Įkraunama...
Įkraunama...

Knygos, knygos, knygos...


user posted image

Naujos knygos yra blogas dalykas, nes jos atitolina mus nuo senųjų skaitymo. ~ John R. Wooden

user posted image


Mūsų gimtadieniai

Papugele – sausio 31 d.

Ebru – vasario 2 d.
Aguonytė – vasario 9 d.
laTulipe – vasario 24 d.

Indra666 – kovo 7 d.
Fatimaallaa – kovo 24 d.
amber123 – kovo 25 d.
Nerinha – kovo 26 d.
Tibė – kovo 28 d.

Argija – balandžio 15 d.
aistuliaa – balandžio 28 d.

Vessta – gegužės 15 d.

Dorifore – birželio 3 d.
_Only_ – birželio 19 d.

Biancca – liepos 1 d.
Jovituteee – liepos 1 d.
Skiautelė – liepos 2 d.
casolin – liepos 23 d.
eliss – liepos 24 d.
shiaudine – liepos 25 d.

Gegytė – rugpjūčio 19 d.
Ingėnas – rugpjūčio 24 d.
kiršė – rugpjūčio 27 d.
sphinx – rugpjūčio 28 d.

Taškė. – rugsėjo 14 d.
Pukis_miau – rugsėjo 19 d.
ceburashka – rugsėjo 23 d.

linamog – spalio 2 d.
Mona187 – spalio 18 d.
*IsaDora* – spalio 26 d.
Leveret – spalio 31 d.

ewe1ina – lapkričio 13 d.
Stikliukas – lapkričio 21 d.
Sielos Sparnai – lapkričio 29 d.

daite – gruodžio 24 d.
adžani – gruodžio 26 d.


user posted image

Mūsų nuostabusis tinklaraštis
Atsakyti
Leveret, 4u.gif uz nauja plepesiu plota biggrin.gif

QUOTE(Fatimaallaa @ 2011 08 07, 09:57)


tai cia ir taip aisku biggrin.gif
Atsakyti
Dėkui už temą 4u.gif

O aš registruojuosi su krūva knygų, tai
Karen Rose 'Suskaičiuok iki dešimties' (jau į pabaiga einu)
Salman Rushdie ' Vidurnakčio vaikai' (jau įpusėjusi)
Deborah E. Harkness 'A Discovery of Witches' (Raganų atradimas) ir dar tris kitos, bet šios dažniausiai imamos skaityti
Atsakyti
QUOTE(Fatimaallaa @ 2011 08 07, 12:05)
Dėkui už temą 4u.gif

O aš registruojuosi su krūva knygų, tai
Karen Rose 'Suskaičiuok iki dešimties' (jau į pabaiga einu)
Salman Rushdie ' Vidurnakčio vaikai' (jau įpusėjusi)
Deborah E. Harkness 'A Discovery of Witches' (Raganų atradimas) ir dar tris kitos, bet šios dažniausiai imamos skaityti

ar patinka vidurnakcio vaikai? wub.gif
Atsakyti
QUOTE(LEEja @ 2011 08 07, 09:07)
ar patinka vidurnakcio vaikai?  wub.gif

Patinka, ypač patinka moteriškė, kuri amžinai kartoja 'what's his name' (kuo jis ten vardu). O ir šiaip veikėjų paveikslai labai ryškūs, įvykiai svarbūs. Nors po teisybei, man jo 'Paskutinis Mauro atodūsis' kiek labiau patiko.
Atsakyti
QUOTE(Fatimaallaa @ 2011 08 07, 11:23)
Patinka, ypač patinka moteriškė, kuri amžinai kartoja 'what's his name' (kuo jis ten vardu). O ir šiaip veikėjų paveikslai labai ryškūs, įvykiai svarbūs. Nors po teisybei, man jo 'Paskutinis Mauro atodūsis' kiek labiau patiko.

Sakyčiau, būtent ši knyga yra reikšmingiausia Rushdie kūryboje, nors "Mauro atodūsio" rašymo stilius gal "magiškesnis", lengvesnis, ta knyga plaukia kaip upė. Bet 'Vidurnakčio vaikai", jei domitės Rushdie, yra esminė ("Šėtoniškos eilės" tai toks popsas musulmonams paerzinti). Na čia aišku savo asmeninę nuomonę padėsčiau.

Šis rytas man vadnasi "vakar buvo linksma...", tai nežinau ar per 1,5 valandos susikaupsiu į mašiną įlipt, bet labai norėčiau jus pamatyt biggrin.gif.
Viduj prie fontano sustinkat ar lauke?
Atsakyti
Tinkames viduj 4u.gif jauciu ir as veluosiu, soferis kazkur prapuole g.gif
Atsakyti
QUOTE(caralaite @ 2011 08 07, 09:35)
Sakyčiau, būtent ši knyga yra reikšmingiausia Rushdie kūryboje, nors "Mauro atodūsio" rašymo stilius gal "magiškesnis", lengvesnis, ta knyga plaukia kaip upė. Bet 'Vidurnakčio vaikai", jei domitės Rushdie, yra esminė ("Šėtoniškos eilės" tai toks popsas musulmonams paerzinti). Na čia aišku savo asmeninę nuomonę padėsčiau.

Labai pritariu. Šiaip jo 'Šetoniškose eilėse' nieko ypatingo ir nieko reikšmingo. Kaip tu ir sakei, tai paprasčiausias raudonas skuduras buliui ir tiek. O dėl 'Vidurnakčio vaikų' mano nuomonė gali ir labai pasikeisti, nes dar visa pusė knygos laukia.
Atsakyti
Ačiū už naują temą 4u.gif labai gražios nuotraukos wub.gif

Registras su Kunčino Tūla, pradėjau kažkaip normaliai po vieną knygą skaityt laugh.gif
Atsakyti
Labai gražūs nauji namukai 4u.gif

Registruojuos su dar tebeskaitomu J. Harris "Džentelmenai ir žaidėjai". Jau beveik pusę įveikiau, tai tikrai labai patinka, daros vis įdomiau ir įdomiau bigsmile.gif
Toliau eilėje laukia vakar įsigyta S. Becket "Mirties chemija". Kažkada neseniai labai išgyrė čia kažkas ir labai susigundžiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2011 08 07, 12:15)
Registras su Kunčino Tūla, pradėjau kažkaip normaliai po vieną knygą skaityt laugh.gif


o Tūla galbūt vardas? g.gif vienos mokyklos sąrašuose mačiau mergaitę, kurios vardas Tūla.
Atsakyti
Labas smile.gif

Registruojuosi su Aprilynne Pike „Sparnais“. Kolkas visai įdomiai skaitosi rolleyes.gif
Atsakyti