Įkraunama...
Įkraunama...

Barselona Nr.3

ir aš vėl su klausimėliu blush2.gif ka patartumet aplankyt tik tik atvaziavus rolleyes.gif Barselonoje ir jau issikrove daiktus manau busime apie 15 val. Busime su 4 - meciu vaiku. Tai galvoju kur butu galim iskart nueit, ka rekomenduotume kad isnaudot laika.
Atsakyti
QUOTE(Apsė @ 2011 08 16, 23:10)
ir aš vėl su klausimėliu  blush2.gif ka patartumet aplankyt tik tik atvaziavus  rolleyes.gif Barselonoje ir jau issikrove daiktus manau busime apie 15  val. Busime su 4 - meciu vaiku. Tai galvoju kur butu galim iskart nueit, ka rekomenduotume kad isnaudot laika.

o kuria jus diena nuvyksite? gal link fontanu (jei ta diena veiks), arba i koki parka galit nuvykti (pvz industrial arba cutidella) ten ir vaiku zaidimu aiksteles salia yra, jeigu jusiskiui aktualu.
Atsakyti
Busim treciadieni po piet rolleyes.gif Tikrai, gal i koki parka nueit g.gif dar galvoju, gal ta popiete spetumem i koki akvariuma rolleyes.gif arba gal i ta turistini autobusa. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Apsė @ 2011 08 17, 10:43)
Busim treciadieni po piet  rolleyes.gif Tikrai, gal i koki parka nueit  g.gif  dar galvoju, gal ta popiete spetumem i koki akvariuma  rolleyes.gif  arba gal i ta turistini autobusa.  rolleyes.gif

na paziurekit kaip nuotaikos bus, mane pacia tai skrydziai isvargina, o dar su vaiku tai visai. Ta diena pasirenkam ka nors lengvo - as pasedziu ant suoliuko, vaikas ant ciuozyklu paciuozineja biggrin.gif
Papildyta:
as turiu klausima del Monserat vienuolyno. Patarkit kaip geriau i ji nuvykti, kiek laiko jam paskirti, keliausim su keturmeciu is Barselonos. Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2011 08 17, 09:53)
as turiu klausima del Monserat vienuolyno. Patarkit kaip geriau i ji nuvykti, kiek laiko jam paskirti, keliausim su keturmeciu is Barselonos. Aciu  4u.gif

Galima arba užsakyt ekskursiją agentūroje, arba važiuoti savarankiškai su traukiniu, o skirti reikia visą dieną, juk norėsite ir viduje pavaikščioti, ir berniukų choro paklausyti, ir į kalnus pasikelti bei ten pasivaikščioti... kitaip, manau, bus tik veltui išleisti pinigai, todėl įvertinkit vaikučio galimybes mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2011 08 17, 09:53)
na paziurekit kaip nuotaikos bus, mane pacia tai skrydziai isvargina, o dar su vaiku tai visai. Ta diena pasirenkam ka nors lengvo - as pasedziu ant suoliuko, vaikas ant ciuozyklu paciuozineja biggrin.gif
Papildyta:
as turiu klausima del Monserat vienuolyno. Patarkit kaip geriau i ji nuvykti, kiek laiko jam paskirti, keliausim su keturmeciu is Barselonos. Aciu  4u.gif


Skrydziai ir mane vargina, bijau as ju blush2.gif O mums dar ta diena is pajurio, teks i Vilniu vaziuot, tada skrydis, vaikui isvis pirmas kartas, pirma tokia rimta kelione bigsmile.gif Tai pirma nakti liekam Gironoj nakvot, nes nesinoris su vaiku nakti dar iki pacios barselonos baladotis. O vat ryte atsikeliam ir lekiam link svajoniu miesto wub.gif

Dėl Monserat ir man idomu ax.gif

Atsakyti
QUOTE(AŠA @ 2011 08 17, 11:48)
Galima arba užsakyt ekskursiją agentūroje, arba važiuoti savarankiškai su traukiniu, o skirti reikia visą dieną, juk norėsite ir viduje pavaikščioti, ir berniukų choro paklausyti, ir į kalnus pasikelti bei ten pasivaikščioti... kitaip, manau, bus tik veltui išleisti pinigai, todėl įvertinkit vaikučio galimybes  mirksiukas.gif

Aciu 4u.gif Del galimybiu tai viskas aisku, musu bernui tik eit ir eit, bele pietu nemiegot. Man tik klausimas is kur tas traukinys vaziuoja, kiek kas kainuoja ir pan.
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2011 08 17, 11:55)
Aciu  4u.gif  Del galimybiu tai viskas aisku, musu bernui tik eit ir eit, bele pietu nemiegot. Man tik klausimas is kur tas traukinys vaziuoja, kiek kas kainuoja ir pan.


Kadangi ir man aktualu viskas, kas susije su Barselona, kazkiek info apie Monserat bei kaip ten nuvykti, radau cia.
Tiek mano nurodytame forume, tiek reportazuose zmones minejo, kad jau perkant bilieta reikia pasirinkti, kokiu budu kilsi: traukiniu ar keltuvu.

Apacioje yra nuoroda oficialaus puslapio, ten gal issamesne infor del laiko ir pan. bus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linole: 17 rugpjūčio 2011 - 11:21
QUOTE(linole @ 2011 08 17, 12:07)
Kadangi ir man aktualu viskas, kas susije su Barselona, kazkiek info apie Monserat bei kaip ten nuvykti, radau cia.
Tiek mano nurodytame forume, tiek reportazuose zmones minejo, kad jau perkant bilieta reikia pasirinkti, kokiu budu kilsi: traukiniu ar keltuvu.

Apacioje yra nuoroda oficialaus puslapio, ten gal issamesne infor del laiko ir pan. bus.

Aciu,

o gal kas nors gali pasidalint patirtim kaip fainiau ar traukiniu ar keltuvu kilti?
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2011 08 17, 12:24)
Aciu,

o gal kas nors gali pasidalint patirtim kaip fainiau ar traukiniu ar keltuvu kilti?


Dar radau rusu foruma su atsiliepimais apie kelione i Monserat. cia Seniai ji skaiciau blush2.gif , bet man atrodo, buvo aprasomas ir traukinuko variantas.
O apie kelimasi keltuvu musu reportazu forume kazkuri moteryte rase. Ingel gal, bijau sumeluoti. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linole: 17 rugpjūčio 2011 - 12:11
O su masina galima privaziuoti iki to vienuolyno ir po to jau su keltuvu ar traukiniu?
Papildyta:
Sveiki, skrendam i Costa Brava rugsejo menesi, taciau planuojame skirti 1-2 dienas Barselonai. Planuojame visa laika nuomuotis masina ir i Barsa vaziuoti du kartus, ka galima pamatyti per tiek laiko. Busime su 2 metu vaiku, tai po muziejus ir baznycias nevaiksciosime. Ar su vezimu imanoma vaziuoti funikulieriumi i vienuolyna ar i kalna keltis. Kaip su masinos parkingu, kiek jis kainuoja, ar geriau masian pastatyti ir su metro vazineti visa laika.
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2011 08 17, 11:24)
Aciu,

o gal kas nors gali pasidalint patirtim kaip fainiau ar traukiniu ar keltuvu kilti?

Labai individualu, o ir pasakyt sunku, nes reikia rinktis iš anksto kai perki bilietą, arba tą, arba aną, todėl norint išbandyt abu, tektų keltis du kartus smile.gif mes rinkomės keltuvą ir nepasigailėjom, ten toks kabantis burbuliukas thumbup.gif
user posted image
Papildyta:
man labai patiko šis puslapis
http://www.barcelona...montserrat.html
su metro nuvažiavom į Placa Espania, ten iš metro neišėję nuėjom į traukinių stotį (R5 linija), automate nusipirkom kombinuotą bilietą (įėjo traukinys pirmyn atgal, Air cabel pirmyn atgal, audiovizualinė salė, pakilimas į dvi viršūnes ir berods 6 važiavimai metro), kiek daugiau nei pusvalandis ir buvom prie funikulieriaus. Iš tiesų tai galima lipt ir ne Placa Espania, nes traukinys stoja dažnai, bet... čia jau reikia susižinot iš anksto kas kaip. Kas čia dar g.gif berniukų choras 13 val., prie Juodosios madonos galima nueiti nuo 12 val., jei kalnuose norėsit daugiau pavaikščiot - reikės nemažai laiko ax.gif
Atsakyti