau trečia diena jau thumbup.gif


O is kur Jus pirkot? UK ar US?
Atsakyti
QUOTE(mimoza:) @ 2011 07 30, 20:29)
O is kur Jus pirkot? UK ar US?

aš pirkau iš čia ir iš šito pardavėjo:
ebay.com
Atsakyti
QUOTE(sonyyte @ 2011 07 27, 14:54)
sveikutės, neiškentus įsigijau olivia crocsiukus smile.gif , dar iki galo nespėjau su jais susidraugauti....nemaloniai iškart drėksta koja..., po kiek laiko net kliurksėt pradeda.... ohmy.gif  unsure.gif. Tai gerai, kad radau išeitį-pėdutes ant pirštukų  clap.gif  rolleyes.gif, tai galima net visą dieną pralakstyt  cool.gif


man yra si pati problema, negaliu ilgai su jais buti, nes jausmas nemalonus, kazin kodel taip-tikriausiai oras nevaikscioja g.gif
Atsakyti