Įkraunama...
Įkraunama...

Šeimos gyvenimas 1 kamb. bute

Sveikos, ar yra tokių, kurie su dviem vaikiukais gyvena 1 kamb. butelyje? Kaip tvarkotės? Kaip sutelpate? Ar labai sunku taip gyventi?..
Atsakyti
QUOTE(Renule @ 2011 08 04, 22:11)
Sveikos, ar yra tokių, kurie su dviem vaikiukais gyvena 1 kamb. butelyje? Kaip tvarkotės? Kaip sutelpate? Ar labai sunku taip gyventi?..



su dviem vaikais kažin kaip čia talpintis reikėtų g.gif juk reikia ir vaikams atskiro kampelio, galų gale ir tėvams nepamiršt miegamojo reikalų, o kai šalia pastoviai du vaikučiai į nugarą alsuoja tai nelabai kas schmoll.gif
Atsakyti
aš žinau gražią darnią šeimą, kurioje buvo du skirtingų lyčių vaikai, gyvenusią ir tebegyvenančią vieno kambario bute. tiesa, vaikai jau užaugo, liko tik tėvukai. vadinasi, įmanoma.
Atsakyti
Mano kaiminystej gyveno (ir gyvena, tik as issikrausciau) seima su 3 vaikais. Imanoma, tik...ar gerai g.gif schmoll.gif
Atsakyti
Gyvenam vieno kambario bute su dviem vaikais,ir nieko,gyvi esam mirksiukas.gif Aisku butu labai gerai dar vienas kambariukas ir tikiu,kad jis bus netolimoje ateityje,bet dabar yra kaip yra. Kol mazylis dar tik guli lovytej,kazkaip sutelpam,nelipam vienas kitam per galvas.
O del to ar sunku taip gyventi,tai man visa gyvenima gyvenusiai vieno kambario bute jokiu sunkumu nera. Pripratus as jau prie mazu erdviu lotuliukas.gif Aisku,galbut galetumem issinuomoti didesni buta,bet dabar taupom pinigelius didesniam butui pirkti tai ir prasisuksim ir sitam smile.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2011 08 06, 15:29)
aš žinau gražią darnią šeimą, kurioje buvo du skirtingų lyčių vaikai, gyvenusią ir tebegyvenančią vieno kambario bute. tiesa, vaikai jau užaugo, liko tik tėvukai. vadinasi, įmanoma.

Papildyta:
QUOTE(Alexandra.R. @ 2011 08 07, 16:39)
Mano kaiminystej gyveno (ir gyvena, tik as issikrausciau) seima su 3 vaikais. Imanoma, tik...ar gerai  g.gif  schmoll.gif


Žodis įmanoma toli gražu neskamba paguodžiančiai... Ypač kalbant apie 5 asmenų šeimą doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo protinga_blondine: 07 rugpjūčio 2011 - 16:35
Žinau dabar vieną šiemą 6 asmenų (4 vaikai) gyvenančią viename kambaryje. Man atrodo žiauriai, bet jiems smagu, vaikai visi labai protingi ir gabūs, tame viename kambaryje dar žada ir pianiną pasistatyti, nes reikalingas mergytėm lankančiom muzikos mokyklą thumbup.gif Aišku jie žada plėstis, bet tai jau daro dešimt metų, sunkiai gaunasi doh.gif Bet kaip matote viskas įmanoma mirksiukas.gif lotuliukas.gif Gerai ar negerai čia jau kita kalba biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Paulina:): 07 rugpjūčio 2011 - 22:39
QUOTE(protinga_blondine @ 2011 08 07, 16:34)
Papildyta:
Žodis įmanoma toli gražu neskamba paguodžiančiai... Ypač kalbant apie 5 asmenų šeimą doh.gif


kiek matau iš temos autorės profilio, jos šeima kol kas tik 3 asmenų ir galvoja apie ketvirtą šeimos narį tongue.gif
Atsakyti
Kol kas mes trise gyvename 1 kamb. butely, tačiau, jeigu viskas klostysis gerai, pavasarį būsime jau keturiese. Tad ir mąstau, kaip reiks auginti kūdikį ir 4 m. mergytę viename kambaryje... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Renule @ 2011 08 08, 19:50)
Kol kas mes trise gyvename 1 kamb. butely, tačiau, jeigu viskas klostysis gerai, pavasarį būsime jau keturiese. Tad ir mąstau, kaip reiks auginti kūdikį ir 4 m. mergytę viename kambaryje... g.gif


jeigu jau laukiatės, patarčiau jau nebegalvoti, kaip tilpsite, o svarstyti būsto keitimo galimybę. jei tokios nėra - galbūt perstatyti baldus, įsigyti kažką naujo (miegojimui dukrytei patogu būtų sudedamas fotelis) ir pan. 4u.gif iš patirties galiu pasakyti - mūsų visas namas, bet kol maži vaikai per dieną vis tiek šalia manęs, jei neišėję į lauką, taigi kaip ir viename kambaryje nuolat sukamės. įmanytų, tikriausiai ir miegotų mūsų miegamajame doh.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2011 08 09, 07:04)
jeigu jau laukiatės, patarčiau jau nebegalvoti, kaip tilpsite, o svarstyti būsto keitimo galimybę. jei tokios nėra - galbūt perstatyti baldus, įsigyti kažką naujo (miegojimui dukrytei patogu būtų sudedamas fotelis) ir pan.  4u.gif iš patirties galiu pasakyti - mūsų visas namas, bet kol maži vaikai per dieną vis tiek šalia manęs, jei neišėję į lauką, taigi kaip ir viename kambaryje nuolat sukamės. įmanytų, tikriausiai ir miegotų mūsų miegamajame  doh.gif


Ačiū už patarimus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Paulina:) @ 2011 08 07, 22:38)
Žinau dabar vieną šiemą 6 asmenų (4 vaikai) gyvenančią viename kambaryje. Man atrodo žiauriai, bet jiems smagu,

Netikiu ir gyvenime tuo nepatikesiu. Kiekvienam bent jau kartais reikia savo erdves susikaupti, mokytis, svajoti, verkti, liudeti, skaityti, miegoti, nekalbeti ir buti nekalbinamiems...
Atsakyti