Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynos Klaipėdoje

Pakrikštijom šeštadienį kūdikėlį Marijos Taikos Karalienės bažnyčioje. Labai laukėme šios šventės. Tik likau priblokšta kunigo netaktiškumu. Sugadino visą šventę. Dievu tikėsiu ir toliau,bet kunigų paslaugų atsisakau. cry.gif cray.gif cry.gif
Atsakyti
QUOTE(agniba @ 2005 04 26, 11:24)
Pakrikštijom šeštadienį kūdikėlį Marijos Taikos Karalienės bažnyčioje. Labai laukėme šios šventės. Tik likau priblokšta kunigo netaktiškumu. Sugadino visą šventę. Dievu tikėsiu ir toliau,bet kunigų paslaugų atsisakau. cry.gif  cray.gif  cry.gif





Mes taippat krikštijom savo pagrandukę šioje bažnyčioje balandžio 16d.Ilgai ruošėmės ir laukėm šios šventės.Bet taippat kaip ir jūs likom priblokšti kunigo netaktiškumu.Aplamai nelabai supratom jo replikas ir juokelius.Ir dar kaip tyčia vaikas beveik visą laiką verkė.Ir tik tada kai jau pradėjo klykti tik tada kunigas leido iš krikšto mamos paimti vaiką man.Šiaip liepė laikyti krikštamotei.Ir visai nesvarbu,kad vaikas verkia cry.gif cry.gif cry.gif Tikriausiai tas pats kunigas buvo kaip ir pas jus.
Atsakyti
O mes bandysim krikštyti Kretingoje 4u.gif
Atsakyti
Mane pakvietė i kumas,ir ta mergaite žadame ktikštyti Taikos karalienes bažnyčioje g.gif
Atsakyti
Jergutėliau- tai kas toje bažnyčioj vyksta blink.gif Mes ten ruošiamės krikštyti- tai daba ir išsigandau , nu prašau info, gal kunigėlį reik kitą pasikeist g.gif
Atsakyti
NEPASLAPTIS, MUS KRIKŠTIJO KUNIGĖLIS ANTANAS MAČIUS schmoll.gif
Atsakyti
Mus tas pats
Atsakyti
O tai kas atsitiko unsure.gif Gal toks žmogaus būdas, ar specialiai replikavo?
Atsakyti
Mes savo vaiką per Kalėdas krikštyjome Šv. Juozapo bažnyčioje, čia toje, kuri yra Simonaitytės gatvėje. Esame labai patenkinti, viskas buvo super clap.gif O dėl Taikos karalienės bažnyčios ne vieną kartą esu girdėjusi nusiskundimų. Ten kunigai bando savo tvarką įvedinėti, kurios kitos bažnyčios nalabai paiso.
Atsakyti
Nu tai plačiau papasakokit, panos - ko tikėtis??? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Žemaitė @ 2005 05 25, 14:38)
Nu tai plačiau papasakokit, panos - ko tikėtis??? g.gif

Sunku net papasakoti. Tiesiog kabinėjosi prie žodžių, stovėsenos, rankų laikymo, atsakymų (nes nebuvo davatkiški, o žmogiški). Šventę sugadino kaip reikiant. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(dita3 @ 2005 04 30, 22:49)
Mes savo vaiką per Kalėdas krikštyjome Šv. Juozapo bažnyčioje, čia toje, kuri yra Simonaitytės gatvėje. Esame labai patenkinti, viskas buvo super clap.gif O dėl Taikos karalienės bažnyčios ne vieną kartą esu girdėjusi nusiskundimų. Ten kunigai bando savo tvarką įvedinėti, kurios kitos bažnyčios nalabai paiso.

Sveikinu!!! thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Didžiąją mes krikštijom taip pat šv. Juozapo bažnyčioje. Šventė buvo liuks!
Atsakyti