Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip puošti tortus pyragus ir kitus skanėstus Nr67

user posted image

57 tema
56 tema
55 tema
54 tema
53 tema
52 tema
51 tema
50 tema
49 tema
48 tema
36-47 temos
1-35 temos

Į PAPUOŠIMŲ TEMĄ būtina dėti visokiausius papuošimus, tiek baibokus, tiek gėlytes, tiek papuoštus tortus, noriu pabrėžti - papuoštus, manau ,paprastas apibarstymas trupiniais gal ir nelabai tinka, bet, jeigu be trupinių ten bus kokie nors papildomi papuošimai, tai kodel gi ne.

Taip pat prie nuotraukos reikia įdėti aprašymą, iš ko padaryti tie papuošimai (bezė, saldainių masė ir t.t.) bei kas tai per tortas. To reikia, kad kiekvienam naujokui, ir ne tik, būtų aišku ir suprantama.
Taip pat nepamirštam - klausimai atsakymai papuošimų tema.
Kiekvienas papuošimas savotiškai gražus, nepriklausomai, ar tai 100-oji barbė ar tūkstantinis beze/grietinėle puoštas tortas. Ir nesvarbu kas Jūs esat, ar jau specas, ar tik naujokas. Čia laukiamos visos puošėjos.
Mes visos mokomės, konsultuojames ir semiamės patirties viena iš kitos. Dėl to mes taip greitai tobulėjam.

Konstruktyvi kritika yra sveikintinas dalykas, o ginčus ir nepasitenkinimus prašome pasilikti sau.
Taip pat norėčiau priminti, kad labai daug informacijos ir receptų galite surasti viršuje esančiose temose, tiek saldumynų receptus, tiek papuošimo būdus


TORTŲ PUOŠIMAS BE KOMENTARŲ ČIA
Taigi, puošiam tortus ir nepamirštam pasirodyti su savo kūriniais

[/quote]
Atsakyti
QUOTE(*saules_zuikutis* @ 2011 08 04, 22:43)
vadinasi atejo naitas su kriauklem  thumbup.gif



QUOTE(keno @ 2011 08 04, 22:46)
nu joptararai doh.gif su kokiom kriauklem wub.gif

che che.. kad aš nieko kito nemoku biggrin.gif nemoku gėlių išlankstyt, ar ten kokių šuniukų kačiukų..
nu dar viena fotkė pasigrožėti cukriniais leliukais, ir maunu dirbti.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2011 08 04, 23:14)
che che.. kad aš nieko kito nemoku  biggrin.gif  nemoku gėlių išlankstyt, ar ten kokių šuniukų kačiukų..


mokat mokat,nemeluokit irnesakyk.gif taigi matėm kažkada mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2011 08 04, 22:14)

Jiesiau, tie ruriukai tokie nuostabus wub.gif smile.gif
Atsakyti

Aciu uz naujus ,grazius namucius...
Ictingas tai yra baltymas cukraus pudra ir rugstoji,ar yra kokiu santykiu ko deti
? Nes man reikia kazkokiu smulkiu ,kazko uzbaigimui torto nes jau man neviltis,niekas nenori iseiti vis kokie nesklandumai
Kaip jus merginos kurios darot uzsakymams ,kiek laiko jus praleidziate prie vieno torto?Ech ,as jau noriu uzbaigti kol MB grys nes sakys tu dar su tuo tortu duodiesi,geriua butum nupirkusi...O as ji dirbu su tokia meile nors viskas ir nelengvai si karta jaunasi,bet tai tiesiog dovana mano seses vestuvems ir tiek....
Atsakyti
QUOTE(sypseneleee @ 2011 08 05, 00:28)
Aciu uz naujus ,grazius namucius...
Ictingas tai yra baltymas cukraus pudra ir rugstoji,ar yra kokiu santykiu ko deti
? Nes man reikia kazkokiu smulkiu ,kazko uzbaigimui torto nes jau man neviltis,niekas nenori iseiti vis kokie nesklandumai
  Kaip jus merginos kurios darot uzsakymams ,kiek laiko jus praleidziate prie vieno torto?Ech ,as jau noriu uzbaigti kol MB grys nes sakys tu dar su tuo tortu duodiesi,geriua butum nupirkusi...O as ji dirbu su tokia meile nors viskas ir nelengvai si karta jaunasi,bet tai tiesiog dovana mano seses vestuvems ir tiek....

žiūrint kiek reikia to mišinio, aisingo vadinamo. Tikrai nereikia imti viso baltymo, nes tada pasidarys visas bliūdelis mišinio. Taigi, galima imti pusę kiaušinio baltymo ir dėti cukraus pudros SIJOTOS tiek, kad pasidarytų tiršta konsistencija, kad suformavus burbuliuką ar brūkšniuką, laikytųsi. Ir citrinos rūgštelės pagal skonį.
O aš dabar iš viso nededu kiaušinio baltymo, jeigu man reikia kur tortuko apačią apkantuot, arba kokį gėlytės viduriuką nupiešt. Pora šaukštų cukraus pudros, pusė šaukštelio vandens virinto, išmaišau ir darau kas man reik. Tik turi būti tikrai tiršta masė. Gan greit džiūsta.

kiek prie torto.. nu būna ir valanda, būna ir 5 valandos..
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2011 08 04, 22:14)
che che.. kad aš nieko kito nemoku  biggrin.gif  nemoku gėlių išlankstyt, ar ten kokių šuniukų kačiukų..
nu dar viena fotkė pasigrožėti cukriniais leliukais, ir maunu dirbti.

user posted image

Nu tai kaip tokius galima suvalgyt doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Aciu Naitai.liuks bandysiu kaip patarei...O kokie kudikeliai vau nerealus...As vakar nuvaziavau i pard nusipirkti tortu puosimui,o ten gavosi kad as vbisko noreciau,ech... si bei ta nusipirkau taciau daug ko neratau labai norejau formeles rutuliukams daryti...o dar Naitai o su svirkstu galima?
Atsakyti
soriux retai kazka beparsau, vis niekaip neturiu ka parodyti, nes visai paskutiniu metu nera laiko kepimui, bet del tu palu tai man visai negrazu, geriau jau butu paprastas fonas ir viskas. aisku priklausomai kokia ta pala. bet kai buna kazkokia staltiese at dekio tipo ir dar nelyginta tai tikrai daug daug graziau ant zemes. juk tortas pats tai ant padeklo. o zoles vaizdas is viso nuostabus. taip, kad cia manau tas fonas kiekvienam savas. soriux uz nuomone.

labai saunus visu darbai. olestuko, naito kriaukles, tas vadinas nesigaves pirmas dengimas su kalediniu kaspinu- nuostabu. ir daugelis kitu. daug balioneliu visoms jums 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif

as tik griztu is darbo ir perksiatau bei groziuosi, net puslapio neisjungineju, kad greiciau butu lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos!

Atnesu ir as viena torciuka,toks nevykelis buvo kad sakes,dar taip nera nesiseke,turbut kad buvo +30 doh.gif

Norejosi kruopsciau bet gavosi kaip gavosi,suejo kaip sakant, savam vartojimui hihihi.gif

Jogurtinis su persikais,apteptas slapia beze ir isliejimai is juodo sokolado,akytes is vynuogiu ir plius dar tu keksiukai mazi ausytes. (ideja kopinta)

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dzokada: 04 rugpjūčio 2011 - 23:55
kepejeles, patarkit, ar butina torta sutepti su sviestiniu kremu pries tepant slapia beze g.gif Ar nenuciuos ji man nuo to sviesto g.gif Tortas "Turtingas kavos" smile.gif Aciu 4u.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mallena: 05 rugpjūčio 2011 - 00:30
QUOTE(mallena @ 2011 08 04, 23:29)
kepejeles, patarkit, ar butina torta sutepti su sviestiniu kremu pries tepant slapia beze g.gif Ar nenuciuos ji man nuo to sviesto g.gif Tortas "Turtingas kavos" smile.gif Aciu 4u.gif


paprastai visos pataria aptepti tai manau ir tu taip daryk, blogiau nebus. neturetu nieks nuciuozti. sekmes
Papildyta:
QUOTE(dzokada @ 2011 08 04, 22:53)
Sveikos!

Atnesu ir as viena torciuka,toks nevykelis buvo kad sakes,dar taip nera nesiseke,turbut kad buvo +30  doh.gif

Norejosi kruopsciau bet gavosi kaip gavosi,suejo kaip sakant, savam vartojimui hihihi.gif

Jogurtinis su persikais,apteptas slapia beze ir isliejimai is juodo sokolado,akytes is vynuogiu ir plius dar tu keksiukai mazi ausytes. (ideja kopinta)




labai valgomas, super 4u.gif
Papildyta:
ka tik perziurejau Olestos, cipciuko ir migles tortus, esu lengvai apsalus, jie nuostabus, tai meno kuriniai. ech bent jau dali to talento man blush2.gif
Jus nuostabios thumbup.gif
Atsakyti