Įkraunama...
Įkraunama...

Banko sąskaitos online saugumas

Sveiki,

Turiu beda,kad pries menesius budama lt buvau vienoje interneto kavineje.ten pasijungiau prie banko saskaitos online,nes labai reikejo,pakeiciau slaptazodi.Noreciau suzinoti,ar imanoma,kad kasnors paskui galejo prisijungti prie mano saskaitos?visi pinigai tureti yra indeliuose,niekam jokiu duomenu ar kodu korteles neesu davusi,history istryniau isejusi,bet dabar bandau ieiti i saskaita ir man sako,neteisingas slaptazodis..Gal pamirsau..skambinau bankui,bet jie telefonu man negali suteikti jokios informacijos,dabar esu uzsienyje.kas ismanote,gal galite patdeti?
Atsakyti
man regis, kad esant ne lietuvoje neleidzia prisijungti prie saskaitu, reikia tureti kodu generatoriu(ar kaip jis ten vadinasi) bent man taip buvo smile.gif
Atsakyti
ziurint koks prisijungimas. Jeigu su korteliu kodais, o ne tik su slaptazodziu paprastu tai neimanoma, bet jeigu tik su slaptazodziu paprastu tai laisvai galejo
Atsakyti
Pabandyk ko iš artimųjų paprašyti, kad prisiregistruotų LT ir pažiūrėsi ar jiems prisijungė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(angelinka @ 2011 07 30, 18:57)
Sveiki,

Turiu beda,kad pries menesius budama lt buvau vienoje interneto kavineje.ten pasijungiau prie banko saskaitos online,nes labai reikejo,pakeiciau slaptazodi.Noreciau suzinoti,ar imanoma,kad kasnors paskui galejo prisijungti prie mano saskaitos?visi pinigai tureti yra indeliuose,niekam jokiu duomenu ar kodu korteles neesu davusi,history istryniau isejusi,bet dabar bandau ieiti i saskaita ir man sako,neteisingas slaptazodis..Gal pamirsau..skambinau bankui,bet jie telefonu man negali suteikti jokios informacijos,dabar esu uzsienyje.kas ismanote,gal galite patdeti?

Todėl aš niekada niekur nesijungiu prie banko sąskaitos iš svetimo kompiuterio. Net darbe niekada schmoll.gif Per skubėjimą ar išsiblaškymą dar ką nors ne taip padarysiu blush2.gif
Atsakyti