Įkraunama...
Įkraunama...

Chicco S3 ar Bebe Conforf High Trek

Niekaip negaliu apsispręsti, kuri vežimėlis būtų praktiškai ir patogiau vaikučiui žieminukui.
Kviečiu pasidalinti patirtimi smile.gif

Pati turėjau Bebe confort Kart +Prelud, paaugus vaikučiui pirkom Chicco S3, abiem vežimais likau labai patenkinta.
Chicco buvo manevringesnis ir lengvesnis, Prelud lopšys labai erdvus...
Atsakyti
Jei naudojot abieju firmu vezimelius, gal nebus labai sunku apsisprest. O masinos bagazine didele? Gal toks kriterijus High Treka is pasirinkimo saraso isbrauktu? Nes kiek esu macius atrodo, kad chicco kompaktiskiau susilanksto.
Atsakyti
as turejau abu,bet patenkinta likau tik chicco s3 wub.gif
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2011 07 28, 16:54)
as turejau abu,bet patenkinta likau tik chicco s3 wub.gif


O kodėl? Kiek ilgai miegojot chicco lopšyje? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Karmen @ 2011 07 28, 15:27)
O kodėl? Kiek ilgai miegojot chicco lopšyje? 4u.gif

abu naudojau,kaip sportinius blush2.gif

trekas man buvo labai nestabilus,tikras tarskalas, vaziuoji ta sedima dali visa kratosi doh.gif o ir dydelis vaikas jame nekaip atrodo, ir nepatogiai jam, gulima dalis savotiska,man visai jinai schmoll.gif medziagos ju prastos..nu bebe confort kiek turejau nei vienas vezimas nepatiko

O chicco fainuolis, wub.gif dydelis vaikas jame jauciasi kuo puikiausiai,medziagu kokybe labai gera, vezimas tvirtesnis, daug kompaktiskesnis man jis ax.gif lengvas,labai patogiai rieda wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erikiuxxx: 28 liepos 2011 - 15:54
Taip pat skaičiau, kad emuka turėjot. Jis jums nebuvo per griozdiškas, jie be galo gražūs, ypač tie balti, bet kažkaip pagalvojau,kad sunku būtų su tokiu dideliu ir į mašiną ir laiptais nešti (pas mus nėra lifto). ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Karmen @ 2011 07 28, 19:19)
Taip pat skaičiau, kad emuka turėjot. Jis jums nebuvo per griozdiškas, jie be galo gražūs, ypač tie balti, bet kažkaip pagalvojau,kad sunku būtų  su tokiu dideliu ir į mašiną ir laiptais nešti (pas mus nėra lifto). ax.gif

aha turejom wub.gif
zinokit ne visi jie griozdiski, as kadangi pati maza esu blush2.gif o ir tasydavau is antro auksto, masina nedydele..tai pasirinkau City Cross, tikrai ne dydesnis uz treka biggrin.gif rolleyes.gif labai dailus, nedydukas,bet jau patogumas wub.gif siulyciau nuvaziuoti apziureti gyvai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2011 07 29, 00:16)
aha turejom  wub.gif
zinokit ne visi jie griozdiski, as kadangi pati maza esu  blush2.gif o ir tasydavau is antro auksto, masina nedydele..tai pasirinkau City Cross, tikrai ne dydesnis uz treka  biggrin.gif  rolleyes.gif labai dailus, nedydukas,bet jau patogumas  wub.gif siulyciau nuvaziuoti apziureti gyvai  wub.gif


Tai, kiek supratau, jūs vienareikšmiškai emuka rinktumėtės, bent jau kol leliukui reikalingas lopšiukas? ax.gif
O gal jūs pamenat emuko lopšio ilgį ir plotį?

Chicco yra +/- 75-78 cm., Windoo taip pat, prelud apie 80 ir daugiau, bet gerokai platesnis ir erdvesnis už windoo.
Na einu pasidairyti city cross ... smile.gif
Atsakyti
Jeigu į jūsų pasirenkamus variantus įeina ir emukas, tai imkit tik jį wub.gif
Atsakyti
Na iki šiol abejojau, bet labai daug gražių atsiliepimų apie juos skaičiau, man su sėdimom dalim jie nekaip atrodo schmoll.gif , o lopšiukai tai wub.gif

Arba ir chicco ir ema reiks nusipirkti blush2.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Karmen @ 2011 07 29, 14:36)
Na iki šiol abejojau, bet labai daug gražių atsiliepimų apie juos skaičiau, man su sėdimom dalim jie nekaip atrodo schmoll.gif , o lopšiukai tai  wub.gif

Arba ir chicco ir ema reiks nusipirkti blush2.gif  rolleyes.gif

sedima dalis tikriausiai daug kam nepatinka, bet ji patogi kol vaikiukas meiga, pvz iki 1-1,5m, stogas dydelis, pilnai gulima wink.gif
o jai nepatinka,tai galima vezimuka parduoti ir tada jau pirkti pvz chicco s3 tik sportinuka wub.gif

ilgio nepamenu,bet mes city korg lopsiuke tam mazesniam gulejom beveik iki 8men wub.gif
Atsakyti
Gal kas galetu parasyti iki keliu menesiu gulejote windoo, prelude ir chicco lopsiukuose ax.gif ?
Atsakyti