Įkraunama...
Įkraunama...

Jaunatviniai spuogai

Sveiki,

Labai noreciau pakalbeti apie sia itin svarbia paaugliu problema-jaunatvinius spuogus. Tai va. As pradejau bresti 4-oj klasej, o tai rode jaunatviniai spuogai ant veido. 5-oj klasej jie irgi buvo, o 6-oj jau ju buvo neimanoma atsikratyt verysad.gif
Daznai pastabu gaudavau, bet draugai uzgindavo sakydami, jog ne grozyje esme. Esu labai draugiska, todel spuogai netrukdo bendraut. Bet labai jau man veida gadina tie spuogai, baisus jis cry.gif
Naudoju priemones nuo spuogu, bet nebepadeda. Mama sake, kad po menesiniu viskas praeis, bet va tik pries kelias dienas susirgau pirmojom, spuogai tapo dar didesni ir ryskesni. Tiesa, jie greit pranyksta, bet dar greiciau atsiranda nauju frusty.gif
Labai prasau, gal kas galit padet.help.gif Jau 7-oke greit busiu, o kaip baisi, taip baisi...
Gyvenu sveikai, valgau pilnaverti maista, gyvenam toliau nuo miesto, daug sportuoju, tik kavos reatsykiais pageriu, bet spuogams tai itakos nedaro.. Esu plona-tokia kokia ir turi buti
Atsakyti
Sveika,
Turiu ir aš spuogiuku, bet neperdaugiausiai 4u.gif
O kad jų nebūtu naudoju Garnier veido prausiklį.Padeda.

Gal Tavo priemonės tau netinka.Ir už tai, kad netinka spuogų atsiranda dar daugiau?Kokias naudoji? 4u.gif

Dar patarčiau nueit pas kosmetologę, kad padarytu veido valymą, patars ir kokias priemones naudot.
(aišku, šis "malonumas" nepigus, bet jei jau tikrai labai tragiška situacija..nepagailek šimto litų)
Atsakyti
QUOTE(*Harpija* @ 2011 07 27, 18:48)
Sveika,
Turiu ir aš spuogiuku, bet neperdaugiausiai 4u.gif
O kad jų nebūtu naudoju Garnier veido prausiklį.Padeda.

Gal Tavo priemonės tau netinka.Ir už tai, kad netinka spuogų atsiranda dar daugiau?Kokias naudoji? 4u.gif

Dar patarčiau nueit pas kosmetologę, kad padarytu veido valymą, patars ir kokias priemones naudot.
(aišku, šis "malonumas" nepigus, bet jei jau tikrai labai tragiška situacija..nepagailek šimto litų)


Siaip man nei padeda tos priemones, nei kenkia. Situacija vis tapati. O naudojau as ir prausikli ir krema po jo. Pirmas buvo Eucerin Dermo Purifyer. Naudojau as juos ir ryte, ir vakare. Na gal kas ir pageredavo, bet po nakties ir vel taspats. Kai jis baiges, nusipirkau Clean&Clear Advantage greitai veikianti krema (nes noriu pries juros svente bent kiek apvalyti veida) bet va-iskrito man sia savaite menesines ir tie spuogai tikriausiai kaip PMS veikia. Visa beda ta, kad man tie spuogai ne po visa veida issidesta, o tik ant kaktos ir prie nosies. (nes kadangi mano riebi ir problemine oda ten daugiausiai uzsikemsa oda) Jei kam taip buvo, tai ar po menesiniu tai praejo, ar kaip PMS visad ir kartodavos? Nes man jau nera grazu, kai viduri veido kruva spuogu.. Bet siaip gerai kad jie tik viendieniai. Viena diena ju daug ir dideli, o kita-beveik nesimato.. Tai mane ir guodzia happy.gif
Atsakyti
Naa nežinau, ką bepatart, kai pati tokių problemų neturiu.
O gal naudoji kosmetiką?ir nuo jos tau taip?
O nesitarei su mama? Jos dažniausiai tikrai pagelbsti tokiais atvejais smile.gif
Apie kosmetologę nepagalvoji? rolleyes.gif
Atsakyti
Buvo ir man tokie jaunatviniai spuoga (dabar vėl užėjo, bet dėl užpuolusio streso... )
ką galiu pasakyti, esu įsitikinusi, kad kol nepraeinamas TAS brendimo laikotarpis,tol ir bus spuogai... per tuos metus išbandžiau begales kosmetikos priemonių, ir natūralių ir visokių kitokių. kartais apmažėdavo, bet tikrai niekad neišnyko... Spoguota vaikščiojau apie 6 - 7 metus doh.gif

Galiu pasakyti kas man juos apmažino - pamenu mama nuvesdavo pas kosmetologę, veido valymam, kažkiek apmažėdavo (tuo metu rezultatu džiaugdavausi thumbup.gif ). praėjo tas vadinamasis ,,brendimas" ir jie patys dingo mirksiukas.gif dabar įsigyjau natūralios kosmetikos produktą iš ,,Alverde" man kažkiek padeda, bet juk kiekvienam skirtingai tos priemonės veikia 4u.gif

Sėkmės kovojant su spuogais baubais drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Veja Feja @ 2011 07 27, 23:00)
Buvo ir man tokie jaunatviniai spuoga (dabar vėl užėjo, bet dėl užpuolusio streso... )
ką galiu pasakyti, esu įsitikinusi, kad kol nepraeinamas TAS brendimo laikotarpis,tol ir bus spuogai... per tuos metus išbandžiau begales kosmetikos priemonių, ir natūralių ir visokių kitokių. kartais apmažėdavo, bet tikrai niekad neišnyko... Spoguota vaikščiojau apie 6 - 7 metus  doh.gif

Galiu pasakyti kas man juos apmažino -  pamenu mama nuvesdavo pas kosmetologę, veido valymam, kažkiek apmažėdavo (tuo metu rezultatu džiaugdavausi  thumbup.gif ). praėjo tas vadinamasis ,,brendimas" ir jie patys dingo  mirksiukas.gif dabar įsigyjau natūralios kosmetikos produktą iš ,,Alverde" man kažkiek padeda, bet juk kiekvienam skirtingai tos priemonės veikia  4u.gif

Sėkmės kovojant su spuogais baubais  drinks_cheers.gif


Aha, digo..
Bet nesinori artimiausiusi septynis metus vaikščios spuoguotaii biggrin.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Harpija* @ 2011 07 27, 22:17)
Naa nežinau, ką bepatart, kai pati tokių problemų neturiu.
O gal naudoji kosmetiką?ir nuo jos tau taip?
O nesitarei su mama? Jos dažniausiai tikrai pagelbsti tokiais atvejais smile.gif
Apie kosmetologę nepagalvoji? rolleyes.gif


Tariausi. Sake po mmm pranyks, bet kazkaip bijau kad jie man netaptu PMS ir kas menesi tai vos ne isbertu..
O del kosmetikos tai tikrai nenaudoju schmoll.gif Nei mama leidzia, nei dazytis moku, o issiterliuzinus as tikrai nevaiksciosiu. doh.gif Juk ne maza esu, zinau kaip kenkia ir uzkemsa oda.
Na del kosmetologes palauksiu. Pas mus dabar ir taip remontas vyksta (mano kambari pertvarko), tai nelabai noriu prasyti, ir taip jau del manes kaip stengias blush2.gif O ir nepigi ta protsedura g.gif
O mama tikrai jau nebegelbsti. Pati nezino ka daryt. Na bet dabar lauksiu. Gal susitvarkys man viskas, o jei jau ne-mociute skolinga paslauga lotuliukas.gif

p.s.
Gal kas kokiu naturaliu priemoniu zinot? Kaiptik vasara, daug gamtoj gerybiu, galesiu viska isbandyt thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *kapucino*: 28 liepos 2011 - 17:43
QUOTE(*kapucino* @ 2011 07 28, 18:42)
Tariausi. Sake po mmm pranyks, bet kazkaip bijau kad jie man netaptu PMS ir kas menesi tai vos ne isbertu..
O del kosmetikos tai tikrai nenaudoju schmoll.gif  Nei mama leidzia, nei dazytis moku, o issiterliuzinus as tikrai nevaiksciosiu. doh.gif  Juk ne maza esu, zinau kaip kenkia ir uzkemsa oda.
Na del kosmetologes palauksiu. Pas mus dabar ir taip remontas vyksta (mano kambari pertvarko), tai nelabai noriu prasyti, ir taip jau del manes kaip stengias blush2.gif  O ir nepigi ta protsedura g.gif
O mama tikrai jau nebegelbsti. Pati nezino ka daryt. Na bet dabar lauksiu. Gal susitvarkys man viskas, o jei jau ne-mociute skolinga paslauga lotuliukas.gif

p.s.
Gal kas kokiu naturaliu priemoniu zinot? Kaiptik vasara, daug gamtoj gerybiu, galesiu viska isbandyt thumbup.gif


Zinau, kad gerai padeda sutraukt poras kiausinio baltymo kauke. thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Geriau nueikit pas dermotologę, o ne kosmetologę wink.gif Yra tikrai gerų tepaliukų, kurie kažkiek padeda mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Harpija* @ 2011 07 28, 18:54)
Zinau, kad gerai padeda sutraukt poras  kiausinio baltymo kauke. thumbup.gif  thumbup.gif


O kaip ta kauke pasidaryt? Tiesiog atskirt kiausinio tryni nuo baltybo ir baltyma ant veido? O cia vistos kiausinio?
Zinau ir as tokia kauke, bet dar nebandziau. Yra knygoj mergaite tokia patarima savo mamos dave-isspaudi puse citrinos, avokada ir trupyti vandens. Viska ismaisai ir uzdedi kauke 10 minuciu ant veido. Nu dar nebandziau, bet artimiausiu metu ruosiuos isbandyt thumbup.gif
O gal zinot kokiu slepemuju kremu? Kazkoks zinau yra, bet nezinau koks tiksliai. Ten tipo gydomasis kremas, kurio spalva kaip veido (tik atitaikyt reikia) ir slepia, ir gydo, tik nezinau kur toki liuks kremuka rasti. Gal kas zinot? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*kapucino* @ 2011 07 29, 19:17)
O kaip ta kauke pasidaryt? Tiesiog atskirt kiausinio tryni nuo baltybo ir baltyma ant veido? O cia vistos kiausinio?
Zinau ir as tokia kauke, bet dar nebandziau. Yra knygoj mergaite tokia patarima savo mamos dave-isspaudi puse citrinos, avokada ir trupyti vandens. Viska ismaisai ir uzdedi kauke 10 minuciu ant veido. Nu dar nebandziau, bet artimiausiu metu ruosiuos isbandyt thumbup.gif
O gal zinot kokiu slepemuju kremu? Kazkoks zinau yra, bet nezinau koks tiksliai. Ten tipo gydomasis kremas, kurio spalva kaip veido (tik atitaikyt reikia) ir slepia, ir gydo, tik nezinau kur toki liuks kremuka rasti. Gal kas zinot? mirksiukas.gif


Taip, atskirt baltyma nuo trynio ir uzsitept baltyma 4u.gif Taip, is vistos kiausinio biggrin.gif
gal turejai omenyje maskuojamasis piestukas?
Jis uzmaskuojaa ir tuo apciu gydo 4u.gif
(maskuoja kaip pudra, ar kazkas panasaus
Atsakyti
Tik nepersistenk su kosmetologe. Sugadino ji man veidą, čiulpdama iš manęs pinigus. Eidavau pas ją kas mėnesį, o ji ką, nieko nesakė, kad blogai, tik traukė pinigus. Dabar visas veidas randuotas.

Eik pas dermatologę, naudok tepalus cinko pagrindu. Tepk molio pagrindu pagamintas kaukes, geriau natūralias molio kaukes. Ir maitink veidą kremais, neklausyk, jei tau kas nors sakys, kad spuoguotos odos negalima maitinti. Maitink ir drėkink.

Ir šiaip, kad ir kaip nemalonu, bet bėrimai nesibaigs kol nesibaigs brendimas.
Atsakyti