Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjos Vilniuje

Laba diena,

Gal kas žino Vilniuje gera būrėja, kuri neimtų didelius pinigus ir būtų patikima?

Ačiū
Atsakyti
QUOTE(kinaze @ 2011 08 01, 14:14)
Laba diena,

Gal kas žino Vilniuje gera būrėja, kuri neimtų didelius pinigus ir būtų patikima?

Ačiū



Yra tema "burejos Vilniuje", tenai galite issirinkti smile.gif Tik perskaitykite tema smile.gif
Atsakyti
Sveikos mielosios. Noreciau pratesti sia tema, nes ji yra viena populiariausiu smile.gif . Tikiuosi, kad busit tokios pacios aktyvios kaip ir praeituose forumuose biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(Lialondra @ 2011 08 01, 15:17)
Yra tema "burejos Vilniuje", tenai galite issirinkti smile.gif Tik perskaitykite tema smile.gif



ta tema jau uzdaryta..
siulau toliau kalbeti cia.

turiu klausima kada reikia skambinti, kad uzsiregistruoti Galinai ( z. ezeru) ar Virginijai (perkunk)??? ten kazkaip is ryto kasdien, ar kaip???
aciu labai!
Atsakyti
QUOTE(paperdoll @ 2011 10 12, 12:03)
ta tema jau uzdaryta..
siulau toliau kalbeti cia.

turiu klausima kada reikia skambinti, kad uzsiregistruoti Galinai ( z. ezeru) ar Virginijai (perkunk)??? ten kazkaip is ryto kasdien, ar kaip???
aciu labai!

Manau padoriu metu skambinti, aisku,kad ne pirmiesiems gaidziams sugiedojus ir ne nakti. Darbo valandomis, bent as taip darau. Pati pagalvoju, ar noreciau, kad mane skambutis prikeltu anksti arba trukdytu ramu vakara. Tai tiek. smile.gif
Atsakyti
na gi ne, yra kazkoks butent registracijos laikas pas juos. rodos penktadieni nuo 8 iki 9, kazkoks tokio.... m?
Atsakyti
na vel, vel pavelavau uzsirasyti pas Virginija. Ji uzraso penktadieniais nuo 7 val. ryto, kitai savaitei jau vietu nera sad.gif
Atsakyti
Siandien buvau pas bureja Sveta. telefonu kalbant susidaro labai griezto zmogaus ispudis, bet realybeje priesingai. labai nuosirdi, maloni, draugiska. jauciausi tarsi pas drauge. puikiai nusake esama situacija. patare kaip tureciau elgtis,kad pasiekciau norima rezultata, nusake ateiti.labai rekomenduoju. jau dvi drauges pas ja uzsirase ax.gif kainuoja nuo 40 iki 50lt. kiek nori,tiek palieki, matosi kad ne del pinigu buria.gabijos g. 75-4 ; tel 867273561 p.s.tikrai dar ne karta pas ja keliausiu smile.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Izabele333 @ 2011 10 17, 18:06)
Siandien buvau pas bureja Sveta. telefonu kalbant susidaro labai griezto zmogaus ispudis, bet realybeje priesingai. labai nuosirdi, maloni, draugiska. jauciausi tarsi pas drauge. puikiai nusake esama situacija. patare kaip tureciau elgtis,kad pasiekciau norima rezultata, nusake ateiti.labai rekomenduoju. jau dvi drauges pas ja uzsirase ax.gif  kainuoja nuo 40 iki 50lt. kiek nori,tiek palieki, matosi kad ne del pinigu buria.gabijos g. 75-4 ; tel 867273561  p.s.tikrai dar ne karta pas ja keliausiu smile.gif  thumbup.gif



kokia kalba ji kalba? tikiuosi, kad lietuviskai biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos visos, labai reikia geros būrėjos vilniuje. Labai sunkus gyvenimo etapas.
Atsakyti
Sveikos, mergaites,

perziurejau labai daug formumu apie burejas. Vienu nuomones yra geros kitu nelabai.
As esu labai susidomejusi,taciau nesinori isleisti bereikalinga pinigu suma.
Gal but galetumete is savo patirties kazka patarti ar nukreipti tinkama linkme?
Ar pateikti kontaktus to asmens kuris jusu manymu tikrai atliekada visu 100 proc. savo darba gerai.
Is anksto dekoju! wub.gif
Atsakyti
Apie Virginiją iš Prkūnkiemio girdėjau daug gerų atsiliepimų, bet man tai ne kaži ką papasakojo naudingo smile.gif O jei geriau pagalvojus, tai nieko ir nepapasakojo, kai kuriais atvejais net atvirkščiai - 50Lt kaip į balą schmoll.gif
Atsakyti