Įkraunama...
Įkraunama...

Lieknėjam po gimdymo

Sveikos,

Gal galite pasidalinti patirtimi. Po truputi baiginėju maitinti pati lelka ir iškylo toks klausimas, ar nepradės man dabar kg augti? Kaip jums buvo? Ar pradėjote ypatingai mažinti porcijas? g.gif
Atsakyti
Nemanau, kad jau cia imtu ir pradetu ziauriai dideti, man pradejo dideti po 5 men po gimdymo, nes is aktyvaus gyvenimo budo sis tapo pasyvus, nors maitinau 1.5 metu. Grynai nuo buvimo namie ir vadziu paleidimo.
Jei tu klausi nuo hormonines puses,t.y. ar del hormonu pokyciu baigus maitint tai nemanau.
Atsakyti
Aš tai pagimdžiusi svėriau 1 kg. mažiau nei prieš pastojimą..maitindamam vaikutį 6 mėn. pasunkėjau 2 kg., o nustojus maitinti krūtimi dar 6 kg. užsimečiau blush2.gif Įpratau valgyti, kad "pienuko būtų" ir kad vaikui jis daugiau gero duotų, o po to pamiršau, kad jau niekam to mano pienuko nereikia...Ačiū, kad tie prisiminimai jau praeityje..bet pasistengti reikėjo reikėjo, kad numest tuos kg.
Atsakyti
Aš tai po gimdymo numečiau gal kokius 5kg., o maitindama dar 5kg tongue.gif Žodžiu, valgiau tikrai ne sveikuolišką maistą ir daug, o svoris krito, nes mano mažoji labai valgi, naktį kas 2-3 val. keliasi valgyti blink.gif Tai dabar, kai nebemaitinu, tai net bijau valgyti, atrodo, tuoj pradėsiu pūstis, o labai jau nesinori g.gif
Atsakyti
as dar maitinu ir svoris iki siol krito, bet dabar jau menesiukas -stop cry.gif ir neisivietos...o liko dar pliuse..
Atsakyti
Dar kaip atauga, bent man taip ir buvo.Per neštumą priaugau 18kg, po gimdymo atvažiavau namo be 15kg,per 3mėn dar 6 numečiau,po 6mėn pogimdymo su mano 181cm svėriau 60kg,net baisu žiūrėt buvo,krutinė iš D - B pasidarė blink.gif Maitinau iki 3metų,tai žinokit kai nustojau maitint po mėnesio pastorėjau 6 kg, buvau tokia patenkinta, bet kur ten - svoris augo ir dar iki šiol auga(po maitinimo pastorėjau 20kg cry.gif )Baisu cry.gif Tai va tokia liudna istorija su tuo maitinimu...
Atsakyti
Violetik, tu tikrai labai nuraminai blink.gif Man irgi matinat ziauriai krito svoris, vyras net distrofike pradejo vadinti tongue.gif Bet dabar jau neramu darosi g.gif
Dabar toks netaktiskas klausimelis- o tu daug valgai? kazka riboji?
Atsakyti
Man po gimdymo svoris atsistate kazkur po 3 menesiu. Vaika labai daznai maitindavau, be to pirmus 3 menesius savo mityba labai priziurejau, nes vaikui labai pute pilvuka, o man daktare isvardino maista nuo kurio pucia pilva tai kad mano racione liko beveik vien dietinis maistas. Baigus maitinti svoris liko toks pats kaip iki gimdymo ir kol kas nesikeicia.
Atsakyti
QUOTE(Laurinta @ 2005 02 18, 14:06)
Sveikos,

Gal galite pasidalinti patirtimi. Po truputi baiginėju maitinti pati lelka ir iškylo toks klausimas, ar nepradės man dabar kg augti? Kaip jums buvo? Ar pradėjote ypatingai mažinti porcijas? g.gif


jeigu buciau valgiusi tiek, kiek maitindama valgiau, tikrai daugiau but priauge kg.

maitindama sukudau zhiauriai, sveriau 48, ir atrodziau kaip nusiserus kate doh.gif o valgiau kiek norejau, deja, ne ka norejau (lialkos pilviuko reikalai) biggrin.gif nustojus maitint po truputi ataugo 4kg - tikrai ne bumbt iskart ir yra. porcijas teko apmazint, bet tikrai ne ziauriai.
manau, pastebesi, jeigu prades augti svoris, ir kazko griebses. juk neatsitiks tai per nakti. kiekvienai skirtingai nutinka su tais svorio priaugimais.
geriausia dieta - stengtis nepriaugt tongue.gif tongue.gif tongue.gif
Atsakyti
Aš priaugau 3 kg, bet negaliu sakyti, kad nuo nutraukto maitinimo schmoll.gif Tiesiog valgyt pradėjau dauiau ir ypač vakarais doh.gif Ai visokie PMSai prasidėjo, tipo savęs gaila ir +3kg blink.gif ohmy.gif
Atsakyti

Bemaitindama numečiau 7kg.Baigus maitinti(jau 5 mėn.)priaugau 2kg.,bet todėl,kad pradėjau visokį šlamštą į skrandį kišti.Dabar jau dvi savaites bandau mažiau valgyt ir mesti lašinukus,bet cry.gif kažkodėl nenori manęs palikti mano riebaliukai.O vasara jau ne už kalnų....
Atsakyti
QUOTE
Violetik, tu tikrai labai nuraminai  Man irgi matinat ziauriai krito svoris, vyras net distrofike pradejo vadinti  Bet dabar jau neramu darosi 
Dabar toks netaktiskas klausimelis- o tu daug valgai? kazka riboji?

Dabar tai stengiuosi valgyt mažiau, bet kol maitinau, tai valgiau labai daug ir ko norėjau(kadangi nestorėjau), o per 3 metus skrandis priprato,ir po maitinimo valgiau tiek pat, dėl to taip ir pastorėjau(visas maistas ėjo ne pieno gaminymui, o kūnui cry.gif ),tai va po maitinimo jau praėjo daugiau nei metai, o numest svorį tikrai labai sunku(neturiu valios - vis nuo pirmadienio sad.gif )Be to labai mėgstu saldumynus sad.gif Aš manau jei po maitinimo būsit pasiruošę tam, kad reikia save apribot, nes priaugsit svorio(aš to nežinojau,tai valgiau daug, kol draugai nepradėjo juokaut, kad gal broliuko laukiame verysad.gif ), tai neturėtumėt ženkliai pastorėt mirksiukas.gif
Atsakyti