Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikas ant puoduko (2 tema)

Tęsiam toliau smile.gif

Senoji tema
Atsakyti
Mes jau 2 men be pampersu, bet niekaip iki galo neiseina ismokt. Kartais visa diena su vienais triusikeliais isvaiksto, o kartais nespeju keist, kol vienus skalbiu, jau kiti slapi buna doh.gif
Jei pastoviai nuo vaiko akiu nenuleidi, tai gali suprast, kad jau nori, bet kad pats nueitu i tualeta ar pasiprasytu, tai laaaaabai retai pasitaiko.
Atsakyti
QUOTE(pasakore @ 2011 07 27, 13:37)
Na mums su puoduku nelabai sekasi tongue.gif nors nuo 10men as ji sodinu.. pradzioj sededavo, o dabar kai moka vaikscioti, tai sedi tik ryte, padaro kaku, o visi sysiai pas mus ant zemes buna  doh.gif  ir dar pateskenti ranka butinai reikia  doh.gif gerai kad neturim kilimu, tai isvalyti ne problema, bet kada ateis supratimas daryti viska ant puodo as net neisivaizduoju, rodosi tai dar toli grazu  schmoll.gif


As todel isigijau tualeto sedyne, nes ir nuo puoduko begdavo salin
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo astonja: 27 liepos 2011 - 12:50
mes jau pora menesiu pratinames. pora savaiciu buvo ziaurios. viskas ejo i kelnytes blush2.gif nuo puoduko begte begdavo, ne uz ka nesisesdavo schmoll.gif tada pradejau sodinti ant sano keliu, tarp koju prispaudzi puoduka ir... thumbup.gif

pats dar nesipraso (mums 1m 7 men) bet kaznai sodinant, nelaimiu buna retai. net i miesta vaziuodama nededu sauskelniu (pasiemu atsarginius rubus, ir dziaugiuosi kad dabar vasara tongue.gif ) bet nelaimes retai istinka.

vienu zodziu. jei mano vyrukas prisidaro i kelnytes, tai kaltinu tik save, kad laiku nepasodinau ax.gif o prasytis ismoks tada, kaip ateik laikas tam biggrin.gif
Atsakyti
nu va klausimas, jei imate nemokancius dar normaliai prasytis i miesta, ten istinka beda, tarkim parduotuvej, tai ka darote? juk bala ant grindu ir tt g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tikaram @ 2011 07 27, 16:18)
nu va klausimas, jei imate nemokancius dar normaliai prasytis i miesta, ten istinka beda, tarkim parduotuvej, tai ka darote? juk bala ant grindu ir tt  g.gif

Na, mums dar nepasitaikė. Nes manasis nesiprašo. Net įdomu pasidarė, kaip reiktų susitvarkyti. Na, įsivaizduoju, kad jei tai parduotuvėje (pvz.maximoj) nutiktų, tai greičiausiai vaikas sėdėtų vežime. Tai kažin ar pastebėčiau aš tą balutę, o kad kelnės šlapios - tai gal kur tolėliau paėjus pakeisčiau arba jau išėjus iš parduotuvės. g.gif Iš tikrųjų net nežinau smile.gif Kadangi neteko susidurti - nekoks iš manęs patarėjas smile.gif Tik garsiai mąstau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tikaram @ 2011 07 27, 16:18)
nu va klausimas, jei imate nemokancius dar normaliai prasytis i miesta, ten istinka beda, tarkim parduotuvej, tai ka darote? juk bala ant grindu ir tt  g.gif


Nu mums ir dar taip nera nutike, o parduotuvej daugiausiai su vezimu vaziuojam, tj balos ir mums nebus Parde pas mus prie namu, tj kelios min ir mes namie, kad ir slapiom kelnem smile.gif O jei toliau tj su masina vaziuojam, masinoj ir pakeisciau tas kelnes smile.gif
Cia manau mes taip suktumemes is padeties biggrin.gif
Atsakyti
aha, nu jei su vezimu, o mes tai pesciom varinejam be jokiu ten vezimu po pardas ir siaip kuo daugiau, kad vaiksciotu, tai mane pardoj, kai istiktu beda, tai nzn ir sumisimas ir tt, man buvo vakar pliaze blush2.gif teko uzkast, bet tai nemalonu ir nemandagu kitu atzvilgiu ax.gif tai va ir neskubu be pampio lauke, nes nepraso tik pati namie seda ant puodo ir daro
Atsakyti
QUOTE(Tikaram @ 2011 07 27, 18:49)
aha, nu jei su vezimu, o mes tai pesciom varinejam be jokiu ten vezimu po pardas ir siaip kuo daugiau, kad vaiksciotu, tai mane pardoj, kai istiktu beda, tai nzn ir sumisimas ir tt, man buvo vakar pliaze  blush2.gif  teko uzkast, bet tai nemalonu ir nemandagu kitu atzvilgiu  ax.gif  tai va ir neskubu be pampio lauke, nes nepraso tik pati namie seda ant puodo ir daro


Nu jei as pardej be vezimo, tj doh.gif Nei apsipirkciau, tik lekciau paskui ir susinervinus namo iseitume biggrin.gif Maniskis rankos neduoda, eina ten kur nori doh.gif
O kas liecia tema, tj as dregnu ir paprastu serveteliu nesiojuos visad, pavalyciau ir viskas, juk mazas vaikas, ir didesniems pasitaiko visko, ner ko ciagedytis, juk ne pati apsidirbai biggrin.gif Tada gal butu nemalonu ir nemandagu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo astonja: 27 liepos 2011 - 18:16
QUOTE(Tikaram @ 2011 07 27, 18:49)
aha, nu jei su vezimu, o mes tai pesciom varinejam be jokiu ten vezimu po pardas ir siaip kuo daugiau, kad vaiksciotu, tai mane pardoj, kai istiktu beda, tai nzn ir sumisimas ir tt, man buvo vakar pliaze  blush2.gif  teko uzkast, bet tai nemalonu ir nemandagu kitu atzvilgiu  ax.gif  tai va ir neskubu be pampio lauke, nes nepraso tik pati namie seda ant puodo ir daro

Gal ir nemandagu, bet manau nemandagiau yra pliaže paliktos šiūkšlės, o tai kas organiška - supus smile.gif Suprantu, kad gal nėral abai malonu, bet tikrai ne tragedija smile.gif O man vakar va nutiko. Ėjom jau iš parduotuvės, pusiaukelyje link namų buvom (kelias iki parduotuvės neilgas - apie 5 min.eiti) Mano zuikis, pradėjo tinginiauti, pasiėmiau ji ant rankų ir nešiau namų link, nes reikėjo persirengti, nes vakarėjo, o mes su šortais buvom.. Nešu savo vaiką, o jis man stena.. doh.gif Nu ir nespėjom iki namų, tik pajutau, kad jau prikrovė į kelnes.. doh.gif blush2.gif Atėjom namo, dar kol raktus susiradau - tai visa laiptinė prasmiro fart.gif Gerai, kad niekas tuo metu nėjo biggrin.gif O jei taip parduotuvėje? doh.gif Nelabai būtų kur ir pakeisti, nes parduotuvė nedidelė ir jokio wc nėra. Jei didesniame prekybos centre - tai nuėjus į wc, kaip nors perrengčiau.
Aišku namie nusiprausėm, persirengėme ir dar išėjome pasivaikščioti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(J-u-r-a-t-e @ 2011 07 28, 11:18)
Nu ir nespėjom iki namų, tik pajutau, kad jau prikrovė į kelnes..  doh.gif  blush2.gif Atėjom namo, dar kol raktus susiradau - tai visa laiptinė prasmiro  fart.gif Gerai, kad niekas tuo metu nėjo biggrin.gif O jei taip parduotuvėje?  doh.gif Nelabai būtų kur ir pakeisti, nes parduotuvė nedidelė ir jokio wc nėra. Jei didesniame prekybos centre - tai nuėjus į wc, kaip nors perrengčiau.



tai va apie ka as ir kalbu, kad tie vaikiukai, kurie nemoka pasiprasyti yra be reikalo "skubinami" ir lauke ir kelionej ir parduotuvej be pampio... jiems dar neatejo tas laikas, o mamos norim nezinia ko, as manau, kad pratintis reikia namuose, o ne viesoj vietoj ir kai bus rezultatas tada eit toliau. nes tokios avarijos ir yra rodiklis, kad per anksti, cia mums atrodo normalu, nes tai musu vaikas ir isvis mes vaiku turim, bet kas neturi tai nesupras ir neapsidziaugs ta uzuodes ar pamates.
tiesiog per anksti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Tikaram @ 2011 07 28, 11:39)
tai va apie ka as ir kalbu, kad tie vaikiukai, kurie nemoka pasiprasyti yra be reikalo "skubinami" ir lauke ir kelionej ir parduotuvej be pampio... jiems dar neatejo tas laikas, o mamos norim nezinia ko, as manau, kad pratintis reikia namuose, o ne viesoj vietoj ir kai bus rezultatas tada eit toliau. nes tokios avarijos ir yra rodiklis, kad per anksti, cia mums atrodo normalu, nes tai musu vaikas ir isvis mes vaiku turim, bet kas neturi tai nesupras ir neapsidziaugs ta uzuodes ar pamates.
tiesiog per anksti  ax.gif

Nemanau, kad per anksti. Sutinku, kad nemoka pasiprašyti. Bet koks skirtumas ar su pampiu ar be - jei jau kvapas yra - tai jo niekur nepadėsi.. fart.gif Aš kiek naudojau vienkartines sauskelnes, niekad nenaudojau kvepiančių, tad kai jau prikraudavo - oi kaip nosį riesdavo. Tad aplinkiniai šiaip ar taip užuodžia..
Atsakyti