Įkraunama...
Įkraunama...

Laimo liga

Man nustatė Liamo ligą. 20 dienų gėriau Doksiciklina po 1 tabletę du katrus dienoje. Bet ta raudona dėmė nepraėjo. Po vaistų suvartojimo liga persimetė į sąnarius. Dabar išrašė Ospamoksą po 1 tab. 3 katrus dienoje. Dar paskyrė Tavegil ir Nistatin. Nelabai suprantu kam jie, nes kai perskaičiau info. lapelius, tai pasirodė, kad vieni nuo alergijos (kurios neturiu), o kiti nuo burnos kandidamikozės pagrinde (šitos irgi neturiu, bet suprantu kad nuo Ospamokso gali atsirasti). Norėčiau juos kuo nors pakeisti, nes nesinori organizmo varginti dviejų rūšių antibiotikais ir šitaip apkrauti kepenis. Pvz. Nistatiną manau puikiai pakeistų Citroseptas, o dėl Tavegil g.gif ........ ar apskritai jis reikalingas? O jei reikalingas, gal galima juos pakeisti kokiais naujos kartos vaistais pvz. Claritin?
Ir dar. Kiek suprantu man ne pro šalį būtų pagerti "gerųjų" bakterijų. Šiuo atveju tinka tik Linex. Kada man jį gerti ir kokiais kiekiais?
Ačiū.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Atėnė: 09 kovo 2006 - 09:52
Nenorėčiau reguliuoti kito gydytojo paskirto gydymo.

Linex paprastai skiriamas 1-2 kaps. 3 kartus per dieną. Gydymo trukmė individuali.
Atsakyti