Įkraunama...
Įkraunama...

Aukšta mergina + aukštakulniai?

Nežinau, ar temą patalpinau vietoje, bet kompleksų skyrelio šiame forume gal nėra, o aukštakulniai juk aprangos dalis 4u.gif
Taigi, noriu iškelti savo kasdienę problemą - esu aukšta, ~178 cm ūgio mergina, beprotiškai bijanti išeiti į gatvę su aukštesniais, nei 3 cm pakulne, batais biggrin.gif Vis stebiu su pavydu paneles, kurios yra žemesnio ūgio ir žingsniuoja su nerealaus gražumo aukštakulniais wub.gif Ir kartais atrodo, spjausiu į viską: kad būsiu aukštesnė už belenkiek vyrų (moterų - tuo labiau), kad galbūt atrodysiu kaip žirafa ir t.t. Lekiu sau laiminga pirkti kokių nors gražuolių ir tik apsimovus vėl nusprendžiu, kad nelemta man jų nešioti... verysad.gif
Tad įdomi jūsų nuomonė šiuo klausimu smile.gif Ar gražu aukšta mergina + aukštakulniai? Ar tai baisumo viršūnė? biggrin.gif Ir ar jūs, aukštaūgės, juos dėvite ar tik pasigrožite iš šono?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rawwwrrr: 30 liepos 2011 - 14:14
aš nesu aukšta mergina (167cm) taip pat myliu aukštakulnius... wub.gif

man laabai gražu aukštos - jūsų ūgio ar pan - panelės ir aukštakulniai joms nemaišo, svarbu kad vyrukas šalia nebūtų žemesnis mirksiukas.gif biggrin.gif
pati norėčiau būti tokio ūgio, kaip jūs.... thumbup.gif

manau drąsiai nešiokit jum patinkančius batus, nėra čia ko kompleksuoti mirksiukas.gif
kuo ilgesnės kojos, tuo gražiau wub.gif
Atsakyti
Mano ugis 175 cm bet mielu noru nesioju aukstakulnius. smile.gif
Atsakyti
Sveikos,

mano situacija tokia pati, esu 178cm, parduotuveje visada atkreipiu demesi i aukstakulnius, turiu nemazai ir nusipirkusi ( kulniuko aukstis svyruoja nuo 7cm-12cm), bet vistiek jauciuosi nemaloniai su jais isejus i gatve, doh.gif siaip visi sako, kad labai graziai atrodo, tinka ir t.t, is salies auksta mergina su aukstakulniais atrodo gerai, bet pati jais apsievusi jauciuosi galva aukstesne uz visus doh.gif manau mum reikia keisti poziuri, esam aukstos, ilgakojes, o aukstakulniai kojas dar labiau padailina. wub.gif cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo marsule: 30 liepos 2011 - 15:51
QUOTE(marsule @ 2011 07 30, 17:50)
Sveikos,

mano situacija tokia pati, esu 178cm, parduotuveje visada atkreipiu demesi i aukstakulnius, turiu nemazai ir nusipirkusi ( kulniuko aukstis svyruoja nuo 7cm-12cm), bet vistiek jauciuosi nemaloniai su jais isejus i gatve, doh.gif  siaip visi sako, kad labai graziai atrodo, tinka ir t.t, is salies auksta mergina su aukstakulniais atrodo gerai, bet pati jais apsievusi jauciuosi galva aukstesne uz visus doh.gif manau mum reikia keisti poziuri, esam aukstos, ilgakojes, o aukstakulniai kojas dar labiau padailina.  wub.gif  cool.gif



Sutinku drinks_cheers.gif Mano ūgis lygiai toks pats. Gerai, kad bent vyras aukštas thumbup.gif

Aukštakulnius tiesiog dievinu wub.gif
Atsakyti
Mano ūgis 177cm.nešioju aukštakulnius,kai tik noriu.Aukščiausias kulnas,su kuriuo su mielu noru vaikštau-turbūt apie 13-14 cm. smile.gif Vaikštau ir kaifuoju,kojos iki kaklo lotuliukas.gif
Atsakyti
Man labai gražu aukštaūgės su aukštakulniais thumbup.gif tad, jei tik jums patinka, avėkit ir nekompleksuokit mirksiukas.gif
Atsakyti
Man irgi labai grazu ausktauges su aukstais kulnais 4u.gif Nors pati 166 biggrin.gif
Atsakyti
Siulau maziau ziureti kaip kiti atrodo ir paisyti kitu nuomoniu. smile.gif
Man tai grazu aukstauges su aukstakulniais thumbup.gif iskarto isskirtinai atrodo smile.gif
Mano viena drauge irgi panasaus ugio kaip tu,ir vaiksto su aukstakulniais galva iskelusi thumbup.gif Taip ir tu daryk smile.gif Auksta mergina didelis privalumas smile.gif
Pati esu vidutinio ugio - 1.73 , bet nesioju aukstakulnius.Kartais bunu aukstesne uz savo vaikina,bet nei vienas nekompleksuojam ax.gif Abiem grazu smile.gif
Atsakyti
Jungiuosi prie aukštų su aukštakulniais smile.gif Beje, kai kuriems vyrams net labai patinka, kai aukšta moteris staiga dar "išauga", tada apkabint žemiau liemens galima biggrin.gif
Atsakyti
Labai artima tema asmeniskai ir man. 4u.gif

Raaawr, beskaitant jusu posta toks jausmas, kad as rasyciau jusu vietoje:) Esu panasaus ugio ir ta pati problema, asmeniskai man tai kazkiek ir skaudi tema, nes as negaliu ramiai praeiti po 11-14cm aukstakulnius, toks jausmas, kad buciau zemesne as juos nesiociau ir nesiociau blink.gif Ir su pavydu ziuriu i moteris, paneles vaikstanciais su aukstakulniais, nes realiai pati uzsidejus nesijauciu geai, toks jausmas, kad esu auksciausia pasaulyje lotuliukas.gif Na esannt progoms renkuosezymiai mazesnius kulnus, bet siaip buvo atveju kai aveau tikrai aukstus, tai sakau nesijauciu itin gerai, bet paguoda, kad dar yra aukstu vyru thumbup.gif Na bet paskaicius temuke gal vertetu susimastyt ir daugiau atziveltgi i save? bigsmile.gif Ko AS NORIU! ir nekompleksuoti rolleyes.gif doh.gif
Ir man ta pati problema atrodo nu spausiu i viska, juk AS tpo noriu, bet vel pasigroziu batais ir taip at pagalvoju verysad.gif verysad.gif nu nelemta gal doh.gif
Atsakyti
Aš 1.70 ir ankščiau su aukštakulniais jaučiausi "per aukšta",bet dabar supratau,kad kvaila,nes vistiek bent vyrai vistiek būna aukštesni,o jums siūlau nekompleksuoti juk pagalvokit visos manekenės yra maždaug jūsų ūgio ir net aukštesnės,bet joms net privalu nešioti aukštakulnius ir niekam tai neatrodo keista kaip tik netgi labai gražu drinks_cheers.gif 4u.gif
Atsakyti