Įkraunama...
Įkraunama...

Dvasinės ligų atsiradimo priežastys- 8

Kviečiu į aštuntąją temą.
Septintoji- http://www.supermama...howtopic=727377

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaižgantė: 02 rugpjūčio 2011 - 14:34
...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tin-tin: 02 rugpjūčio 2011 - 14:50
Sveikos!
Sveika, Lingu Lingu,
pamenu Jus iš kitų forumų ax.gif . Todėl, ypač lauksiu Jūsų komentarų, dėl mano bėdelių, jei, žinoma, turėsite laiko ir noro ax.gif .
Mane kamuoja nesibaigiančios ginekologinės bėdos: pienligė, uždegimai, cistos, įtariama endometrioze, su hormonais netvarka nuo pat paauglystės (dar yra pašalinių bėdų su skrandžiu, kuris nenoriai iškiria skrandžio sultis ir tulžis nenubėga). Kokios galėtų būti priežastys? Kūna gydau ir pas gydytojus vaikštau ištisai, bet galo nesimato.

Wild-One,
skydliaukę tikrinai? Čia ne dvasinė priežastis, žinoma, bet mano pažistama būtent dėl to springdavo ištisai. Žinoma, tada reikėtų galvot, kas privertė tą skydliaukę padidėt.
p.s. esu visiskai jauna ir vaiku neturiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tin-tin @ 2011 08 02, 16:40)
Aciu Vaizgante smile.gif
apie septintaja cakra radau stai ka:
"Ši čakra randasi pačiame viršugalvyje ir yra atsakinga už mūsų ryšį su visata ir Dievu, gėrio ir blogio suvokimą, empatiją, vienybės pojūtį su viskuo, išmintį, dvasingumą ir tikėjimą. Ši čakra susijusi su smegenimis ir visa nervų sistema. Jei čakra veikia prastai žmogų gali kamuoti depresija, dvasinis nuovargis ir svetimumo visiems ir viskam pojūtis. Taip pat galimas polinkis į juodąją magiją ir bėgimas nuo savęs ir realaus pasaulio."

ar tokia informacija teisinga?
Jei taip, tuomet cia didelio streso, nervingumo padarinys. Galbut dar reiketu stiprinti religines paziuras?


Tai nei streso, nei nervingumo padarinys. O ryšys su Šaltiniu arba yra, arba nėra. Susitvarkyti septintosios čakros problemas yra sunkiausia, neretai net ezoterikai jų turi ir nesusitvarko...
Atsakyti
kiek skaiciau apie cakras - pas mane ne viena neveikia kaip turetu. ir paciai susitvarkyti kiek zinau taipogi neimanoma? ar imanoma?
Atsakyti
QUOTE(Keter @ 2011 08 02, 17:07)
kiek skaiciau apie cakras - pas mane ne viena neveikia kaip turetu. ir paciai susitvarkyti kiek zinau taipogi neimanoma? ar imanoma?


Turbūt mažai yra žmonių, kuriems visos čakros, bent jau pagrindinės 7-ios, veiktų puikiai. Ir nereikia nieko dirbtinai tvarkyti, nei pačiai, nei kažkam kitam leisti tai daryti, nes poveikis trumpalaikis.
Mano nuomonė tokia, kad svarbu, jog gerai veiktų 5, 6 ir 7, tada yra įmanoma ir kitas daugmaž apsitvarkyti.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2011 08 02, 19:12)
Turbūt mažai yra žmonių, kuriems visos čakros, bent jau pagrindinės 7-ios, veiktų puikiai. Ir nereikia nieko dirbtinai tvarkyti, nei pačiai, nei kažkam kitam leisti tai  daryti, nes poveikis trumpalaikis.
Mano nuomonė tokia, kad svarbu, jog gerai veiktų 5, 6 ir 7, tada yra įmanoma ir kitas daugmaž apsitvarkyti.jos nuo apacios pagal svarbuma gyvenimo kokybei eina?
Atsakyti
QUOTE(Keter @ 2011 08 02, 17:14)
jos nuo apacios pagal svarbuma gyvenimo kokybei eina?


Na, čia skonio reikalas. Pvz., man svarbiausia, kad galva geriausiai veiktų, o tarkim ošistams aukščiau 4-os apskritai neįdomu... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2011 08 02, 19:15)
Na, čia skonio reikalas. Pvz., man svarbiausia, kad galva geriausiai veiktų, o tarkim ošistams aukščiau 4-os apskritai neįdomu... ax.gifzemiau 4tos galetu gerai veikti, kad netureti nors "moterisku" problemu. kita vertus, jei virsus tvarkingas tai ir ta apacia nepavojinga. pamasciau taip paprastai.
Atsakyti
QUOTE(Keter @ 2011 08 02, 17:18)
zemiau 4tos galetu gerai veikti, kad netureti nors "moterisku" problemu. kita vertus, jei virsus tvarkingas tai ir ta apacia nepavojinga. pamasciau taip paprastai.


Visos čakros tarpusavyje yra susijusios. Pvz., jei netvarka su penkta, su antrąja bėdos taip pat esama...O kai tvarkingos 6 ir 7 č, ieškai sprendimų, kaip tas apatines susitvarkyti, tiek, kad nebūtinai sparčiai tai sekasi daryti... ax.gif Gali ir kelių metų prireikti.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2011 08 02, 19:20)
Visos čakros tarpusavyje yra susijusios. Pvz., jei netvarka su penkta, su antrąja bėdos taip pat esama...O kai tvarkingos 6 ir 7 č, ieškai sprendimų, kaip tas apatines susitvarkyti, tiek, kad nebūtinai sparčiai tai sekasi daryti... ax.gif Gali ir kelių metų prireikti.arba viso gyvenimo. ar fraktalu piesimas itakoja cakru veikla?
Atsakyti
QUOTE(Keter @ 2011 08 02, 17:22)
arba viso gyvenimo. ar fraktalu piesimas itakoja cakru veikla?


Nemanau, kad įtakoja...Tai tiesiog malonumas...
Atsakyti